Въздушни пушки Magtech Air Rifles - Brazilia

The_Incredible

Потребител
Здравейте колеги. Имам запитване от Дядото(на жена баща и) след моя препоръка, за пушките на Магтех но уви не можем да открием налични пушките нито в търговската мрежа, ни в онлайн магазини. Съответното запитване е за модели, калибри и не на последно място цени. Като цяло човека пътува доста и не е проблем ако пушката се намира в "Х" град, в който той да я види че са му малко дълги ръцете и мой те бивши му бяха неудобни. Ако някой колега има информация моля да я сподели. Няма много информация за тези пушки, но да се надяваме че правим добър избор. Предварително благодаря на отзовалите се.
 

lu-bo

Редовен Потребител
В София в магазин СтарФорс има налични пушки "Магтеч" на са ги качили на саита си не знам по каква причина,цени не запомних но не са скъпи и повечето са с ГП.
 

The_Incredible

Потребител
Благодаря колеги. От София съм и при първа възможност ще посетя Старфорс. Тук мога ли да попитам колко модела имат тези пушки? Информацията е оскъдна и намирам само 2 модела. Интересувам се от модели с ГП и по възможност в 4.5, поради обясними причини. Ако някой е против избрания от мен калибър за този модел пушка моля нека се аргументира. Приемам съвети!
 

masterb0y

Новодошъл
Е има ли някакво развитие....


Благодаря колеги. От София съм и при първа възможност ще посетя Старфорс. Тук мога ли да попитам колко модела имат тези пушки? Информацията е оскъдна и намирам само 2 модела. Интересувам се от модели с ГП и по възможност в 4.5, поради обясними причини. Ако някой е против избрания от мен калибър за този модел пушка моля нека се аргументира. Приемам съвети!
 

The_Incredible

Потребител
В магазина бяха изключително неучтиви и при второто ми посещение. Информацията, която ми бе предоставена от продавачката бе близка до нулата. Налични модели в .177 няма и няма и с поръчка няма как да стане, или поне тя така ми каза. Поради изброените горе причини въпросния модел пушка бе много успешно заменена с "леко" тунингован хътсан 90. Дано други бъдещи мераклии имат повече късмет и открият това което търсят в нашата търговска мрежа!
 

sniper elite

Потребител
Здравейте ,насочил съм се към следната пушка .
http://arms.bg/category/262/vazdushni-pushki-magtech.html
Много четене ,ЗАМАЯ МИ СЕ ГЛАВАТА,голям избор на оръжие:).
Заслужава ли си парите ,доста време е минало от началото на темата .
Възможно е да са се събрали повече отзиви за марката.
Ще се радвам на прясна информация за модела.
Направи ми впечатление че колегата пуснал темата е останал с добро впечатление.
Ще има ли проблем за монтиране на варио оптика, зная че е с ГП но все пак да попитам.
Поздрави.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Аз не познвам някой с такава, нито пък съм виждал на живо... Предполагам и доста от колегите. Същото е като с колите. Има екзотични марки които много ги хвалят и почти никой няма... Като ги няма, няма и кой да ти каже за кусурите и... И като дойде време за поддръжка - части йок.. Та помисли повечко...
 

sniper elite

Потребител
Аз не познвам някой с такава, нито пък съм виждал на живо... Предполагам и доста от колегите. Същото е като с колите. Има екзотични марки които много ги хвалят и почти никой няма... Като ги няма, няма и кой да ти каже за кусурите и... И като дойде време за поддръжка - части йок.. Та помисли повечко...
A aз си викам ''Избрах '' пушката вече.....................тя каква стана пак,''РАЗМИСЛИ И СТРАСТИ'',:wall:.
Но нищо ,благодаря за съвета все пак.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Познавам двама колеги от Русе които имат такива пушки. Доволни са. Стрелял съм с едната и останах доволен. Добре е откъм точност и откат. Като сила е подобна на Хатсан 125/135.
 

sniper elite

Потребител
Познавам двама колеги от Русе които имат такива пушки. Доволни са. Стрелял съм с едната и останах доволен. Добре е откъм точност и откат. Като сила е подобна на Хатсан 125/135.
Да разбирам ли тогава че ФИКС оптика е за предпочитане а не за варио, по наблюдения повечето слагат на тез ХАТСАНИ фиксирани оптики.Или съм останал с грешно впечатление?
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Естествено. Оптиката с фиксирано увеличение е по-подходяща за пружинни пушки. Особено за магнум пневматика.
 
Нагоре