Велико Търновска група

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Евгени, като ходиш на състезания не е лошо да изчакаш награждаването. Иначе пак задлъжняваш двойно препечена или...... :cheers: Имам тук една грамота за теб :bravo:. Като се види ще ти я дам :cheers:
 

didarai

Редовен Потребител
За най-млад участник ли Вальо? ;)
Искаше ми се да поостана.С повечето колеги си казах само "здрасти" , а на някои които ме заговориха дори не можах да отговоря подобаващо(за което се извинявам),но трябваше да се съобразя със спътника си.Ако не беше той пак 100 % пропусках.Надявам се на Балкантрейд да съм за повече и да уважа колегите.Двойно препечената свърши.Сега един мескал с червей на дъното ме мъчи нещо :( .
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Такива грамоти нямаше ;)

За мескала ти трябва сол, лимон и бразилка с готин крак. Ако не знаеш как да ги употребиш тия работи, доведи бразилката аз ще ти покажа ;) :D :cheers:
 

Attachments

  • Изображение0118.jpg
    Изображение0118.jpg
    172.1 KB · Прегледи: 153

didarai

Редовен Потребител
Мексиканка,мексиканка.ОриджинЪл,домъкната от УСА ;)
Благодаря за грамотата и на организаторите и на теб,че ми я пазиш.Дано не е последна.
Ъъъъъъъъъъ туй........на второ място от двама участника ли? ???
Кой успя да ме изпревари?Няма публикувани резултати в темата.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
didarai написа:
Мексиканка,мексиканка.ОриджинЪл,домъкната от УСА ;)
Благодаря за грамотата и на организаторите и на теб,че ми я пазиш.Дано не е последна.
Ъъъъъъъъъъ туй........на второ място от двама участника ли? ???
Кой успя да ме изпревари?Няма публикувани резултати в темата.
Евгений сори че не те познах първо още ми е неудобно :-[ Иначе 1-ви стана Янко ;)
Айде ако успея на Балкантрейд да дойда ще полафим повече, че и аз не можах да ти обърна много внимание както и на някой други колеги, дано не е било неуважително от моя страна :cheers:
 

didarai

Редовен Потребител
soundmax написа:
... Иначе 1-ви стана Янко ;)
....
Туй е то.Пък аз и с бира го почерпих :cheers: и то щото забравих ,че andi всъщност позна В3-ката ;).Другия път Янко трябва с повече бири да го успя и ей мЪ на първенец :winner: . С тази само му избистрих погледа :wall:
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
didarai написа:
Мексиканка,мексиканка.ОриджинЪл,домъкната от УСА ;)

То ясно, че мескала е мексикански. Мисълта ми беше, че след като намажеш на бразилката крачето с една линия лимонов сок и посолиш тази линия (къде започва и къде свършва си е твоя работа) и като оближеш тая солена линия (където и да свършва) не знам дали ще ти се пие тази кактусова ракия па било и с червей на дъното или :crazy: :sex: :zombie:

П.П. Ако държиш крака да е мексикански нека да е като на Салма Хаек или Пенелопе Круз ;)
 

didarai

Редовен Потребител
Тъй де,аз говоря за мексикански крак...........еееееееее по възможност не точно автентичен , а малко поне американизиран , че ще е по-гладък ;) .Мен ако питаш в горната ситуация да ти е.ем и мескалО и червиО и лимонО........... ???................абе що тях бе.Тях ги хвърляме и е.ем мексиканката,бразилката или там квото има под ръка,сол ще се намери......все някъде :pardon:
Иначе тая агаве-ракия наистина нещо не ме кефи на вкус.Чудя се дали да на започна този път от червея :crazy:
П.П. Ако държиш крака да е мексикански нека да е като на Салма Хаек или Пенелопе Круз ;)
Ъ.........туй е приказкЪ.
 

hyankov

Потребител
Търновски колеги, Сряда следобяд и Четвъртък някой има ли планове за стрелба, евентуално да се присламча? Ако не, ще пострелям соло, някъде около полигона над Беляковец. :cheers:
 

6tangata

Редовен Потребител
Здравейте. Ще посетя В. Търново и въпроса ми е съществува ли там интересен магазин за въздушно и бойно оръжие и ако има къде се намира? Нещо като "ОСО".
Поздрави на всички. :bravo:
 

hyankov

Потребител
6tangata написа:
Здравейте. Ще посетя В. Търново и въпроса ми е съществува ли там интересен магазин за въздушно и бойно оръжие и ако има къде се намира? Нещо като "ОСО".
Поздрави на всички. :bravo:

Аз знам за 2 магазина:
1) Срещу КАТ, в жилищния комплекс Съни или както се казваше
2) До Стадиона, по улицата между входа му и Ловното
 

6tangata

Редовен Потребител
Посетих магазините във В.Търново, благодаря за напътствията :) Сега да попитам за оръжейни магазини в Горна Оряховица. ;)
 

didarai

Редовен Потребител
Точно срещу кръговото (по-скоро триъгълното ) на Автогарата.
По долнооряховска (улица) малко след пресечката срещу барабината.
В бизнес центъра (малко над съда по "булеварда).
Координати:
 

Attachments

  • 22.jpg
    22.jpg
    202.9 KB · Прегледи: 69

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Поздрави на групата.
П.П. Евгени познато ли ти е мястото? :cheers:
 

Attachments

  • IMG_20130820_140536.jpg
    IMG_20130820_140536.jpg
    717.2 KB · Прегледи: 134
  • IMG_20130820_140541.jpg
    IMG_20130820_140541.jpg
    748.5 KB · Прегледи: 98
  • IMG_20130821_130350.jpg
    IMG_20130821_130350.jpg
    801.1 KB · Прегледи: 127

Vеsó

Новодошъл
Здравейте,
Днес се регистрирах във Форума : Отговор #54.
Къде стреляте има ли някакво сборно място, евентуално ден от седмицата . . . ?
През Форума ли организирате мероприятия ?

Поздрави
Весó
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Vеsó написа:
Здравейте,
Днес се регистрирах във Форума : Отговор #54.
Къде стреляте има ли някакво сборно място, евентуално ден от седмицата . . . ?
През Форума ли организирате мероприятия ?

Поздрави
Весó

Нова булка нов късмет :cheers: Доре дошъл.
Всеки стреля по единично. Който където намери. Мероприятия правим основно на мотопистата(стадиона) в село Леденик. Аз там бачкам(до стадиона). Като правим нещо го обявяваме и във форума.
 

glavanov

Потребител
Здравейте господа.
Някой ще светне ли новобранката, къде из болярско има приятно местенце с богат избор на о-пръстени... :)
Благодаря предварително и поздрави! :)
 
Нагоре