Група Разград-Попово (или Попово-Разград)

  • Автор на темата Anonymous
  • Начална Дата
A

Anonymous

Гост
Пичове, дайте да си оставим някакви координати тука и да се събираме да стреляме, разстоянието не е чак толкова голямо, със един колега от Попово ходим да стреляме на Пчелина от време на време, но не ми е проблем да пална колата и да отида и на Попово ако трябва.
 
Последна промяна от модератор:

milen milkov

Редовен Потребител
Честито на новата група :cheers: - желая ви повече сбирки и много десетки :bravo:
 

lynx

Редовен Потребител
А така, честито!
А и компресор си имате, какво повече може да се желае? ;)
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Честито и от мен !!! От време на време ходя до Попово.. Може да постреляме заедно някой път...
 

vanko

Редовен Потребител
Виждате ли защо е хубаво всеки да пише от къде е?!? На един хвърлей място сме и Попово и Разград и Търговище но всеки си стреля "самосиндикално" а не трябва да е така :yes: Като гледам колегите от София,Варна на какво разстояние ходят да стрелят а ние на 4км от Попово (посока Разград) имаме чудна местност,асвалт до там,поляни гори,каменни чешми,идеално е за хобито стига мераклии да има.Ако има някой от Търговище като нас да звънка да не се ослушва :no: Ето и Самурая щом идва често на сам ще ни гостува,пък защо не занапред да не направим среща и на национално ниво :rambo:Предлагам да направим "Водосвет" че виж кво става
с Шуменската Група :D :no: :D
Успех и добре дошли на всички!!! :rambo: :rambo: :rambo:
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Поздрави и от мен!
събирайте се и... трите неща "едене :cool: пиене :cheers: и тиййййт :rambo:"
 
A

Anonymous

Гост
Айде честито на новата група! :cheers:
Като ходя нататък през отпуската ще пиша та да се видим и да попуцаме :)
 

vanko

Редовен Потребител
bai a4o написа:
Айде честито на новата група! :cheers:
Като ходя нататък през отпуската ще пиша та да се видим и да попуцаме :)

Винаги си добре дошъл Ачка,и ти и цялата ви група да дойдете пак ще ви посрещнем :cheers: Само да не е тези дни че ден не минава без буря и проливен дъжд,ще ни отнесе направо :crazy: Но не вярвам все така да е :-\ все ще даде време и ще открием огън :rambo:
 

Pixma

Потребител
Здравейте и от мен! Ха да ни е честита групата... и много :rambo: и :cheers:
Казвам се Стефан и съм от Попово. Само звънвате и винаги съм на линия- 0878 28 60 70 :yahoo:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Утре /21.07./ ще минавам, но може би няма да оставам вечерта.. Ако остане време може да се отбия да се запознаем...
Телефона ми е 0878863424
Ще взема Асаня, че ако не смогна с работата ще остана за вечерта...
 
A

Anonymous

Гост
След обед ще съм на пчелина със един колега от Попово да постреляме, ако има желаещи след 16:30 - 17:00 някъде ще съм там (ако не вали)
 

praetorian

Редовен Потребител
spacepl написа:
След обед ще съм на пчелина със един колега от Попово да постреляме, ако има желаещи след 16:30 - 17:00 някъде ще съм там (ако не вали)
Как се казва, че имам много сакъ приятел от Попово, който се занимава с пчели :cheers:.България е малка :)
 
A

Anonymous

Гост
Ммм няма нищо общо с пчели той, просто местността със язовирчетата дето стреляме така се казва.
 

vanko

Редовен Потребител
spacepl написа:
След обед ще съм на пчелина със един колега от Попово да постреляме, ако има желаещи след 16:30 - 17:00 някъде ще съм там (ако не вали)

Чакам Самурая да ми гостува,иначе щяхме да присъстваме :yes: Следващия път :rambo: Ама имаш забележка :no: Обаждай се по рано :write:
 
A

Anonymous

Гост
:bravo: Хайде да ни е честита новата група,останах приятно изненадан след дълго отсъствие от форума,всички сте добре дошли в нашето градче за стрелби!!! 0899 630 533 Ангел.очаквам включване!!!!!
 
A

Anonymous

Гост
Във събота ще сме там, така че всеки желаещ може да се присъедини мога даже да го "извозя" :) до пчелина. :)
 

big_dragon

Редовен Потребител
Честито и от мен,
вече за първата страница на новата регионална група.
 

vanko

Редовен Потребител
Днес си спретнахме добри стрелби в местноста "Маринка-Лъка" на 4км от Попово.На мястото където стреляме обикновенно,тревата от дъждовете беше станала около метър.Продължихме около 300м по асвалта и какво да видим :( още по хубаво место,при това окосено като самолетна писта от Рокери които са имали събор преди дни.Стреляхме на дистанция 50м.Едно дърво го окичихме като коледна елха със малки бисквити и дисковеhttp://media.snimka.bg/6821/019897662.jpg които въпреки слабия вятър нямаха никакъв шанс.Едни стреляха по мишени http://media.snimka.bg/6821/019897667.jpg други със Зоракито http://media.snimka.bg/6821/019897655.jpg Изкарахме си чудесно,а колегите от Разград могат само да съжаляват че не дойдоха :no: :cheers:


П.П. Пламене на другата сбирка или тук или на Пчелина си избери сам каква да е "глобата" :) :cheers:
 

Pixma

Потребител
като за първи стрелби с новата група ми хареса.. следващият път дано се съберем повече хора и трябва да измислим още интересни мишени :crazy:
 

vanko

Редовен Потребител
Pixma написа:
като за първи стрелби с новата група ми хареса.. следващият път дано се съберем повече хора и трябва да измислим още интересни мишени :crazy:

Стефчо,мислим в неделя да направим организацията :yes: Ангел каза че ще дойде че с тез пчели се побърка направо ;)
 
Нагоре