Вицове и смешки

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Махала срещу махала....
По две дузини дула минимум от маала, сборен пункт на Ръта, до 30 фунийки на калпак, сухоежбина и водица в торбата, 3 минути преднина и се почва целодневна "битка" до последния оцелял в района- полукръг с радиус 3 км от старта........
 

Attachments

  • Screenshot_20230608_205723.jpg
    Screenshot_20230608_205723.jpg
    199.4 KB · Прегледи: 47

shaman

Редовен Потребител
Махала срещу махала....
По две дузини дула минимум от маала, сборен пункт на Ръта, до 30 фунийки на калпак, сухоежбина и водица в торбата, 3 минути преднина и се почва целодневна "битка" до последния оцелял в района- полукръг с радиус 3 км от старта........

Мдаа.. Освен с фунийки водихме доста по-реалистични боеве между кварталните банди и се целихме с камъни !
Аз нали съм "късметлия" успях да цапна с един по-голям камък вожда на противниковата банда точно в челото..
Имаше кръв, сълзи и сополи и всички баби ме нарочиха за най-големия гамен в квартала ;)
 

kaloyan_takev

Редовен Потребител
И ние водихме битки. С фунийките не се състояха много, едно око замина бързо и се спряхме. Имаше доста репресии :bastun: от местните управници - родители и с право
Ползвахме "арбалети". Една дъсчица с щипка в единият край и ластик минаващ два пъти по дължината на дъсчицата. С това не ефективно средство изстрелвахме бирени капачки. И то отпадна поради неефективност, остана за забавление.
После се целехме с кални топки. Като спре вали всички излизаха и правеха кални топки, и на следващият ден бой. Някой се сети да слага баластра в калните топки и така открихме осколочните боеприпаси.
Като изключим фунийките беше весело. Дните след битката се събирахме да ритаме топка на "бойното" поле.
Еееех, спомени :crazy:
 

Бай Колю

Редовен Потребител
А за скобниците мога да напиша научен труд ;)
За по-младите колеги, които може и да не знаят какво е това скобник, ето едно видео как се прави
Изстрелва телчици, извити във форма на скоба, откъдето идва и името. Доста болезнено беше, особено ако те плясне на голо.
По безобидния вариант е с хартийки.
 

Attachments

  • 13417631_1163285570405072_8581697320347491749_n.jpg
    13417631_1163285570405072_8581697320347491749_n.jpg
    86.3 KB · Прегледи: 34

apapazov

Редовен Потребител
Със скобарника специалитет беше в час се навеждаш и виждаш кой като е седнал му са се вдигнали крачолите и му се вижда кокълчето на глезена на голо. Скачаха по един метър. И да беше болезнено ама беше голямо шоу
 

petkof

Редовен Потребител
– Яж повече морски дарове! - вика доктора.
Влязох в магазина, разгледах морските дарове и цените им и ...................................................................си купих два пакета кристална морска сол!
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Некъф агент се размазал нечовешки с мотор, буди се в болницата, гледа доктора го закърпва от тук от там - ръце, крака, присажда кожа, оправил дори ченето, обаче му вика:
- Пич, сори ама немам уста да ти сложа... Има тука само едни срамни устни - ако искаш ?
Пича си помислил па си рекъл - к'во толко - по добре срамни устни отколко да ходим с голо чене без уста.... Навил се, докторът присадил срамните устни - всичко точно - след един месец на контролен преглед:
- Как е пич? Висчко наред ли е?
- Докторе - перфектно е всичко - само един проблем - като се погледна в огледалото и ми става к*ра.. А като си погледна к*ра ми се навлажняват устните.
LoL.gif
 

tvt1968

Редовен Потребител
По време на бракоразводен процес. Съдията пита жената:
- Защо искате развод?
- Защото той не ме задоволява вече!
Женски глас от залата:
- Интересно, всички задоволява, а нея не!
Мъжки глас от залата:
- Абе нея никой не може да я задоволи!
 
Нагоре