Двуноги

Дискусия в 'Муниции и Аксесоари' започната от Anonymous, 27 Март 2009.

1. Anonymous

Anonymous Гост

Нека тук обсъждаме различните модели двуноги

2. Anonymous

Anonymous Гост

Някой с идея как да се монтира двуноха на Hatsan AT44? ни релси ни дявол.. варианта е с болтовете дето държат 8-ците, но коя двунига от тези на пазара (дето май нигде ги няма) би паснала най-добре :)

3. jordannik

jordannik Потребител

Публикации:
    78
    от:
    София
    Виж, дали модел на Лийпърс няма да стане. Нямам в предвид този на цевта.

4. Anonymous

Anonymous Гост

UTG на leapers има стойка за захващане към ложата, но това става с разпробиването и. Предната ми двунога беше такава и Радо от Бургас мисля, че я купи точно за да я монтира на АТ44

5. Anonymous

Anonymous Гост

6. Loki

Loki Потребител

Публикации:
    1,107
    от:
    Sofia
    Ако още някой поръчва, да поръча и един за мене моля- ще черпя :exclaim: :)
    мн хубав и изчитен дизайн... :bravo:

Lamar76 харесва това.
  7. Anonymous

Anonymous Гост

Иначе и в комплекта на Хатсана ми-торпедо 150 има двунога :'(.ПЪЛНО дръвце,ама какво да правиш-екстра си е.

8. Anonymous

Anonymous Гост

Прикачени Файлове:

9. jordannik

jordannik Потребител

Публикации:
    78
    от:
    София
    Колега, мисля че бъркаш. Това не е Харис, а китайско менте. Колегите някъде даже цитираха правилния сайт от който ги взимаш директно и пак е фрее шипинга. Аз съм я виждал на живо и .... е няма нищо общо.

10. jordannik

jordannik Потребител

Публикации:
    78
    от:
    София
    На Гънман двуногата е DHaris, а не Harris. Въпреки всичко продължавам да твърдя, че човека е супер точен. Както разбирам ти е дал вярна информация, дори да е в негов ущърб.

11. poacher

poacher Потребител

Публикации:
    1,040
    от:
    Русе
    Не знам дали двуногата DHaris е китайска. Мисля, че китайската е от 55,90лв. (много си приличат).
    Така или иначе DHaris е изчерпана в момента според сайта на GUNMAN.
    Имам такава и ми служи вярно вече доста време.

12. DANNY

DANNY Редовен Потребител

Публикации:
    3,812
    от:
    SOFIA
  13. big_dragon

big_dragon Редовен Потребител

Публикации:
    1,377
    от:
    Варна
  14. Anonymous

Anonymous Гост

Я дайте малко акъл.......... пушката ми е Суматра и имам доста голям проблем с закрепването на двунога.... видях че някои колеги са монтирали на болта който държи предната ложа но закрепването толкова назад не ме радва особено. Та въпросът ми е какво ще кажете за идеята да я монтирам най-отпред на началото на заглушителят. Моя е доста дълъг около 25 сантиметра и е чист метал (още не съм го дал на прахово така че интервенции по него спокойно могат да се правят). Та ако може да си кажете мнението, според вас какви са плюсовете и минусите.

15. DANNY

DANNY Редовен Потребител

Публикации:
    3,812
    от:
    SOFIA
    В предната част на дървената ложа закрепи планка със стъчаща ос напред.
    Така ще я изнесеш максимално напред.
    Подобен вариант е направил Тишо от Пловдив на една от неговите пушки.

----------------------------------едит---------------------

Тук се вижда.
    Май е закрепена в/у осмицата му.

16. big_dragon

big_dragon Редовен Потребител

Публикации:
    1,377
    от:
    Варна
    В никакъв случай не подпирай въздушно оръжие на цевта или на нещо твърдо закрепено за нея. Цевите са тънки и еластични.
    Пробвай да стреляш като подпреш цевта на пушката върху някаква опора и ще видиш каква заря ще получиш.

17. Anonymous

Anonymous Гост

Ми ..... пробвал съм ......... неведнъж........ честно казано съм доволен от резултата за това и питам.

18. njatanasow

njatanasow Редовен Потребител

Публикации:
    1,737
    от:
    Бургас тел 0897871938
    Колега ,всички във форума се стремят да оставят свободна цев за по добра групираност,независимо каква е пушката,и това е правилно.
    Ако ползваш двунога Харис или имитацията на Харис все едно,достатачно ти е да завиеш само една АНТАПКА(мисля че така се казват) в предната част на дървената полуложа.Не се притеснявай че не най отпред.Пробвал съм всички варианти все става,даже в момента въртя една двунога на четири пушки защото няма от къде да си купя друга (в БГ ).Успех :)

19. DANNY

DANNY Редовен Потребител

Публикации:
    3,812
    от:
    SOFIA
    Вчера след 2 месеца чудене, планове как точно да си монтирам двуногата го реших.
    Не само, че го реших ами го и направих. :)
    Двуногата е от Еди :worship: както и шината.
    Пнеже ААса ми няма фабрична шина като на спортните пушки...
    ...А на мен душа не ми даде да пипна приклада...
    Реших да я вградя в Хамстера.
    Всички действия и качвания по пушката са правени така, че да не се промени оригиналния вид.
    Самия хамстер съм го монтирал без да трябва нарушаване на оригиналния приклад.
    Фреза, длета и шината с 2 болта си отиде на мястото.
    Общо взето се получи успешно. Имах притеснения, че ще е нестабилна заради по-голямата височина.
    Напротив, явно от тежеста на самата пушка и всички "панаирджиски" атрибути си седи много добре!

20. andro

andro Потребител

Публикации:
    1,421
    от:
    тутракан
    Акраба,имаш уважението ми ,за това което правиш за хобито и форума.Сега го затвърди и по точно с думите -душа не ми даде да пипна приклада .Явно си от хората за които оръжието е не само парче обработени дърво и метал.Та, защо не си направиш истински ФТ приклад с регулируем набузник и др .екстри ?Армса е класно оръжие ,това което си направил е добро ,но все пак си остава с ловен ,поне за моите разбирания приклад. :)

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена