Варненска група - SEA WOLVES

vertexe

Новодошъл
Здравейте колеги.
Имам Асан mod.85CR.Може ли някой да ме упъти,
от къде да си взема нов маншет и о-пръстен за цевта(за Варна).
Благодаря на отзовалите се.Равна мушка и плавен спусък желая :)
 

vertexe

Новодошъл
Благодаря.
Доста рових и четох,преди да постна въпроса.Тези ги видях и аз,питането ми беше за Варна,има ли място,където да ги намеря и сравня със стария.
Преди време патих с едни пръстени за Хайнел,уж за същия модел оръжие беше,различни ръбове и т.н.Всички цеви на хасанчо с еднакви пръстени ли са?
 

Alex Stefanov

Потребител
Момчета, искам да питам за две неща:
Първо мнения за Cometa Lynx V10 5,5, спрял съм се на нея. За спортна стрелба основно мишени, бутилки...., рядко по живи пернати. Виж плъхове е друг въпрос.
Второ: от къде да си купя бутилка и каква е разумната цена?
 

anibis

Редовен Потребител

xpresident

Редовен Потребител
Здравейте колеги.
Имам Асан mod.85CR.Може ли някой да ме упъти,
от къде да си взема нов маншет и о-пръстен за цевта(за Варна).
Благодаря на отзовалите се.Равна мушка и плавен спусък желая :)
Купувал съм маншет за Хасан преди година от магазина над подлеза на Шипка, имаха няколко вида. За уплътнение на цевта не съм питал.
 

sts1969

Редовен Потребител
Пичове, свободен съм събота и неделя, дайте да се видим поне няколко човека за една стрелба на Китка. (че последните два пъти все сам се оказвам там.)
 

sts1969

Редовен Потребител
Още някой мераклия, че повечето само съм ви чел коментарите, ама не съм ви виждал очите ?!? :hi:
 

sts1969

Редовен Потребител
Не бат' Ники, само много говорят че им се идва, и си остават с приказките. ;)
Аз мисля да се завъртя там около обяд.
 

Alex Stefanov

Потребител
Аз миналата събота се помотах по полянката на Китка но нямаше никой. Дано по нататък се съберем повече хора, скоро и аз ще съм с ПЦП!
 

sts1969

Редовен Потребител
Днес е разходих до Китка, постоях там (сам) от 12 до 14ч. изпразних един резервоар по хартиени мишени, охлювчета и глухарчета...и се прибрах в Провадия по живо по здраво.
DSC_0315.JPG
 
Последна промяна:

Alex Stefanov

Потребител
Някой може ли да ми каже от къде да си намеря водолазна бутилка? Какъв трябва да е кранът и каква е разумната цена за бутилка?
 

Бай шиле

Потребител
Днес постреляхме и съм много доволен от резултатите.Стрелях с АТ 44. На 100м. два изстрела и две попадения в мини DVD диск.А колегата с P 10 на 130м режи на два пъти дупенце от Шуменско.
 
Нагоре