Велико Търновска група

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Ето тук се намира магазина. Продават лагери и инструменти.
 

Attachments

  • Снимка от 2013-10-16 19:12:38.png
    Снимка от 2013-10-16 19:12:38.png
    336.2 KB · Прегледи: 76

glavanov

Потребител
Благодаря колеги.
Предполагам за тук става дума...
031780897.jpg
 

sevdaka80

Редовен Потребител
Здравеѝте колеги,някои би ли ми протегнал ръка,понеже нямам хронограф,а нямам представа с каква скорост стреля новата придобивка ще си платя разбира се.Благодаря. ;)
 

g1905

Потребител
Колеги от форума, след като видяха първата ми мишена с чашки Gamo Pro Magnum и пушка Gamo CFX с газова пружина, ме посъветваха да опитам с чашки JSB. Днес ходих в два магазина да търся в Горна Оряховица и се оказа, че не са чували за такъв производител. Зареждат само Gamo и някакви сръбски защото само това се търсело :wall:.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
JSB мисля, че предлагат поне преди година-две беше така в оръжеен магазин "Сокол" в Търново.
Намира се след хотел "Янтра" в посока "Царевец".
Може да предлагат.
 

g1905

Потребител
Благодаря, тогава по-добре да си поръчам от някой онлайн магазин. Цената ще ми излезе същата с доставката-златни чашки :eek:
 

sevdaka80

Редовен Потребител
Скоро си купувах JSB от оръжеиния до КАТ в Търново,имаше само лекото JSB. :D
 

didarai

Редовен Потребител
В Г.Оряховица няма , няма и да има.Във В.Търново наистина има в Сокол(до КАТ), но последният път като взех от там(2 месеца) , се оказа междинната партида на червените. Доста сееха.
По-добре си поръчай онлай. Аз взех от Ямболския магазин (Пушка.ЕУ) и са 6 .
 

sts1969

Редовен Потребител
От този магазин са ми пращали и с Еконт, но трябва изрично да пойскаш (мисля че имаше графа за особенни изисквания) да е с Еконт.
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
g1905 написа:
Колеги от форума, след като видяха първата ми мишена с чашки Gamo Pro Magnum и пушка Gamo CFX с газова пружина, ме посъветваха да опитам с чашки JSB.
Съветвам те да не бързаш да се охарчваш за JSB. CFX-са най харесва Gamo Pro Hunter. Най-добре ела на 16-ти на Леденик да я видим какво може и какво не може тази пушка :cheers:.
 

methaa

Редовен Потребител
Архитекта написа:
g1905 написа:
Колеги от форума, след като видяха първата ми мишена с чашки Gamo Pro Magnum и пушка Gamo CFX с газова пружина, ме посъветваха да опитам с чашки JSB.
Съветвам те да не бързаш да се охарчваш за JSB. CFX-са най харесва Gamo Pro Hunter. Най-добре ела на 16-ти на Леденик да я видим какво може и какво не може тази пушка :cheers:.
Моето бившо ЦФХ го хранех само с Про Хънтър. Изяде няколко хиляди.
След почистена цев, и трябваха до 10 изстрела да се пооцапа, после следваха 20-30 "добри" изстрела. След това не знаех дали ми е разбита оптиката или ми е сдала багажа газовата пружина :confused: Бирената кутийка на 50 метра беше проблем :no:
Най-добре е да си купиш няколко кутии от най-различни (препоръчани от колегите) съчми и да ги изстреляш в хартията за да видиш как се цапа цевта и кои се държат най-добре.
И последно - чисти си редовно цевта :cheers:
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ

g1905

Потребител
Архитекта написа:
Съветвам те да не бързаш да се охарчваш за JSB. CFX-са най харесва Gamo Pro Hunter. Най-добре ела на 16-ти на Леденик да я видим какво може и какво не може тази пушка :cheers:.

Благодаря за поканата, вече си поръчах JSB. А какво ще има на 16-ти в Леденик?
 
Нагоре