"Годишен рейтингов шампионат - 2018"

NaDeTo

Модератор
Модераторски Екип
ФТКС
Регламента за провеждане на „ФИЙЛД ТАРГЕТ КУПА НА БЪЛГАРИЯ” е публикуван в темата "ВАЖНО: За организатори и участници в ФТ състезания".

В рейтинговото класиране участват всички попълнили Молба по образец и платили съответната такса.

Актуален Календар на състезанията може да намерите на сайта на клуба.
*Организаторите си запазват право за промяна на датите и мястото за провеждане на състезанията до една седмица преди поредното мероприятие

Прикачвам класирането, което ще бъде актуализирано след всяко рейтингово състезание.
 

Attachments

  • best_5results_2018.png
    best_5results_2018.png
    29.9 KB · Прегледи: 91
  • reiting_all_2018.png
    reiting_all_2018.png
    544.8 KB · Прегледи: 107
Последна промяна:

NaDeTo

Модератор
Модераторски Екип
ФТКС
Ъпдейт на "Годишен Рейтингов Шампионат".
На снимката са показани само резултатите от двудневното състезание "Бонсови Поляни" 14-15.07.2018 и определящите 5 резултата за всеки участник в рейтинга.

!!! ВАЖНО !!! - Ако някой иска да се включи в рейтинговия шампионат за 2018-та година крайният срок е 31 Юли. За записване на лични.

reiting_2018.png
 

Dominus

Редовен Потребител
Ванкааа, Ванка, миришат ти сандалите за тази класация :winner:

Бегом да учиш ФТ-то :D

П.П. В другата тема председателя беше написал, че крайният срок е края на годината. Това само информативно го упоменавам.
 

NaDeTo

Модератор
Модераторски Екип
ФТКС
Такаааааа....
След половин ден оправяне на формули в excel най-накрая май оправих рейтинговото класиране.
Качвам цялото класиране с всички състезания до тук по точки, перцентили и 5-те най-добри резултата на всеки състезател.

ПП: Краен срок се налага да има, тъй като не е много удобно, който когато му хрумне да бъде добавян с резултата си от предните 10- 20 състезания. Също не е добра идея да чакаме да видим дали ни върви стрелбата и ако сме доволни да се включим в шампионата. И третото, което не ми звучи "ентусиазиращо", е хората които са се включили по-рано и са били класирани по напред да пропадат в класирането края на годината заради някой току що сетил се, че има такова класиране.

ПП2: При открити грешки или въпроси относно как се смята може да пишете на лични.

reiting_all_2018.png
 
Последна промяна:

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Ванкааа, Ванка, миришат ти сандалите за тази класация :winner:
П.П. В другата тема председателя беше написал, че крайният срок е края на годината. Това само информативно го упоменавам.

Точно така,
написал съм, че няма краен срок, но също така съм написал, че е редно да става със стартиране на шампионата.
Е повече от половината шампионат мина. Който е приел че е редно се е записал. За останалите мандалото хлопва на 31 юли.
 

Dominus

Редовен Потребител
Съгласен съм, че е редно това да става в началото на годината. Не съм имал намерение да участвам и съм го заявил още миналата година. Не чакам да видя дали ще ми тръгне стрелбата.
За пореден път си мисля че е редно нещо като се пише и да се спазва, въпреки всички неудобства, които предполага.

Между другото на Иван резултата от балкантрейд не е две нули, а две по 100 със или без гарнитура.
 
Последна промяна:

BAD TORO

Модератор
ФТКС
А пък аз си мисля, че Надя изключително добре е обосновала причините по които досега записалите се за шампионата пожелаха
да се сложи краен срок. И въпреки неудобствата, които ще създадем на всички останали крайния срок е 31 юли.
 

NaDeTo

Модератор
Модераторски Екип
ФТКС
Между другото на Иван резултата от балкантрейд не е две нули, а две по 100 със или без гарнитура.
ПП2: При открити грешки или въпроси относно как се смята може да пишете на лични.

Иван Янков би могъл сам да си провери резултатите и да ми пише както казах на лични.

Благодаря за отделеното време. При наличие на други неточности оставам на линия.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Мисля, че е време да поздравим новия носител на купа България! Честито, Ванка! Най-заслужената и трудна титла до момента според мен.
Сбирай пари за Гърция и да им покажем "Как са прай".
 

ivofox

Редовен Потребител
Благодаря ви,но не зависи ли и от последното състезание в Асеновград.Още не е свършил сезона.
 
Последна промяна:

NaDeTo

Модератор
Модераторски Екип
ФТКС
Ами реално погледнато не зависи. Ти си си свършил работата през сезона.
Поздравления за заслужената победа.
 

Dominus

Редовен Потребител
Отдавна не зависи Ванка :D
Дори някой роден под щастлива звезда да вземе и двата дена го биеш по бр.мишени.
Поздравления.
Тотална доминация.
Според някой трудно спечелена купа, според Ванката едва ли:D Приключи я още в средата на календара.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Отдавна не зависи Ванка :D
Дори някой роден под щастлива звезда да вземе и двата дена го биеш по бр.мишени.
...


Извадка от Регламента за провеждане на ФТКБ:

"5. Всеки от състезателите събира проценти от 50% от кръговете на шампионата или минимум 5 състезания."

Иван има 700%+процентите от 8-то или 9-тото сътезание (защото общия брой на кръговете ще е 17 бр.). Та дори и онзи "роден под щастлива свезда" да има превъзходство в броя мишени ще има само 69х% и пак ще е втори.

Поредното ти заяждане не се получава! Отново поради незнание или простичка злоба.
Със здраве!
 
Последна промяна:
Нагоре