Вицове и смешки

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
- Господин Петров, трябва да ви разочаровам - жена ви страшно се напи на коледното тържество ...
- Ама, как ...?! Тя изобщо не слага нищо в уста ...
- Господин Петров, трябва отново да ви разочаровам .
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Жената забременява и отиват със съпруга си на преглед при гинеколога.
Минава прегледа, двамата доволни от казаното, но мъжа кърши ръце и се чуди как да попита доктора за секса по време на бременността. Престрашава се и пита:
-Докторе, какво е позволено и какво не, докато жената е бременна?
- Първите три месеца, всичко е позволено,
Вторите три, само кучешката.
Последните три, само вълчата.
Мъжът помислил, помислил и казал:
- Докторе, не съм лаик в секса но …. как е вълчата поза ?
- СЕДИШ ДО ДУПКАТА И ВИЕШ !
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Внимание!
През последните месеци станах жертва на умни крадци, докато пазарувах. Просто излязох да купя някои неща от магазин на голяма известна верига и това се превърна в ... преживяване.
Не бъдете наивни и не мислете, че това не може да се случи и на вас.
Как работят тия умни крадци:
Две много добре изглеждащи момичета на видима възраст 22 - 23 години идват до колата ти и ти, докато си прибираш покупките, те започват да мият прозорците на колата с разни пръскалки и приспособления, ама гърдите им ... ахаааа всеки момент ще изхвърчат от впитите им тениски. Невъзможно е да не гледаш.
Когато им предложиш да заплатиш за миенето на стъклата , те ти благодарят и искат в замяна да ги откараш до друг магазин. Ти се съгласяваш и ги качваш на задната седалка. По пътя те започват да се опипват и да правят секс една с друга, след това едната от тях идва на предната седалка и започва да ти прави френска любов, докато другата краде портфейла ти.
Моят портфейл беше откраднат на 2, 4, 5, 6 и на 9 и 11 декември, два пъти вчера и надявам се тази събота и неделя.
Дано успея до тогава да си купя още няколко портфейла.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Иванчо влиза в стаята и заварва баща си да си слага презерватив. Сконфузен, баща му се прави че търси нещо под дивана.
Иванчо: – Тате, какво правиш?
Бащата: – Абе не'къв плъх се е заврел под дивана…
Иванчо: – И к'во, ше го е**ш ли?
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Журналист взима интервю от директора на лудницата:
- Как разбирате, дали пациентът е здрав, за да го изпишете?
- Имаме стандартен тест. - отговаря директорът. - Пълним една вана с вода и слагаме чаена лъжичка и черпак до нея. А след това караме пациента да излее водата от ваната. Журналистът се усмихва и казва:
- И нормалният човек взима черпака, нали?
- Не - отговаря директорът. - Нормалният човек изважда тапата.
 

astra

Редовен Потребител
- Как разбирате, дали пациентът е здрав, за да го изпишете?
И аз имах бележка от доктора, че съм нормален, обаче я изядох :)

Пепеляшка се омъжи за принца. Той пръсна из стаята листенца от рози, но в 12 часа те се превърнаха в чорапи :)
 
Последна промяна от модератор:

doctora

Редовен Потребител
Шотландска двойка вкъщи. Мъжа:
- Отивам в кръчмата, облечи си палтото.
- О, ще ме вземеш ли със себе си?
- Не, ще изключа парното.
 

rivan

Редовен Потребител
И аз имах бележка от доктора, че съм нормален, обаче я изядох :)
Хората ядат какво ли не - някои бележка от гласуването, други - бележка от доктора, че са нормални! Какво да се прави, май това е новото "нормално"
 

astra

Редовен Потребител
Хората ядат какво ли не - някои бележка от гласуването, други - бележка от доктора, че са нормални! Какво да се прави, май това е новото "нормално"
Презадоволеният и лек живот води до изпедерастяване и сексуални извращения, което на свой ред води до масовото оглупяване и физическото заличаване - или от болести или от нашественици-варвари. През 21 век и двете напасти заедно. Такава е била съдбата на всяка велика и впоследствие изчезнала империя. Нищо ново под слънцето...
 
Последна промяна:

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
На един му вървяло адски в игри. Пусне тото-шестица. Купи си билет от
лотарията - печели.
Писнало му и отишъл за риба. И какво хванал? Точно така - златната
рибка. Казал ѝ:
-Нищо не искам - писна ми!
Тя казала:
-Измисли нещо!
Той се сетил:
-Добре - искам секс с индийка...
И индийката се появила, с точка на челото.
Той казал:
-Ама с точки са женените, май!
А рибката:
-Ами изтрий я де!
Изтрил човекът точката и видял надпис: 'Печелите апартамент в Люлин!'
 
Нагоре