Вицове и смешки

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Мъж и жена живеели щастлив семеен живот. Всичко било прекрасно между тях. Имало само един дребен детайл, който нарушавал семейната хармония: всяка сутрин мъжът със събуждането си издавал невероятно мощна и звучна пръдня, която разтърсвала прозорците и карала котката да се крие зад гардероба. Горката жена вече била свикнала, но често му правела забележки:
- Скъпи, опасявам се, че някоя сутрин ще си изпърдиш червата.
Но мъжът ѝ, винаги с ведър глас, я успокоявал:
- Няма страшно, скъпа, нищо няма да ми се случи.
И така минавали годините, живеели щастливо и безгрижно.
Една коледна утрин жената станала рано от леглото, докато мъжът ѝ все още спял и слязла в кухнята да приготвя коледната пуйка. Чистила вътрешностите и ги слагала в една голяма купа. И в този момент я осенила гениална идея! Взела купата, пълна с пуешки черва, дробчета и други вътрешности и се качила горе в спалнята, където мъжът ѝ все още спял. Внимателно го отвила, събула му пижамата и изсипала вътрешностите в гащите му. Завила го пак и тихичко слязла долу, където продължила с приготвянето на
коледната вечеря. В един момент от втория етаж се чул познатият "гръм" от събуждането на мъжа ѝ. Последвала кратка тишина, след която се чул ужасен вик и бързи стъпки се запътили към банята. След половин час мъжът ѝ, цял пребледнял и с окървавени гащи слязъл долу при нея. Видяла го тя и едва сдържайки смеха си попитала:
- Какво ти се е случило, скъпи?
Той отговорил:
- Скъпа, ти постоянно ми повтаряше, че някоя сутрин ще си изпърдя червата, а аз не ти вярвах. Но ето, че тази сутрин това се случи... Слава Богу, с помощта на вазелин и два пръста, успях да натикам всичко обратно.
 

kaloyan_takev

Редовен Потребител
Мъж и жена живеели щастлив семеен живот. Всичко било прекрасно между тях. Имало само един дребен детайл, който нарушавал семейната хармония: всяка сутрин мъжът със събуждането си издавал невероятно мощна и звучна пръдня, която разтърсвала прозорците и карала котката да се крие зад гардероба. Горката жена вече била свикнала, но често му правела забележки:
- Скъпи, опасявам се, че някоя сутрин ще си изпърдиш червата.
Но мъжът ѝ, винаги с ведър глас, я успокоявал:
- Няма страшно, скъпа, нищо няма да ми се случи.
И така минавали годините, живеели щастливо и безгрижно.
Една коледна утрин жената станала рано от леглото, докато мъжът ѝ все още спял и слязла в кухнята да приготвя коледната пуйка. Чистила вътрешностите и ги слагала в една голяма купа. И в този момент я осенила гениална идея! Взела купата, пълна с пуешки черва, дробчета и други вътрешности и се качила горе в спалнята, където мъжът ѝ все още спял. Внимателно го отвила, събула му пижамата и изсипала вътрешностите в гащите му. Завила го пак и тихичко слязла долу, където продължила с приготвянето на
коледната вечеря. В един момент от втория етаж се чул познатият "гръм" от събуждането на мъжа ѝ. Последвала кратка тишина, след която се чул ужасен вик и бързи стъпки се запътили към банята. След половин час мъжът ѝ, цял пребледнял и с окървавени гащи слязъл долу при нея. Видяла го тя и едва сдържайки смеха си попитала:
- Какво ти се е случило, скъпи?
Той отговорил:
- Скъпа, ти постоянно ми повтаряше, че някоя сутрин ще си изпърдя червата, а аз не ти вярвах. Но ето, че тази сутрин това се случи... Слава Богу, с помощта на вазелин и два пръста, успях да натикам всичко обратно.
Това ме подсеща за:
Прибира се един мъж късно през нощта добре пиян след среща с приятелите, съблича се и си ляга. Жена му се събудила докато се събличал и видяла, че от мъжеството му виси употребен презерватив. Нищо не казала!? На сутринта станала преди съпругът си, свалила внимателно използваният презерватив от него и още по- внимателно му го напъхала в Дънцето. Спокойно отишла да прави закуска.
Мъжа станал и отишъл в банята, върнал се с доста унила физиономия.
Жената го попитала съвсем спокойно:
- Скъпи как беше с приятелите снощи?
- Жена, аз приятели нямам!
 

tvt1968

Редовен Потребител
Шотландец лови риба в езерото Лох Нес. Внезапно от водата изскача чудовището Неси и налита да го яде заедно с лодката.
– Господи, спаси ме! – започва да се моли шотландецът.
Глас от небето се обажда:
– Аха, молиш ми се значи! А уж не вярваше в мен.
– Ами аз и в Неси не вярвах допреди малко.
 

tvt1968

Редовен Потребител
Вуте работи във фабриката когато се случва нещастен случай и една машина му отрязва и десетте пръста. Отива в болницата. Докторът казва:
- Дай ми пръстите и мисля че ще мога да ти ги сложа обратно. Технологията сега е модерна.
- Немам ги пръстите. - казва Вуте.
- Как ги нямаш? Защо не ги взе с теб? - нервира се докторът.
- С кво да ги вземем, бе?
 

shaman

Редовен Потребител
Започнах отново да ходя на фитнес:
- Понеделник: гърди и бицепс
- Сряда: корем и гръб
- Петък: почивка година и половина

-------
Почнах да тичам всеки ден по 30 мин и ако някой ден пропусна, то на другия ден ще тичам с 30 минути повече, утре трябва да тичам до 4 юли

-------
От десетина дена ходя на работа с колелото.
Ефект никакъв.
А и ми заема място в багажника.
 

tvt1968

Редовен Потребител
Мъж и жена в зоопарка. Гледат една мъжка горила как си стои спокойно в клетката.
- Жена, я му покажи малко баджак!
- Абе луд ли си? Виж колко хора има.
- Айде ма, дай да видим какво ще направи.
Жената разголила бедро, а горилата започнала да ръмжи и да обикаля нервно из клетката.
- Я сега му покажи малко ц*ци.
- Абе, какво ти става? Съвсем ли откачи?
- Айде мааа, да видим какво ще стане.
Жената си разтворила деколтето и показала голяма част от пищните си гърди, а маймуната започнала да скача из клетката, да блъска и да реве като обезумяла!
- А сега влезни вътре и му кажи, че те боли главата!
 

tvt1968

Редовен Потребител
Жътва е. Бай Пешо комбайнерът отива на гурбет в Северна България да жъне един месец с комбайна и казва на Иванчо:
- Иванчо, оставям ви сами с майка ти един месец. Ако видиш, че идва някой непознат мъж при майка ти, отпаряй по една дъска от оградата.
След месец бай Пешо се връща. Доволен, напечелил парички, освен това оградата била цяла-целеничка! Радост голяма за Пешо, като знае колко е шавлива неговата стопанка.
- Е, как я карахте без мен?
- Всичко е наред, мъжо, липсваше ми много на мен и Иванчо, живи-здрави бяхме, само някакъв простак изкраде дъските на оградата, та завчера заръчах да направят нова.
 

tvt1968

Редовен Потребител
Главният лекар си взема една седмица отпуск и отива на лов. Връща се мрачен и навъсен.
- Какво стана? - пита го старшата сестра.
- Нищо не можах да убия - жалва се докторът.
- Е, да си бяхте стояли в болницата...
 
Нагоре