Вицове и смешки

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Един магьосник отишъл в едно село и почнал да се хвали, че може да направи абсолюто всичко с магия. И понеже на бай Ставри не му ставала оная работа от години, той излязъл по-напред от строя и казал:
- Искам да ми стане х.я!!
Магьосника щракнал с пръсти и х.я на бай Ставри ХОП и станал!! После пляснал с ръце и хуя му пак паднал .... бай Ставри:
- А-а-а не вервам, тва беше неква инсценировка, я дай пак да видим.
Мага щракнал с пръсти и х.я на бай Ставри пак станал....той това и чакал - извадил два патлака и казал:
- А некой е плеснал с ръце, а съм му еб.л майката ...
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Прибрал се една вечер един мъж много къркан, паднал в леглото до жена си и заспал.
Не щеш ли събужда се пред райските порти и там го чака Свети Петър.
-Ама аз мъртъв ли съм. Не може да бъде, трябва да живея още - захленчил мъжът.
-Мъртъв си, защото се напи като свиня. Мога да направя изключение и да те върна, ама като кокошка. Ти решаваш.
-Добре... пусни ме във ферма близо до дома ми.
Речено сторено. След малко той се озовал целия в перушина в една ферма. При него идва петелът и го пита:
-Как е, как е, май ти е първи ден днес?
-Зле ми е, нещо ме напъва отвътре ще се пръсна, отговорил оня.
-Ясно - ще снасяш. Напъни се и ще ти олекне.
Напънал се оня и снесъл. След това пак се напънал и пак снесъл. Олекнало му много и решил пак да снася.
В това време жена му го праснала по врата и изкрещяла:
-Ставай бе алкохолик. Осра цялото легло!
 

Бай Колю

Редовен Потребител
Една държава, а какъв контраст между Изтока и Запада ѝ!
На едната граница - "Маймуно, тъй ше пра’иш у Молдова!”, на другата - "Извинете, тази кола е крадена, може ли да се върнете с друга?”
 

barbaron

Редовен Потребител
"Маймуно, тъй ше пра’иш у Молдова!” - малко пояснение... човека изрекъл пословичната реплика не е лош... даже напротив. След 1 час хитруване на прословутия молдовец, търсещ сензация и грубо отношение от негова страна (щото знае,че в Булгаристан номера може да мине и ... даже е минал...). Иначе журналистически погледнато - "нашият се е издънил яко - даже са го снимали". Не казвам, че не вземат (не съм чувал и виждал обаче), но точно на него място - шанса да искат да рекетират е нулев. До болка съм запознат с чужденците, които напускат дунавмост. Румънци, турци, молдовци, украинци - нямат никакво отношение на пътя и не признават правилник, ограничения или толерантност. Какво говориш - да си заплащат "пътна такса"? За това са го изнервили човека. Жалко, че не са действали по протокол, с полиция и задържане ами са своеволничили и отново сме се показали като ганьовци, каквито всъщност невинаги сме!
 

LogiBG

Редовен Потребител
84837E32-F15A-4130-A6FC-18EF4DADF752.jpeg
Една държава, а какъв контраст между Изтока и Запада ѝ!
На едната граница - "Маймуно, тъй ше пра’иш у Молдова!”, на другата - "Извинете, тази кола е крадена, може ли да се върнете с друга?”
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Мъж седнал в ресторант и започнал да поръчва - салати, ракии, предястия, ястия, вина, десерти, кафета - почти цялото меню. По едно време до него се доближил келнера и попитал:
- Господине, имате ли нещо против да оправим сметката?
- Няма проблем, но ще ви помоля да попитате управителя на ресторанта, дали е възможно да платя с перли - отвърнал мъжа.
Келнерът се оттеглил и след малко се върнал:
- Няма проблем, господине, управителят е съгласен.
- Чудесно! - казал нашия - дай тогава една порция миди и стискай палци!
 

rivan

Редовен Потребител
Земя до космическа станция "Мир"
-Някакви поръчки?
Космонавтите от "Мир"/след година и половина полет/
-Пратете ни жена, каквато и да е, може жива, може гумена, надуваема, каквато и да е жена!
Пристига товарният кораб, космонавтите разтоварват, жена няма! Намират нещо като тубичка от паста за зъби, на която пише "Универсална течна жена"
Мир:
-???
Земя:
-Капвате от крема няколко капки на лявата ръка и втривате в к*ра до удовлетворяване на потребностите! С дясната държите капачката на главата, да не пробиете капсулата!
 
Нагоре