Велико Търновска група

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Аз мога да взема служебното рогато хроно да го тестваме
Така, че ще има хроно
 

sevdaka80

Редовен Потребител
Къде във Велико Търново могат да се намерят хубави монтажи,ходих в магазина до кат,след това в този до стадиона.
 

sevdaka80

Редовен Потребител
Има ли желаещи за утре,да се съберем около Търново някъде да постреляме.
 

didarai

Редовен Потребител
:) ... За жалост по-хамалски мероприятия са планувани . Днес кат за добър ден метнах 2т. плочки на 4-тият етаж на 35 гр. жега . Идеално ми се отрази . Едвам си вдигам пръстите да чокам по клавиатурата .
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Днес кат за добър ден метнах 2т. плочки на 4-тият етаж на 35 гр. жега
Баш сега ли намери.
Ай на бас, че идеята не е твоя ;)
Аз в такива дни се пиша в полевъдната бригада.
Поливам райграса около басейна.
 

lynx

Редовен Потребител
Eй, тва само някоя жена е в основата на гърбуча с плочките в тая жега :confused:
Аз обичам да им го връщам ;)
Зимата при -7*С вдигам луд скандал, че джамовете в къщи са мръсни, да се измият отвън!!! Сега и веднага!
 

didarai

Редовен Потребител
Хахахах ! Като основна идея познахте ;) . Имам задача .... една тераска да я облека с 18-20 кв плочки (да отиват на цветята , па и кат си пушат цигарките с дружки да не се излага) , ... ей тъй между другите задачки , а и те не са малко . А баш днес , щото баш плочките дет си харесахаме , са на изчерпване в Практикер , та за тва ...дан ни ги грабнат . Иначе ако имам късмет , може да ги почна другата събота . :dazzed:
 
Последна промяна:

BornToDrink

Потребител
Гледам темата не е много жива, ама има ли ВТ група? Че нещо нямам познати с подобни интереси и малко тъпо все сам. :)
 

sevdaka80

Редовен Потребител
Ако сме живи и здрави до събота,може да постреляме,ще се обадя на един съмишленик.
 

BornToDrink

Потребител
Аз видях, че си писал активно в темата за Елена, изобщо не ме бърка и до там да дойда, тъй че само драсни ако имаш време и/или намериш още някой и да действаме. :)
 

sevdaka80

Редовен Потребител
Съжалявам много,но ненадейно в петък заминавам извън страната.Вече живея в Мерданя може преди петък да направим нещо,но не и утре.
 

marzykov

Потребител
Колеги от Търново, понеже съм нов и неориентиран, бихте ли споделили къде в града си пълните метана и къде стреляте за кеф без проблеми?

Отговорих си сам - на Топливо зареждат на 210 бара без проблем. Остава втория въпрос.
 
Последна промяна от модератор:
Нагоре