Добричка група

A

Anonymous

Гост
Сега пък не мога да го заредя! :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:
Дърпам лоста до край ,па то не зарежда като го чистихме пробвахме го зареждаше !Какво меже да се е прецакало ПАК!!!!
 
A

Anonymous

Гост
RockNroll написа:
Сега пък не мога да го заредя! :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:
Дърпам лоста до край ,па то не зарежда като го чистихме пробвахме го зареждаше !Какво меже да се е прецакало ПАК!!!!

Що не го върнеш или замениш в магазина ,нали е в гаранция,явно си случил на дефектна бройка ,смени го с друг. :quiet:
 
A

Anonymous

Гост
RockNroll написа:
Отварял съм го вече ,и има дооправяно

Ако не си личи че си го отварял ,по винтове или други белези ,върни го в магазина ,ако не ..закарай го на оръжейник или майстор да ти го оправи.... и го приемаш като жизнен опит :)
 
A

Anonymous

Гост
Здравко написа:
RockNroll написа:
Отварял съм го вече ,и има дооправяно

Ако не си личи че си го отварял ,по винтове или други белези ,върни го в магазина ,ако не ..закарай го на оръжейник или майстор да ти го оправи.... и го приемаш като жизнен опит :)

Вече на 2ма го закарах Iv и Иван Димов ами тревожи ме от стенда наранихме отпред има един пласмасов чарк който е между цевта и приклада ,той служи за красота.
 

Attachments

  • bam the little shit.GIF
    bam the little shit.GIF
    11.2 KB · Прегледи: 128

bor1968

Потребител
bor1968 написа:
Имам БАМ 21 , но не ми е под ръка. Утре ще погледна и ще ти пиша. Но както и да е шината все ще се закрепи, но червата са най-важни. Не съм писал да я разглабяш, а да и премериш скороста. Но дори и да я разглобиш, ако го направиш нормално /без да оставяш следи и поражения/ никой няма да може да познае дали е отваряна ;). Още повече, че ако и вътре нещо не е наред, имаш основание да я върнеш заради шината/и няма нужда да казваш, че си я отварял/."...

Ако беше послушал ,,патило" нямаше да си в това положение в момента. Както казва колегата Здравко :cheers: приеми го като жизнен опит. Човек най-добре се учи от собствените грешки.
 
A

Anonymous

Гост
Другото което е че ме е страх да не попадна на по голям боклук -кофа с боклук
 
A

Anonymous

Гост
RockNroll написа:
Здравко написа:
RockNroll написа:
Отварял съм го вече ,и има дооправяно

Ако не си личи че си го отварял ,по винтове или други белези ,върни го в магазина ,ако не ..закарай го на оръжейник или майстор да ти го оправи.... и го приемаш като жизнен опит :)

Вече на 2ма го закарах Iv и Иван Димов ами тревожи ме от стенда наранихме отпред има един пласмасов чарк който е между цевта и приклада ,той служи за красота.

Стига си се вайкал,голямо момче си .Казах ти какво да направиш. Отиди първо в магазина и опитай да го върнеш,ако не Иван Димов го помоли ,ще ти го оправи като е свободен, Ив също.
 
A

Anonymous

Гост
Иван Димов написа:
БАМА е оправен.Колегата се успокои.
Аз от любопитство просто, да знам да не купувам от тях, съвсем сериозно го мисля.


пс: от днескашните стрелби (16-ти 2009) :)
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    116.5 KB · Прегледи: 158
A

Anonymous

Гост
Интересна книга, която търся отдавна на български (не че не съм учил и руски 10 години) , но си е друго терминологията да четеш на бг., ето линк към руският вариант :

http://arch07.narod.ru/potapov/index.htmlю

п.с: опасно четиво ;) :rambo:
 
A

Anonymous

Гост
fatalen написа:
Нещо на български не я виждам :exclaim:
Имах впредвид, че и аз я търся на български, но намерих само това (руският вариант), ако намеря копието на бг. ще го споделя :pardon:
 

Иван Димов

Потребител
:D Ако има желаещи за утре,в 11.00 ,на закритото стрелбище. :yahoo: Могат да присъстват и хора без пушки,като наблюдатели. :eek: И такива с пушки ,които не стрелят,като мен. Защото нямат въздух. :'( Пак като зяпачи. :p
 
A

Anonymous

Гост
Иван Димов написа:
:D Ако има желаещи за утре,в 11.00 ,на закритото стрелбище. :yahoo: Могат да присъстват и хора без пушки,като наблюдатели. :eek: И такива с пушки ,които не стрелят,като мен. Защото нямат въздух. :'( Пак като зяпачи. :p
Ванка, Десо е на работа, а Димчо си чака оптиката за "твоя" Хатсан..аз може да мина да ви видя. :)
 

st_beer

Редовен Потребител
@Иван Димов
Що ти беше тоя хасан 44. Да имаш пушка и да си зрител  ;) ;) ;) .Да не си стреляш с хасан 135 ами го продаде. Майтапя се.
Ив нали има помпа да надуе два цилиндъра да и се порадваш на пушкалото докато си купиш бутилка или помпа.
 

NATAN

Потребител
Настръхвам като чета какви проблеми имате с БАМ-а , моята 21-ца е купена Декември 2005г и досега само веднъж се наложи да сменя пружина.Никакви проблеми съм нямал и на мерни прибори си стрелям перфектно !
 

st_beer

Редовен Потребител
@NATAN
Старото си е старо нали знаеш. И моята е от старите партиди и си е перфектна. Само една пружина съм сменил до сега. От новите партиди хората доста се оплакват. Все има недодялани доста неща в тях. Те китайците вместо да си подобряват качеството те го влошават или другия вариант е нашите търговци да взимат 3-то качество пушки и да ги продават за идеалната стока.
 
Нагоре