Варненска група - SEA WOLVES

sts1969

Редовен Потребител
Събота съм във Варна,може да поковеме.
Севди, аз за този уйкенд не гарантирам присъствие, в Провадииския край снега е 30-50см. на всякъде, а пътя ми до Ст. Оряхово минава през доста малки селца, я са изчистили ...я не са. ???
 

anibis

Редовен Потребител
Не знам дали пушки ли да вземем,или плавници с неопрена.
Там точно каква локва ще се е образувала в момента, от постоянно течащата чешма.
И сега както се топят снеговете, ще е доста по-голям жабурняк.
А пътя след Харамията, до самото село ще е приказка :D а от селото до заслона,как ще е изчистен пътя тоя баир просто не знам.
То добре по-надолнище,ама после нагоре тоя баир,и най малко снежец да има,ще се вика багера.:dazzed:
 

Emo

Новодошъл
Тази събота май се очертава хубаво време :rambo:
Аз да питам....някой носи ли на събирането хронограф,че си бъзикнах пушката и ми се иска да я замеря?
 

sts1969

Редовен Потребител
Аз да питам....някой носи ли на събирането хронограф,че си бъзикнах пушката и ми се иска да я замеря?
Каква е пушката РСР или пружинна? Моят е в куфата с пушката, стига да дойда. Както се очертава, поне единият ден ще съм извънредно на работа. ???
 

sts1969

Редовен Потребител
За Събота кой има намерение да скокне до Китка, и към колко часа?
 

venciru

Редовен Потребител
Живот и здраве и аз. Смятам към 11-11.30ч. да се позиционирам, а може и по-рано.
 
Последна промяна:

Pazz0

Новодошъл
Здравейте,съфорумници! :) Искам да ви попитам от къде във Варна може да се вземе хубава пружина и евентуално какво ми трябва още като подмяна да стане максимално мощна и точна все пак разбира се,защото старата пружина е вече много слаба.Иска ми се и да сложа метален спусък,също така ако може да се регулира малко по назад да стои.Благодаря много на всички за помоща!
 

sts1969

Редовен Потребител
Здравейте,съфорумници! :) Искам да ви попитам от къде във Варна може да се вземе хубава пружина и евентуално какво ми трябва още като подмяна да стане максимално мощна и точна все пак разбира се,защото старата пружина е вече много слаба.Иска ми се и да сложа метален спусък,също така ако може да се регулира малко по назад да стои.Благодаря много на всички за помоща!
Няма да е зле да кажеш за каква пушка или пистолет става дума.

п.п. За колегите от Варна: Съжалявам че не можах да дойда вчера на Китка, болен съм! :'(
 

Emo

Новодошъл
Ще трябва и маншета задължително да смениш.Спусъкът не вярвам да може да го преместиш,по скоро да си скъсиш малко приклада(ако е дървен)
 

Pazz0

Новодошъл
Koментара ми беше прехвърлен от тема :) Пушката е Cometa 400 Fenix compact 5.5mm стария модел 220 ли 240 ли м/с

Преди малко четох за пружини Titan XS,имали във Варна такива пружини някъде ?
 
Последна промяна от модератор:

anibis

Редовен Потребител
Ще помоля който е направил тая глупост, да стреля върху кола,и да си закача по тоя начин мишената,да се от учи от този навик!!!
ЕЕдин от коловете вече е счупен,заради стрелба по-него,и слагане на мишените по-този начин.

28907604_10211604176635127_1685105069_n.jpg



29134996_10211604176715129_1579142590_n.jpg
 

anibis

Редовен Потребител
Как не го е срам!
Правилно,как не го е срам? Донесъл съм два кола,/вече трети/ обяснявам;) забиват се срещуположно,и на тях се слага мишената,попаденията да са само в мишената,а не върху кола.
пс. Тия колове са от състезанието проведено преди години по Бенчрест.
Трябва да се пазят а не да се стреля по тях.
 
Нагоре