Варненска група - SEA WOLVES

B7Safari

Новодошъл
Няма да мога да дойда в събота, но ако някой от колегите от Варна ще ходи в неделя и е склонен да ме вземе с него (в случай и че има място...). А ако да - ще си взема и Гпс-а и ще запаметя пътя/мястото (че съм малко зле с ориентацията... :) ).
 
6

6.35

Гост
Аз пак ходих сам.Стрелях над Алати.Покрай мен мина един човек на АТВ с пушка но замина .Може да дойда някой път на Китка,ако не е неудобно.Мога само в неделя.Приятна стрелба.
 

anibis

Редовен Потребител
Аз пак ходих сам.Стрелях над Алати.Покрай мен мина един човек на АТВ с пушка но замина .Може да дойда някой път на Китка,ако не е неудобно.Мога само в неделя.Приятна стрелба.
Заповядай,колкото повече колеги се събираме,толкова по-голямо шоу става.
 

sts1969

Редовен Потребител
Здравейте група! Някакви планове за стрелби, аз си уредих 4 дена почивка до Вторник вкл. ???
 

sts1969

Редовен Потребител
Нещо като стрелбички през уйкенда ? Аз май сам си пиша тук ???
 

anibis

Редовен Потребител
Да,към обяд ще сме там,извинявай дето миналия път не сме ти отговорили но аз на 12-ти летях,бях извън БГ и за това не сме ходили на Китка.
 

sts1969

Редовен Потребител
Ако някой има хронограф, моля ако е възможно да го вземе, искам да сверя показанията на моя!
 

anibis

Редовен Потребител
Утре нещо да заформим пишете,предната седмица имах работа,но тая съм готов да съм на рубежа?
 
6

6.35

Гост
Аз писах два-три пъти но нещо не се намерихме.Аз неделите съм свободен така че ако решиш нещо пиши.
 

sts1969

Редовен Потребител
Здравейте група, скоро ще има ли сбирка и къде? Имам желание да дойда.
Здравей! Драсни пак един въпрос в петък след обяд, може да се организира нещо когато има повече яснота всеки със задачките си.
 
Нагоре