Вицове и смешки

astra

Редовен Потребител
Не е коректно да наричате ръцете си “дясна” и “лява”! Те сами ще решат какви са!

Търкулнала се Питката, а насреща и... Глобус. Питката с възхищение:
- Баси яките татуировки, брат!

Един монитор - обикновен програмист.
Два монитора - напреднал програмист.
Три монитора - гуру програмист.
Четири и повече монитора - охранител.

Кубрат Пулев за това, какво е да бъдеш Кубрат Пулев :
"Не е лесно. Много е трудно. Много труд, усилия изисква да си Кубрат Пулев. Но не е и трудно"
 
Последна промяна:

astra

Редовен Потребител
Обесени ядки.
Смешната палата.
Специални дефекти.
С пипане, до Цариград се стига.
Гъзен, негонен бяга.
Срах лозе пази.
Дрис код.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Един приятел се оплаква на друг.
- Вече ми писна! Като се прибирам късно почерпен, влизам по чорапи, тихо се събличам в банята и много внимателно
се вмъквам в леглото, а моята горгона веднага започва да крещи, да вдига скандали. Ужас!
- Ами защо не пробваш като мен. Аз като се прибера пиян, трясвам вратата с всичка сила, тръшвам се на леглото до нея,
ущипвам я по гъза и и казвам:
- Скъпа, хайде сега да ми извъртиш една свирчица!...
И никога досега, никога не се е събудила
 

astra

Редовен Потребител
В автобуса девойка говори по телефона:
- Да, ще дойда след около час... Мисля, че най-добре е да ме посрещнете... Как да ме познаете? Аз съм висока, стройна. Облечена съм с черно палто, черна пола, с черни ботуши съм, с черна чанта... Цялата съм в черно. И с черна коса...
В разговора настъпва дълга пауза. Мълчанието се сгъстява и девойката добавя плахо:
- Коса... имам предвид прическа.
 

doctora

Редовен Потребител
Липсва ми времето, когато единият на покрива въртеше антената, а друг отдолу му викаше: - "Добре е ..."

Мъж слиза от фургон за ПСР тест, размахва лист с резултати и вика:
- Ура, сифилис, сифилис!....
 

Бай Колю

Редовен Потребител
Елегантно облечен мъж влязъл в манхатънски бар. Барманът се приближил и вежливо попитал:
- Какво ще пиете, господине?
- Нищо, благодаря- отвърнал мъжът. - Веднъж опитах алкохол и не ми хареса. Оттогава не съм близвал нито капка.
Барманът се озадачил, но тъй като бил дружелюбен човек, извадил кутия цигари от джоба, отворил капака и му предложил. Мъжът, обаче, пак отказал:
- Веднъж опитах да пуша, но не ми хареса и оттогава никога не съм повтарял. Вижте, всъщност, изобщо нямаше да съм тук, но имам среща със сина си.
Барманът:
- Единствено дете, предполагам?
 

shaman

Редовен Потребител
- Кажете, Холмс, възможно ли е вашият дедуктивен метод да изясни дали чашата ми с уиски е наполовина пълна или наполовина празна?
- Елементарно, Уотсън! Дъхнете ми.
 

Sen

Редовен Потребител
Каква е разликата между бесарабин и македонец? Единият те убеждава на руски, че е българин. Другият те убеждава на български, че не е.
 
Нагоре