Добричка група

staif

Редовен Потребител
честито,жив и здрав и само успехи в живота и хобито..другия месец и аз ставам на 20+30 стаж :) :D
 

dberov

Редовен Потребител
Напишете телефони за връзка тук или на лични, че понякога излизаме по двама или трима и да можем да ви звъннем.
За по масово събиране, следете темата.
 

staif

Редовен Потребител
Напишете телефони за връзка тук или на лични, че понякога излизаме по двама или трима и да можем да ви звъннем.
За по масово събиране, следете темата.

дойде времето за сбирките пак ми се струва :)
 

dberov

Редовен Потребител
Христо има нова пушка, чака да пристигне оптика за нея, та ще прострелваме и тестваме пък и трябва да почерпи.
Падна студа, започва се!
 

dberov

Редовен Потребител
Значи разговарях с Ицо и каза че ще дойде, има още две нови момчета, които са много нахъсани и те ще дойдат.
Станчо ми писа на вайбър, не ми отговори но мисля че и той ще присъства.
Щом има желаещи, среща ще има но понеже вече се смрачава рано я насрочвам за 11 часа.
Мислех да се съберем пред вратите на халето, но от опит знам че все някой дочакваме, така че сборен пункт на отбивката след житническата бензиностанция в 11 часа.
Пишете дали искате да правим скара, за да взема котлона и скарата и да напазарувам нужното.
Също моля всеки който ще идва да упомене тук за да зная колко мръвка да взема.
Някой ако има претенции какво му се яде, също да пише.
Има два варианта, да взема сурово и да го правим или да поръчам да ми изпекат и там само да го притоплим.
Там където заръчвам правят, кюфтета, кебапчета, пишелка и свинска пържола на скара. Има също и грил печено пиле, крилца и бутчета. За пиене, не знам какво ще кажете......пишете.
 
Последна промяна:

Христо

Потребител
Аз съм за а за мръвката крилцата ми харесват на мен,винцето още не е напълно готово но ще взема че то за бира не става вече
 
Последна промяна:

dberov

Редовен Потребител
Ице, както ти казах не мога да гарантирам крилцата дали ще са малки или големи, по алангре или препечени, но щом душата иска , ще взема и крилца а също и кебапчета и кюфтета, лютеница, хляб. Някой ако има зимнина люти чушки, може да вземе, те ще си останат там цяла зима.
Мишени - който иска да си разпечата по негов вкус, иначе в халето би трябвало да има.
Кабъри или пинчета, ако няко има да вземе щото моите са свършили. Шведска лента също става.
 
Нагоре