Варненска група - SEA WOLVES

mlad_ej

Новодошъл
Наистина ли няма в цяла Варна някой, който сменя пружини с газови бутала срещу заплащане?!?!
 
6

6.35

Гост
Сменял съм на Хатсан.Такова гамо не съм разглобявал.Мисля че е по сложно.
Ти имаш ли газова пружина.
 
6

6.35

Гост
Здравейте.Търся си опръстени за накрайника на помпата.И пушката и помпата са Хатсан.
Така че някой от Варна ако може да ми продаде да ми пише на лични.Ако не му се пише тел.089867 5857 Митко.
Благодаря ви предварително.
 

Dominus

Редовен Потребител
Днес оставих на приятел пръстени за куикфил на Асаня с двете бутилки . Пасваше 6.07 х 1.78. Стандартен размер. Има го в Микромакс.
Предполагам са им еднакви пълначките.
 

traika65

Потребител
:cheers:Здравейте, вчера ми престигнаха щуцерите от китай и днес ги монтирах.Тапата на цилиндъра е 10 мм,монтирах щуцера за зареждане и сага остава основният въпрос как да я заредя със 150 бара.Понеже се опасявам не толкова от:bomb: отколкото бойния клапан дали ще отвори .Колеги този щтуцер дали е стандартен за пцп помпа, понеже май натам отива работата.
 

Attachments

  • IMG_20210417_094214.jpg
    IMG_20210417_094214.jpg
    171.2 KB · Прегледи: 62
  • IMG_20210417_110000.jpg
    IMG_20210417_110000.jpg
    153.9 KB · Прегледи: 60

Пламен ss

Потребител
С това нещо най малкия проблем ще ти е бързата връзка. Нямам думи всеки сам си решава за себе си но това нещо не бих го погледнал пък данеговорим за пълнене или каквото и да е било . Съжалявам не се стърпях . Не мисля че такова начинание трябва да се подкрепя във всяка та му форма.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
вчера ми престигнаха щуцерите от китай
Опасявам се, че и щуцера не е това, което трябва да е.
Много прилича на щуцер за пневматика, която работи на до 15 бара.
Ползвал съм такива и съм надувал с тях до 200, докато веднъж един се отскубна от резбата на сглобката.
Добре, че бях встрани и само маркуча ме изплющя в крака.
Сега вече такива ползвам само на бирената си инсталация.
Та прави каквото искаш, но имай едно на ум.
Акъл трудно се налива и хората сами избират начинът, по който да се самоубиват.
Едни с алкохол, други с пушене, трети с наркотици, четвърти с екстремни спортове, пети се женят, а в повечето случаи от глупост.
Та внимавай и се вслушвай в съветите на колегите или по-добре го зарежи този проект. Мъртво роден е.
Разбирам желанието ти да реализираш конструкторските си способности и умения, но има едно голямо НО.
Дано се вразумиш, преди да стане белята.
 

traika65

Потребител
ПЦП от метеор 5.5

:cheers:Здравейте, вчера ми престигнаха щуцерите от китай и днес ги монтирах.Тапата на цилиндъра е 10 мм,монтирах щуцера за зареждане и сага остава основният въпрос как да я заредя със 150 бара.Понеже се опасявам не толкова от налягането ,отколкото бойния клапан дали ще отвори .Колеги този щтуцер дали е стандартен за пцп помпа, понеже май натам отива работата.

 
Последна промяна от модератор:

traika65

Потребител
Няма проблем, от доста време пуцам с нея цамо дето не мога да я заредя поне 100-150 бара.:cheers::pumping::sniper2:
 
Последна промяна:

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Няма проблем, от доста време пуцам с нея цамо дето не мога да я заредя поне 100-150 бара.:cheers::pumping::sniper2:
То пуцаш,защото я пълниш на 20-30 бара,макар че и те са си сериозни,да не говорим за 150 бара.
Като искаш да експементираш,купи си един хасански цилиндър и си го присади на пушката и си пълни на тия барове.
 
Последна промяна:
Нагоре