Добричка група

A

Anonymous

Гост
Честито Рождество Христово!!!
На всички много здраве и сбъднати пожелания :cheers:
 

Иван Димов

Потребител
Честита Нова Година

Желая на всички, много щастие.Нека сполуката ви съпътства навсякъде.Бъдете живи и здрави.

ЗА МНОГО ГОДИНИ :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
ЧЕСТИТА НОВА 2009 ГОДИНА !!!
Желая здраве и късмет и с успехи да вървите напред , а което ви е на сърце да прегърнете с двете си ръце !!!
 
A

Anonymous

Гост
Aз желая честит имен ден на Иван Димов и всички други Ивановци от добричката група, да сте ни живи и здрави!
 

Иван Димов

Потребител
Трогнат съм.Благодаря за вниманието . Нека всички сме живи и здрави и да се събираме по-често. :)
 
A

Anonymous

Гост
:yahoo: Вече съм горд собственик на XS-BAM 30 .Много хубава пушка !
 

Iv

Потребител
Ами честито, много радост да ти донесе, пушката е добра, има и мощ и точност, много добро копие на диана, ако има дизел непременно я почисти да не ти прецака маншета. Моята е с оптика Пилад, и за сега оптиката държи.
 
A

Anonymous

Гост
Aми утре ще отида на събирането с Иван Димов той се оказа много отзивчив и добър човек той има стенд и ще я почистим двамата.Относно пушката незнам за нея но прикалада е много красив и добре изработен направо "кърти мивки" :D.Поставката върху която се слага оптика нещо се клати ,стягам болчето в края и ,но няма промяна да не е нещо развалено?
 
A

Anonymous

Гост
Аз утре към 11.00-11.30 ако не вали съм на сметището, имам студ за събиране ;), добре, че миналата година си взех едни зимни "потури" на Хилман, че иначе дънките ми на ламарина стават в тези температури. :rambo:

пс: и-и-и- вижте какво пише в английският речник за потури: full-bottomed, tight legged) breeches ;) ;) ;)
 

Иван Димов

Потребител
Mangusta написа:
Аз утре към 11.00-11.30 ако не вали съм на сметището, имам студ за събиране ;), добре, че миналата година си взех едни зимни "потури" на Хилман, че иначе дънките ми на ламарина стават в тези температури. :rambo:

пс: и-и-и- вижте какво пише в английският речник за потури: full-bottomed, tight legged) breeches ;) ;) ;)

Няма нужда да ходиш на сметището,има по-добри места.Звънни ми ще ти кажа къде. 0884625190
 
A

Anonymous

Гост
Иван Димов написа:
Mangusta написа:
Аз утре към 11.00-11.30 ако не вали съм на сметището, имам студ за събиране ;), добре, че миналата година си взех едни зимни "потури" на Хилман, че иначе дънките ми на ламарина стават в тези температури. :rambo:

пс: и-и-и- вижте какво пише в английският речник за потури: full-bottomed, tight legged) breeches ;) ;) ;)

Няма нужда да ходиш на сметището,има по-добри места.Звънни ми ще ти кажа къде. 0884625190
Ванка, от 11.30 до сега бяхме там, 4 човека се събрахме, жалко че не дойдохте, иначе имаше един чичка там , но само ни гледа, даже му дадохме да стреля, не е правил проблеми нещо, жалко че в касите всичко беше натрошено ;)
 
A

Anonymous

Гост
Аз съм виновника за това ,не оспяха да дойдат Iv и Иван Димов защото се занимавахме с моя пуст китаец Бам 30 .
 

Иван Димов

Потребител
Mangusta написа:
Иван Димов написа:
Mangusta написа:
Аз утре към 11.00-11.30 ако не вали съм на сметището, имам студ за събиране ;), добре, че миналата година си взех едни зимни "потури" на Хилман, че иначе дънките ми на ламарина стават в тези температури. :rambo:

пс: и-и-и- вижте какво пише в английският речник за потури: full-bottomed, tight legged) breeches ;) ;) ;)

Няма нужда да ходиш на сметището,има по-добри места.Звънни ми ще ти кажа къде. 0884625190

Ванка, от 11.30 до сега бяхме там, 4 човека се събрахме, жалко че не дойдохте, иначе имаше един чичка там , но само ни гледа, даже му дадохме да стреля, не е правил проблеми нещо, жалко че в касите всичко беше натрошено ;)


Съжалявам,че не дойдохме.Надявам се, вие да сте си прекарали приятно.Но за сметка на това ,помогнахме на един колега, да си вкара пушкалото в рад.Нали трябва другия път и той да е сред нас.Аз вчера се настрелях.
Тоя чичка, дето ви е гледал, е пазача.Горкия, очите ми изтекоха като ни гледа.И той има пушка, обаче вече не я носи като сме там,защото го е срам. ;) Горкия на 15 м.,не можа да счупи и една бутилка. :-X Нищо ,че е пенсионер.Утре току виж,лъснал с някоя нова тояга. ;) Ми то ,нашто си е много заразно. ;)
 
A

Anonymous

Гост
Да и аз разбрах че е пазача, че сина му има оръжеен магазин в гр. Балчик и тн. На вас казали ви,че някакъв полицай го карал да записва номерата на колите дето идват да стрелят, той сам каза де(възмущаваше се).....да вземем следващият път да го накараме да запише номера на полицая, да види той "хуболи е" ;)
 
Нагоре