1. Shooter21

Shooter21 Потребител

Публикации:
    45
    Здравейте колеги преди няколко дни ми подариха една въздухарка gamo delta fox gt whisper 4.5 пушката е мног лека и ергономична но ми се ще малко да я по усиля тя направо пляка чашките аз си имам силна пушка но идеята ми е тая като за без пари да си я направя за развлекателна стрелба и 4.5 са евтини да си плякам на двора въртят ми се идеите да и сложа по дълга пружина или по тежко бутало а вие имате ли някакви идеи?

Xrist харесва това.
  2. lynx

lynx Редовен Потребител

Публикации:
    7,344
    от:
    Старата София
    Може направо да си купиш тунинг кит за пушката(само не те съветвам да наливаш дизелиращи препарати в цилиндъра):
    https://www.ebay.com/itm/TUNING-GAM...360M-S-AIR-RIFLES-Free-shipping-/173202197269
    Или ако ти се занимава, да и посадиш газово бутало от Hatsan Vortex Type 6.
    Чел съм, че не изисква много труд за да се направи.

P.S.
    Сега видях, че и братушките продават ГП за този модел:
    https://www.ebay.com/itm/Gas-Spring...369138?hash=item2617a3d132:g:LiIAAOSwYwFbeo2T

Последна промяна: 22 Ноември 2019
    Toto Rino харесва това.
  3. Shooter21

Shooter21 Потребител

Публикации:
    45
    Е тва китче не е лошо ама ще ми излезе към стотина лева с доставката а на мен идеята ми е да не наливам много пари в нея защото и без това ми е без пари.

4. joro_ihr

joro_ihr Редовен Потребител

Публикации:
    434
    от:
    София
    Китайците хиляди години опитват с пръдня боя да направят, ама нейсе.:cheers:

gary m, Alucard, lynx and 2 others like this.
  5. Shooter21

Shooter21 Потребител

Публикации:
    45
    Абе и аз се опитвам нещо такова да направя пък ще пиша ако изпреваря китайците:lol::lol::lol: в кръга на шегата колега ще пробвам с по тежко бутало поне нищо не губя.

6. joro_ihr

joro_ihr Редовен Потребител

Публикации:
    434
    от:
    София
    Най- важното е желание да има. В лошия случай ще счупиш пушката, пък може и да се получи някакъв ефект.

7. Shooter21

Shooter21 Потребител

Публикации:
    45
    А само да попитам отделен въпрос от темата става въпрос за една Kral Arms N-1 5.5 горе долу колко джауа са питам за да знам дали трябва да се регистрират дават ги 250 м/с но а да попитам за всеки случай.

8. lynx

lynx Редовен Потребител

Публикации:
    7,344
    от:
    Старата София
    За калибър 5.5 най-леките чашки са около 1 грам.
    С 250 м/сек. е 31 джаула.

Gadnqra харесва това.
  9. Shooter21

Shooter21 Потребител

Публикации:
    45
    Ок благодаря!

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена