Възглавнички за стреляне в поза седнал за FT

alex70

Потребител
Колеги, някакви адреси за покупка на възглавничка за ФТ в страната дали имате, че тези в темата са доста стари и не знам дали са актуални.
 

rashko

Редовен Потребител
Провери в кауфланд, вчера видях едни....малко шарени но имат цип. Сменяш пълнежа и си ти.
На мен ми хванаха окото.Бяха нахвълляни в големите кошници, но цена не загледах.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Ех.. Вчера бахме в Плевен. Що не влязох в Кауфланд :wall: Моите и 2-те се скъсаха. И аз ще търся вариант. Сигурно ще шия..

Раше, тези ли са били ? Или с цип ?
 

Attachments

  • 234.jpg
    234.jpg
    106.1 KB · Прегледи: 71
Последна промяна:

alex70

Потребител

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Те тези са и най-евтини от вносните. В Ибей са по 22 лири.. Май ще шия. Само не зная плата от къде да го купя.. Чак сега иначе се сетих да проверя къде е завода на Ташев за туристическа екипировка. Оказа се в Плевен. Нямам скоро път, но бих минал да попитам колко ще струва изработката на 10 броя супер здрави. Ще им обясня за какво иде реч. Предполагам че ще ги направят както трябва.
 

rashko

Редовен Потребител
Ех.. Вчера бахме в Плевен. Що не влязох в Кауфланд :wall: Моите и 2-те се скъсаха. И аз ще търся вариант. Сигурно ще шия..

Раше, тези ли са били ? Или с цип ?
Стига де идеални са за подлагане под женско дупе.
Тези които видях бяха кръгли 1-1 с нашите...само малко на цветлета.
 

rashko

Редовен Потребител
Утре ще мина, ще ти ги снимам и ако ти харесат ще ти взема.
Прати ми телефона си на л.с.
 

rashko

Редовен Потребител
Пичове тези възглвнички от кауфланд за нищо не стават...материята е пълен буклук.
Не се и разкарвайте, днес ги огледах....та и 20 лв. им искат.
 

astra

Редовен Потребител
Последна промяна:

astra

Редовен Потребител
Колеги, има ли желаещи за колективна поръчка на възглавнички от Даниел Перез? Адресът на страницата му е в предния пост. Цената на възглавничка е 22 Евро, шипинга е 20 Евро. Може с един шипинг да се комбинират до 6 възглавнички и поръчката рязко придобива смисъл :)
Колкото гледах из нета, толкова хубави възглавнички не видях, но ако си поръчам само аз, шипинга е демотивиращ.
Отправям ви покана за обща поръчка, пък дано се съберем няколко човека и си разделим разходите за доставката...
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Аз ще ги погледна ама ако довечера ще мога да ти дам отговор.
 

astra

Редовен Потребител
Не е спешно. Нека дадем още ден-два възможност на който иска, да се обади в темата. После, поръчваме :)
Ето какво има налично в моменга, според имейла на Даниел от днес...

We can make the cushion in the colors that you prefer. We have two greens, one kaki, military style, and another forest, a more vivid green.
The price is € 22 cushion and shipping € 20. Shipping is not very economical, but if you find other companions that need cushions, the same price is up to 6 cushions. 2 kilos
 

astra

Редовен Потребител
До тук сме:
Деян, Ицо, Антон и моя милост.
Хайде да изчакаме до петък и теглим чертата.
Или в момента в който се запише човек за 6-та възглавница и удряме кепенците за този групаж!
Ако на някого му се иска флаг, монограм и подобни красоти, да ги опише в поръчката си. Също и кой какъв цвят-десен плат от предложените ще иска...
 

astra

Редовен Потребител
Мобилния Митак също се присъедини към групажа :) Остава свободна още една бройка!
Отправих въпрос за цената на национални флагове и бродирани имена.

Моля, междувременно да уточните цвета и размера, който ще искате! (може и тук, в темата, че на едно място и по-лесно)
 
Нагоре