Добричка група

dberov

Редовен Потребител
Хайде де, тъкмо купих една оптика Sightron SII 36X42 та да я прострелям а и времето го дават ветрове и дъжд, жълт код.
 

staif

Редовен Потребител
ами казвайте в колко часа и дали ще се взима за хапване..?
 

dberov

Редовен Потребител
За часа казвайте, на мен ми е все тая а за хапване ако взимаме трябва пак на оборудването на Иван оборудване да разчитаме щото на моята бутилка я напълних за предния път но се оказа че от стояне крана, клапана и уплътненията са заминали.
 

dberov

Редовен Потребител
КОЛЕГИ, ПРИ ЕДНО ОТ ПОСЛЕДНИТЕ СЪБИРАНИЯ В ХАЛЕТО Е ЗАБРАВЕНА БЯЛА НАЙЛОНОВА ТОРБИЧКА С ХРОНО И ЗАЕШКИ УШИ. МОЛЯ ВИЖТЕ СИ ИНВЕНТАРА И АКО НЯКОЙ Я Е ПРИБРАЛ ПО ГРЕШКА ДА Я БУТНЕ ПОД ВРАТАТА НА ХАЛЕТО.
 
Последна промяна:

dberov

Редовен Потребител
Вчера намерих ново място идеално за стрелби, само да има мераклии...
Намира се на 4км от Добрич в посока с. Врачанци, пътя до там е асфалтиран а също и самия терен собственост на асфалтова база - ЕКОСТРОЙ но не се стопанисва и пази. Терена е с дължина 130м и ширина 30м, от двете страни по дължина има дървета които пазят завет и правят сянка а точно до него пък има хубава равна полянка 60 х 30 метра - просто е приказка.
На който ми се стреля да звънка, аз съм на линия - надвечер излизат интересни мишени ;)

GPS координати: 43.621209, 27.790868

Ето и снимки на мястото.

2015-06-01 19.31.12.jpg 2015-06-01 19.31.27.jpg 2015-06-01 19.31.32.jpg 2015-06-02_085532.jpg 2015-06-02_092252.jpg 2015-06-02_092231.jpg

Ето и полянката в непосредствена близост до терена на същия разклон.

2015-06-01 19.30.18.jpg 2015-06-01 19.30.12.jpg
 

бумбар

Новодошъл
Зравейте колеги аз съм нов в това хоби ще се радвам да се запознаем. Поздрави на всички
 

dberov

Редовен Потребител
Здравей Толбухин :D
Завърти един телефон да се видим и постреляме.
 

бумбар

Новодошъл
С удоволствие ще звънна, но първо трябва да си купя пушка и точно когато щеше да се случи това братлето падна с мааторя и нещата се отлагат за не определе период от време. Набираме кръводарители ако някои има възможнос да помогне ноже да се свърже с Светльо /Одесос гард/ мисля, че го познавате.
 

dberov

Редовен Потребител
Зная за катастрофата колега и за предстоящата операция, бях на местопроизшествието.
Поел съм ангажимент да помогна с нещо но с кръв не мога защото съм малокръвен.
Дано момчето се възстанови скоро и напълно.
 

бумбар

Новодошъл
Колеги дайте идея от къде да си купя метеор 1000 защото до София не ми се ходи
 

staif

Редовен Потребител
цената е повече от перфектна,но понеже се познаваме с него и си мисля че е пропуснал да отбележи предпочитанието си в 22 калибър..:cheers:
 

krasipet

Потребител
Колеги дайте идея от къде да си купя метеор 1000 защото до София не ми се ходи
Във Варненския ВИП има. В момента е намалена (мразя думата промоция, звучи ми като измама) от 175 на 149 лв.
И аз съм от Толбухин, когиш стана Добрич вече се бях изнесъл от няколко години.
 
Нагоре