Възглавнички за стреляне в поза седнал за FT

rashko

Редовен Потребител
Само тази снимка имам ще направя на мойта тези дни

Пълна е със стериопорени топчета те винаги заемат формата на дъто на стрелеца и се съобразяват с наклона на терена ;) направо си като закован ;)
 

lynx

Редовен Потребител
И аз поседях на Рашковата възглавница, много е удобна и е отлично изработена :yes:
 

cdman

Администратор
Аз вече се сдобих със същата възглавница и мога да кажа че е перфектна! , Много удобна с тоя пълнеж и много добре измислена като цяло. А цената е повече от добра , моята първа възглавница без пълнежа от Англия дойде на 50лв.
 
A

Anonymous

Гост
Гледах днес в каталога на Лидл една подложка за градинарство, или нещо от рода.
На снимката изглеждаше като подложка 20х30 или малко повече, от пореста гума, оформена като наредени един до друг кухи цилиндри. Идеята е да си го слагат под колената градинарите, като са клекнали да садят нещо. Вероятно ще е удобна и за нашите цели. Цена 4 лв.
 

DANNY

Редовен Потребител
Dejmos написа:
Гледах днес в каталога на Лидл една подложка за градинарство, или нещо от рода.
На снимката изглеждаше като подложка 20х30 или малко повече, от пореста гума, оформена като наредени един до друг кухи цилиндри. Идеята е да си го слагат под колената градинарите, като са клекнали да садят нещо. Вероятно ще е удобна и за нашите цели. Цена 4 лв.

И аз като я видях, първото за това приложение се сетих ;)

http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-427 ... x_8204.htm
 
A

Anonymous

Гост
Правилно казват, че една снимка е равна на 100 думи. Ама аз като не намерих снимка... (Преди време търсих онлайн каталог на Лидл и не намерих, реших, че няма да издават такъв; явно не съм познал)
 

big_dragon

Редовен Потребител
akraba1 написа:
Dejmos написа:
Гледах днес в каталога на Лидл една подложка за градинарство, или нещо от рода.
На снимката изглеждаше като подложка 20х30 или малко повече, от пореста гума, оформена като наредени един до друг кухи цилиндри. Идеята е да си го слагат под колената градинарите, като са клекнали да садят нещо. Вероятно ще е удобна и за нашите цели. Цена 4 лв.

И аз като я видях, първото за това приложение се сетих ;)

http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-427 ... x_8204.htm
Аз пък вчера я огледах и опипах на щанда в Лидл. Точно това е което ни върши работа, стига да беше с една идея по широка, размера и е 40х20см.
 

cdman

Администратор
не се подлъгвайте по тез подложки за 4лв - знам че са много евтини но това са само ПОДЛОЖКИ за да не ти се намокри Д-то при сядане. Нямат абсолютно нищо общо с възглавничките за стрелба които ползваме.

Ето тук рашко е написъл къде е истината: http://forum.airguns.bg/http://forum.ai ... 567#p63567 - Произвежда и ги продава наш човек - Влади , който се е справил повече от отлично и пълнежа вътре е от много ситен стериопор.

Истинското приложение на възглавничката не е само да пази Д-то от мократа трева. А да ти даде стабилност според неравностите на почвата и наклона на позицията за стрелба. Оказа се че на много неудобни места можеш да компенсираш това със възглавничката и да направиш стабилен и прецизен изстрел.

След като си купих тая възглавничка - стрелбата ми в състезанията се подобри осезаемо!
 

DANNY

Редовен Потребител
rashko написа:
Наистина не си правете експерименти купете си веднъж завинаги ;) :cheers:

То за възглавницата ясно.
Ами какво става с пълнежа когато седна с моите 120кг няколко пъти в/у нея.
...Май ще трябва за я зареждам преди всяко състезание.
 

rashko

Редовен Потребител
Не се притеснявай и аз съм над 100 кг :'(който иска може да си вземе допълнително пълнеж и преди,по време и след всяко състезание може да си го сменя ;) :cheers: ;)
 

didarai

Редовен Потребител
Аз си направих моята от брезент ,а вътре е пълна с нагънато на 4 ката фолио с въздушни мехурчета(от големите на ЕКОНТ).Не е изпробвана още. ??? Върху нея ще седят скромните 92 кг.
kirinpacking2.jpg
 
A

Anonymous

Гост
За мен такава възглавничка ще бъде еднократен stres-reducer. Някои така си успокояват нервите - пукат мехурчетата на аерофолиото. С едно сядане ще съм ги редуцирал всичките.
 

cdman

Администратор
akraba1 написа:
rashko написа:
Наистина не си правете експерименти купете си веднъж завинаги ;) :cheers:

То за възглавницата ясно.
Ами какво става с пълнежа когато седна с моите 120кг няколко пъти в/у нея.
...Май ще трябва за я зареждам преди всяко състезание.

Ситния стиропор държи страшно много , така че няма да имаш проблеми с това - а пълнежа наистина е евтин.
 

lynx

Редовен Потребител
На Рашко възглавницата е супер.
Дори и да седнеш под наклон ти е като отливка от задника и се чувстваш стабилен.
 

ilian

Потребител
Защо не ползвате за пълнеж силиконовите топчета от обикновенните възглавници ???.Аз имам такава,не че я ползвам често ;)но като седна на нея направо заспива стойката,особенно на терен с наклон :yes:
 

DANNY

Редовен Потребител
ilian написа:
Защо не ползвате за пълнеж силиконовите топчета от обикновенните възглавници ???.Аз имам такава,не че я ползвам често ;)но като седна на нея направо заспива стойката,особенно на терен с наклон :yes:

Не съм виждал силиконови топчета.
Знам за възглавници и завивки от силиконов "пух" но за силиконови топчета ..... ....не бях чувал ???
Ще трябва да се разровя из нета.



--------------------едит--------------------------
Браво бе! :bravo:
Намерих.
http://vista02.com/show.php?id=285&sesi ... 9fe3294953
Това наистина ще бъде тествано! :bravo:
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
@akraba1
Ще чакаме резултата от теста.

Въглавницата за стрелба на Илиян я пробвах на софийското състезание и мога да кажа, че с тези топчета е супер.
 

FreeMan

Редовен Потребител
Последно кое е по-добро - силиконовите или стериопорените топчета?
 
Нагоре