Вицове и смешки

venciru

Редовен Потребител
Идва си един мъж от ...
...дълга командировка. Мушка му се, та две не вижда. Влиза в кухнята, гледа жена облечена в халата на жена му и обута с нейните чорапи се навела под мивката. Та с нетърпение олабил жилата. Чувал някакви протести изпод мивката, ама то приглушено, пък и той на зор. Доволен отива в спалнята да се преоблича заварва там жена си.
-Кво правиш тук бе? Кой е в кухнята?
-Мама ни дойде на гости и реши да ми помогне. Нали те чакаме да се върнеш.
Стъжнило му се на човека и решил да излезе за малко да отмине очакваната буря горе. По стълбите срещнал шуреят, който се качвал с бутилка уиски в ръка.
-Айде бе. Откога те чакаме да се върнеш. Връщай се с мен горе, че виж какво нося да се почерпим.
-Абе мани. Сега въобще не ми е до пиене. Ще се разтикам малко навън.
-Стига бе. Така се бях наточил, а ти сега ми е.а майката!
-Ми да не е слагала чорапите на сестра ти
 

Астрален

Редовен Потребител
Някога, преди много, много години, Господ изчезнал някъде за седем дни. Когато се върнал, Архангел Гавраил го попитал:
– Къде беше, Господи?
– Да знаеш само какво сътворих! – гордо казал Господ и посочил надолу към облаците.
– Какво е това? – попитал удивен Архангел Гавраил.
– Това е планета. Нарекох я Земя. Населих я с живот и направих така, че на нея да има съвършен баланс.
– Съвършен баланс? Какво означава това? – учудил се Архангела.
– Ами, виж сега, това е Европа. Континент, който на север е развит и богат, а на юг има много хубав климат. Това там е Азия. Там съм заселил жълтите хора, а в Африка съм заселил черните. Това там са двете Америки. Едната е много богата, а другата крайно бедна. Сега забеляза ли баланса?
– Да! – извикал ентусиазиран, Архангелът и посочил едно местенце в югоизточна Европа. – А това там, какво е?
– Това е България! Страна с много красива природа, плодородни ниви, пълноводни реки и изключително мек и приятен климат. Там живее работлив народ, умен и кадърен…
– Добре де, тука ми се струва, че нещо няма баланс…
– Ами, чакай само да чуеш кой ще ги управлява! :) :) :)
 

незнайко

Редовен Потребител
Седи Зайо Байо в гората и пише на лаптоп. Идва лисицата и пита:
– Зайо Байо, какво правиш?
– Пиша дипломна работа как зайците ядат лисиците.

Лисицата съответно дълбоко се възмущава:
– Зайо, това е поредната ти измишльотина! Какви ги разправяш!


Зайо казва:
– Ела в пещерата и ще ти покажа!
Влизат в пещерата, излиза заекът и продължава да пише.

Идва вълкът.
– Зайо, какво правиш?
– Пиша дипломна работа как зайците ядат вълците.
Вълкът също се ядосва.
– Абе, Зайо, не почна ли да поумняваш и да разбираш как стоят нещата?
Заекът:
– Ела в пещерата и ще се разберем!
Влизат в пещерата, излиза заекът и продължава да пише.


Идва мечката.
– Зайо, какво става?
– Пиша дипломна работа как зайците ядат мечките.
Мечката почва да се пени:
– Зайо, стига си ми разправял глупости! Престани! Омръзна ми от твоите глупости!

И отново влизат в пещерата. Излиза заекът и продължава да пише.
След това действието се пренася в пещерата, където лъвът дооглозгва последните кокали от мечката.
Извод: Не е важна темата на дипломната работа, а кой ти е научният ръководител!
 

Астрален

Редовен Потребител
- Ало, магазина на Самсунг ли е?
- Да, кажете!
- Вчера купих от вас супер мощна прахосмукачка...
- Говорете по-високо, едва ви чувам!
- Е как ще ме чуете, аз съм в торбичката!
 

tvt1968

Редовен Потребител
Пичове, разбрах че момчето от снимката се е записало за участие в стрелбите в Троян - вярно ли е???
 

Attachments

  • 351176394_928635264885181_3729348146229610931_n.jpg
    351176394_928635264885181_3729348146229610931_n.jpg
    94.6 KB · Прегледи: 86

kaloyan_takev

Редовен Потребител
... а човекът просто си върши работата за която му е платено.... Изглежда ми свясно момче
И аз това си мислех. Модата има две лица (може и повече), но последно време виждаме основно отвратителното. Вече не е важно да изглеждаш добре, а е нужно да шокираш. Мода...
Да не забравяме, че и Супермен си носи слиповете над клина
 

немезис

Редовен Потребител
И аз това си мислех. Модата има две лица (може и повече), но последно време виждаме основно отвратителното. Вече не е важно да изглеждаш добре, а е нужно да шокираш. Мода...
Да не забравяме, че и Супермен си носи слиповете над клина
Аз съм не шокиран .....а прешокиран дотолкова че (рано ,не рано )ще си сипя една ракия ,погледнах го още веднъж ,май ще са две(ракиите)
 

Sen

Редовен Потребител
... а човекът просто си върши работата за която му е платено.... Изглежда ми свясно момче
И не го подценявайте момчето, види се триатлонец е, обувки за колоездене с очила за плуване, трудна мишена ще е :D
 

gary m

Редовен Потребител
Нагоре