Вицове и смешки

shaman

Редовен Потребител
Преди години като младоженци като се изпокараме с жената тя се обаждаше на майка ми и след това майка ми звънеше да ми се кара ;)
Аз веднъж реших да се оплача на тъщата и получих следния отговор: "Да си гледал като си се женил"


Та в тази връзка:

pp.jpeg
 

Djack

Редовен Потребител
- Скъпи, разбрах, че секретарката ти е починала? Ще може ли да сложим мама на нейното място?..... - А, разбери се с гробарите, аз нямам нищо на против...!
 

tvt1968

Редовен Потребител
На габровски тинейджър му правят парти за 16-тия рожден ден. Свършва купонът и майка му грижливо прибира двата балона с цифри 1 и 6.
- Мамо, за какво ги прибираш тез боклуци?
- Аааа, недей тъй, мама... ще ги ползваш за 19-тия, за 61-вия и за 91-вия рожден ден.
 

незнайко

Редовен Потребител
Влиза еднин чвек в магазин за сувенири.
Избрал си малка бронзова котка.
- Колко струва?
- 100 лв. за котката и 1000лв за историята и.
- Вземам само котката, историята не ми трябва
- Добре, но съм сигурен, че ще се върнете за историята.
Излязъл навън човекът и тръгнал към дома си, но след малко една котка тръгнала след него, след нея друга...
Започнали да прииждат от всякъде котки. Човекът хукнал да бяга, но котките се увеличавали станали хиляди.
Завил към пристанището, котките след него. Стигнал до вълнолома и хвърлил бронзовата статуетка в морето. Всички котки скочили след нея.
Човекът се върнал в магазина запъхтян и продавача от вратата го подел...
- За историята ли? Нали ви казах, че ще се върнете.
- А не майната и на историята, а да имате малък бронзов политик? 1684988820386.png
 
Последна промяна:

tvt1968

Редовен Потребител
Палач имал 100-тна юбилейна екзекуция. Решил да я направи незабравима.
Толкова старателно наточил острието на брадвата, че въобще не се виждало - толкова било тънко.
Довели осъдения. Палачът замахнал с брадвата...
Осъденият:
- К'во стана?
Палачът:
- Готов си!
Осъденият:
- Е, ама аз нищо не усетих!
Палачът:
- Я кимни, я кимни!

Погребение. След словото свещеника пита вдовицата:
-Искаш ли да го целунеш преди да го вкараме?
Опечалената избухва в ридания:
- И той все така ми казваше....
 

tvt1968

Редовен Потребител
Прибира се един при жена си:
– Виж какви пр*зерв*тиви купих – Олимпийски – златен, сребърен и брознов!
– И довечера кой ще си сложиш?
– Разбира се, че златния.
– Моля те, сложи сребърния. Поне един път да свършиш втори…..

Навремето в едно село, дошъл един депутат. Прекарал той няколко дни, яли пили и след много обещания за пътища, водопроводи и хубав живот тръгнали да се сбогуват. Селяните решили да го дарят с нещо за спомен, но не можели да решат какво. Кмета казал:
- Трябва да е нещо такова, че да го ползва всеки ден, и като го пипне, да се сеща за нас. От тълпата се обадил бай Мехмед сюнетчията:
- Ами най-добре, да взема да го обрежа и да го опънем, че където и да се пипне ,да си спомня за нас!

Късна вечер. В поликлиниката звъни телефона.
– Ало. Спешно е. Наш приятел току що глътна тирбушона. Ако може елате по-бързо.
Докато доктора си вземе чантата телефона пак звъни. Същият мъжки глас: –
– Ало, докторе. Може да не идвате. Намерихме друг тирбушон.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Мъж, щраус и мокро коте влизат в един бар. Мъжът поръчва:
– За него уиски, за котето луканка и за щрауса фъстъци.
Бърка в джоба си и вади точно пари, без дори да ги погледне. На следващият ден се появили отново, но въпреки че мъжът поръчал различни неща за всеки – пак извадил точната сума от джоба си, пак без дори да я погледне. На третия ден, пак – нова поръчка и пак – с едно бръкване в джоба – точната сума на сметката, преди дори да я е чул. Барманът не издържал и го попитал”
– КАК ГО ПРАВИШ ТОЗИ НОМЕР?
– Ами хванах златната рибка и си пожелах – каквото и да искам да си купя – винаги да имам ТОЧНАТА СУМА В ДЖОБА СИ.
– Ами другите две желания? – по любопитствал барманът.
– До мен винаги да има дългокрако пиле с мокро коте
 
Нагоре