Добричка група

dberov

Редовен Потребител
Пламене, докато те няма вземи поръчай един модератор на Никито и като се върнеш да го нанижеш на твоя топ, щото в халето не можеш да стреляш без него. Минават хора, ще чуят и може да стане една...
 

staif

Редовен Потребител
за сега сме трима аз щерката и приятелят и ..авера с херкулеса не ми е потвърдил все още-захванал се е с ремонт и незнаел дали ще успее..
 

Христо

Потребител
ok до края на вечерта който е сигурен да пише за пиене какво да вземем бира или който има винце да носи
 

dberov

Редовен Потребител
Аз работя през нощта и до утре не мога да кажа със сигурност дали ще присъствам.
 

Христо

Потребител
Митак така или иначе сутринта ще разберем колко ще сме просто трябва да се знае за да купим мръвка
 

dberov

Редовен Потребител
доуточним часа и бройките

Хайде и аз съм на линия а за часа мисля че в 12 е добре щото рано се смрачава.
Сякаш вече да не се събираме на самата житническа бензиностанция а малко по надолу в дясно има спирка, там ще ни е по спокойно да се изчакваме. Маркирал съм я в гугъл карти на линка по долу.
https://www.google.bg/maps/dir//43.....8154427,288m/data=!3m1!1e3!4m2!4m1!3e0?dcr=0
 

dberov

Редовен Потребител
За мръвката се ангажирам аз.
Ще купя кебапчета и кюфтета, пресни са и много вкусни и сочни, които ще поръчам да ми ги изпекат за 11:30 и ще ми ги увият в термо фолио. В халето може само да ги притоплим. За пиене, нека всеки вземе каквото му се пие пък ще ги вкараме в общата сметка.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Светльо и Пламен, разберете се на една пратка ли да приготвя чашките или поотделно?
 

Христо

Потребител
здравейте другари за много години на всички предлагам да се преброим в халето в неделя за да видим кой е оцелял след тежките празници ако някой има мерак да пише нищо че е пак празник в неделя мисля че за 2-3 часа може да се съберем
 

dberov

Редовен Потребител
Аз както винаги ще мога да отговоря в последния момент.
А бе ще се чуем.
 
Нагоре