Вицове и смешки

barbaron

Редовен Потребител
- Представи си, че имаш в джоба 500 лв. На жена ти и трябват 300, а любовницата ти иска 200 лв. Колко ще останат за теб?
- 500 лв. и две пропуснати обаждания!

аааа, и още нещо:

От Англия щели да идват на бригада в Перник, за да берат ядове.
 
Последна промяна:

tvt1968

Редовен Потребител
Няколко рибари си ловят риба на язовира и единият пита:
- Какво ли правят жените ни сега?
Отговарят му:
- Или се чукат, или плетат.
След малко единият хуква да бяга към къщи.
- Къде хукна бе Иване?
- Сетих се ,че моята не може да плете...
 

tvt1968

Редовен Потребител
Една жена била омъжена за именит, но доста по-възрастен от нея професор.
Не след дълго той починал и я оставил вдовица в разцвета на силите ѝ.
След като преминал траурният период, тя се поогледала и си харесала си един млад хубав здравеняк.
Въпреки че той бил със средно образование, се омъжила за него.
Предвид обстоятелствата нямали пищно сватбено тържество, но булката приготвила богата вечеря за двамата.
Когато го поканила на масата, новият ѝ съпруг казал:
- А, не! Моят баща ми е казвал, да не сядам на вечеря с жена си, преди да съм я задоволил.
Взел я на ръце и я занесъл в спалнята. След това, разбира се, си хапнали сладко, сладко.
На другата сутрин булката събудила мъжа си и му казала, че го чака апетитна закуска - палачинки, мекички, омлет.
- А, не! Майка ми ми е казвала да не сядам на закуска с жена си, преди да съм я задоволил.
Същото се потретило и на обяд, защото така му бил казал дядо му и т.н.
След няколко дни жената седнала на кафе със свои приятелки. Те били много нетърпеливи да разберат как е животът с новия ѝ съпруг.
- Какво да ви кажа? Не е образован като предишния, но е от много добро семейство...
 

shaman

Редовен Потребител
- Авраам, защо си така тъжен?
- Не питай, Моше... Играх лотария с два билета и спечелих лек автомобил и 2 милиона долара...
- Ама това е страхотно... Защо си тъжен тогава?!
- Виж, това го спечелих още с първия билет... А вторият, вторият кой дявол ме накара да го купувам, а?!

И само да напомня:

Ако някога сте мечтали да върнете времето назад, то това ще стане в неделя!
 

tvt1968

Редовен Потребител
Японец и българин си говорели за дължината на работното време.
Японеца казва:
– Ние в Япония работим по осем часа. Два за мене, два за Императора и четири за Япония.
Нашенецът:
– Ние у България бачкаме по два часа. Щото нямаме император, па не ни и пука за Япония.
 

tvt1968

Редовен Потребител
Дъщеря казва на баща си:
- Тате, от няколко месеца се виждам с едно момче и той ми предложи да се оженим.
- Добре. Но първо искам да си поговоря с него.
Пристига младежът у тях и бащата го пита:
- Как смятате да издържате дъщеря ми?
- Аз съм бъдещ юрист...
- Пестелив човек ли сте?
- Да, мога да харча икономично.
- Тогава вземете този портокал и го занесете у Вас! Утре ще ми разкажете какво сте направил с него.
Младият мъж занесъл портокала вкъщи и го изял. На другия ден бащата го пита:
- Какво направихте с портокала?
- Ами, какво?! Изядох го.
- Не сте постъпил правилно. Трябваше да го разрежете на две. От едната половина да направите плодова салата, а от другата да изстискате сока за сутринта. От половинката от кората да направите пепелник, а другата половинка да нарежете на малки парченца за убиване на миризмата от тютюна. Ето Ви една сурова наденица и утре ще ми разкажете какво сте направил с нея.
На другия ден:
- Какво направихте с наденицата?
- Първо внимателно я извадих от червото. От половината кайма направих супа топчета, а от другата - кюфтета. С две щипки и връвта от наденицата изработих колие за дъщеря Ви, вместо диамантеното колие, което смятах да й подаря. А червото използвах като презерватив, с който изч*ках дъщеря Ви. Донесох Ви пълния презерватив - съдържанието му може да си сложите вместо сметана в сутрешното си кафе.
 
Нагоре