- Колко ви трябват? - пита банкера.
- 100 000 евро! - казва клиента.
- Касиер, дайте му 100 000 евро ! - разпорежда се банкера.
- Къде да се разпиша? Паспорт да дам?
- Няма нужда, спокойно, ние ви познаваме!
- Не разбрах?! Няма нужда от подпис, от паспорт?
- Да, няма нужда.
- Как така няма нужда?! Ами ако не ги дам? Не ги върна?
- Как така няма да ги дадете?! Как няма да ги върнете?! Ами, ще ви е срам тогава...
- Какво... Срам ще ме е?! Пред кого?
- Пред Господа Бога.
- Кога ще ме е срам пред него?
- Ами когато се явите пред него. Тогава ще ви е срам.
- Пфф... "да се явя". А кога ще се явя, може да се явя горе след 50 години?
- На 10-то число не връщате парите, на 11-то се явявате!
