Двуноги, триноги, стойки, стендове за прострелка.

A

Anonymous

Гост
Нека тук обсъждаме различните модели двуноги

Някой с идея как да се монтира двуноха на Hatsan AT44? ни релси ни дявол.. варианта е с болтовете дето държат 8-ците, но коя двунига от тези на пазара (дето май нигде ги няма) би паснала най-добре :)
 

jordannik

Потребител
COMMANDER_KEEN написа:
Някой с идея как да се монтира двуноха на Hatsan AT44? ни релси ни дявол.. варианта е с болтовете дето държат 8-ците, но коя двунига от тези на пазара (дето май нигде ги няма) би паснала най-добре :)

Виж, дали модел на Лийпърс няма да стане. Нямам в предвид този на цевта.
 
A

Anonymous

Гост
UTG на leapers има стойка за захващане към ложата, но това става с разпробиването и. Предната ми двунога беше такава и Радо от Бургас мисля, че я купи точно за да я монтира на АТ44

Новото предложение на DX само $23 :)
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.32459

ето и как изглежда в действителност

user1875_pic6493_1262171943.jpg
 
Последна промяна от модератор:

Loki

Потребител
Ако още някой поръчва, да поръча и един за мене моля- ще черпя :exclaim: :)
мн хубав и изчитен дизайн... :bravo:
 
A

Anonymous

Гост
Иначе и в комплекта на Хатсана ми-торпедо 150 има двунога :'(.ПЪЛНО дръвце,ама какво да правиш-екстра си е.

Тази двунага в Бункерът беше 88лв., a в ebay e само 22$ :cool:
 

Attachments

  • Picture 2.png
    Picture 2.png
    197.4 KB · Прегледи: 537

jordannik

Потребител
bulpap написа:
Тази двунага в Бункерът беше 88лв., a в ebay e само 22$ :cool:

Колега, мисля че бъркаш. Това не е Харис, а китайско менте. Колегите някъде даже цитираха правилния сайт от който ги взимаш директно и пак е фрее шипинга. Аз съм я виждал на живо и .... е няма нищо общо.

На Гънман двуногата е DHaris, а не Harris. Въпреки всичко продължавам да твърдя, че човека е супер точен. Както разбирам ти е дал вярна информация, дори да е в негов ущърб.
 

poacher

Потребител
Не знам дали двуногата DHaris е китайска. Мисля, че китайската е от 55,90лв. (много си приличат).
Така или иначе DHaris е изчерпана в момента според сайта на GUNMAN.
Имам такава и ми служи вярно вече доста време.
 
A

Anonymous

Гост
Я дайте малко акъл.......... пушката ми е Суматра и имам доста голям проблем с закрепването на двунога.... видях че някои колеги са монтирали на болта който държи предната ложа но закрепването толкова назад не ме радва особено. Та въпросът ми е какво ще кажете за идеята да я монтирам най-отпред на началото на заглушителят. Моя е доста дълъг около 25 сантиметра и е чист метал (още не съм го дал на прахово така че интервенции по него спокойно могат да се правят). Та ако може да си кажете мнението, според вас какви са плюсовете и минусите.
 

DANNY

Редовен Потребител
В предната част на дървената ложа закрепи планка със стъчаща ос напред.
Така ще я изнесеш максимално напред.
Подобен вариант е направил Тишо от Пловдив на една от неговите пушки.

----------------------------------едит---------------------

Тук се вижда.
Май е закрепена в/у осмицата му.
IMG_0799.jpg
 

big_dragon

Редовен Потребител
kalikanzar написа:
..... Та въпросът ми е какво ще кажете за идеята да я монтирам най-отпред на началото на саундмодераторят. ......Та ако може да си кажете мнението, според вас какви са плюсовете и минусите.

В никакъв случай не подпирай въздушно оръжие на цевта или на нещо твърдо закрепено за нея. Цевите са тънки и еластични.
Пробвай да стреляш като подпреш цевта на пушката върху някаква опора и ще видиш каква заря ще получиш.
 
A

Anonymous

Гост
Ми ..... пробвал съм ......... неведнъж........ честно казано съм доволен от резултата за това и питам.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Колега ,всички във форума се стремят да оставят свободна цев за по добра групираност,независимо каква е пушката,и това е правилно.
Ако ползваш двунога Харис или имитацията на Харис все едно,достатачно ти е да завиеш само една АНТАПКА(мисля че така се казват) в предната част на дървената полуложа.Не се притеснявай че не най отпред.Пробвал съм всички варианти все става,даже в момента въртя една двунога на четири пушки защото няма от къде да си купя друга (в БГ ).Успех :)
 

DANNY

Редовен Потребител
Вчера след 2 месеца чудене, планове как точно да си монтирам двуногата го реших.
Не само, че го реших ами го и направих. :)
Двуногата е от Еди :worship: както и шината.
Пнеже ААса ми няма фабрична шина като на спортните пушки...
...А на мен душа не ми даде да пипна приклада...
Реших да я вградя в Хамстера.
Всички действия и качвания по пушката са правени така, че да не се промени оригиналния вид.
Самия хамстер съм го монтирал без да трябва нарушаване на оригиналния приклад.
Фреза, длета и шината с 2 болта си отиде на мястото.
Общо взето се получи успешно. Имах притеснения, че ще е нестабилна заради по-голямата височина.
Напротив, явно от тежеста на самата пушка и всички "панаирджиски" атрибути си седи много добре!


IMG_6392.jpg


IMG_6384.jpg


IMG_6386.jpg


IMG_6387.jpg


IMG_6406.jpg


IMG_6405.jpg


IMG_6404.jpg


IMG_6389.jpg
 

andro

Потребител
Акраба,имаш уважението ми ,за това което правиш за хобито и форума.Сега го затвърди и по точно с думите -душа не ми даде да пипна приклада .Явно си от хората за които оръжието е не само парче обработени дърво и метал.Та, защо не си направиш истински ФТ приклад с регулируем набузник и др .екстри ?Армса е класно оръжие ,това което си направил е добро ,но все пак си остава с ловен ,поне за моите разбирания приклад. :)
 

DANNY

Редовен Потребител
...Защото живея с надеждата, че един ден ще имам истинска ФТ пушка. ;)
Колкото и екстри да си направя, пушката ще става все по-скъпа! Даже ще надмине цената на Евата!

НО НИКОГА няма да стреля като Евата! :pardon:
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Колеги, попрегледах линковете в темата, но не попаднах на малка ФТ двунога, като тази от клипа, който днес постна колегата sir John :
http://www.youtube.com/watch?v=XHw7vW3G ... re=related
Та ако знаете източник за закупуване на такава - моля за линкче :).
 

DANNY

Редовен Потребител
Тази би трябвало да е правена.
Както Валенс си направи неговата.
Оригиналната е с доста по-къси крака.
Мисля че при Варга се продават. но са над 100лв. А и Макси по едно време бе вкарвал. Питай него!
По-евтиния модел /36 лв./ е като моята. Не се прибират краката но се сваля от шината за секунди.




--------------------------------------------едит-----------------------------------


Извинявам се! Излъгал съм за цената!
Не е над 100лв!
Над 200лв е! 111 EUR и доставка.......
приготви /+ - 260лв/ ;)

http://euroshooting.eu/en/index.php?708_UNI&detail=974




Спококно има и за 70 EUR ;)

http://euroshooting.eu/en/index.php?708 ... etail=1201




И за 46 EUR

http://euroshooting.eu/en/index.php?Bi_-pod&detail=2488


....за 23 EUR

http://euroshooting.eu/en/index.php?Bip ... detail=193
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Благодаря ти за инфото :cheers: !
Тази от 46 euro е като изроботената от Вальо. Ама ... да вземеш да го махнеш този линк, че да не му влияе на офертата за още 1 бройка, която ще ми направи довечера :D !
 
Нагоре