ВИДЕО и ФОТО

t.marev

Редовен Потребител
Ми не видях нито пушка, нито кенче, нито стрелба! За забавление да не говорим.....Видях само нЕкви боклуци и слушах рева на изнасилени бракми....Момчета, вие сте герои, че сте издържали това на живо, браво!
 

andi

Редовен Потребител
На клип почти всичко мога да "утрепа", И балоните на 500 метра от първи път ще ги целя .
При подходящ и мотивиращ бюджет важното е да намеря човек който може да монтира клипове, че не им разбирам.
 

kaloyan_takev

Редовен Потребител
Валтер мести производството, не, не е в Китай...
Ха, преди време един колега, габровец,ми каза, че имат завод за въздушни пушки. Хубави били. Ама изобщо не му повярвах, на лъжата "майко" вика.
Явно е бил прав! Ще го разпитам тия дни като го видя... :D
 

lynx

Редовен Потребител
Още от началото на годината пишеше из нета, че габровската фирма ще прави някои части за Валтер и подвластните им фирми.
Засега не се е чуло за изцяло готови продукти да пускат на пазара, но може и да се появят :)

P.S.
https://seenews.com/news/bulgarias-...n-euro-in-plant-for-air-gun-components-724291
 

kaloyan_takev

Редовен Потребител
Вчера се засекох с колегата. Каза, че имат фабрика/завод за въздушни пушки и можел да си вземе директно от там.
Пак казвам - много лъже и не съм склонен да му повярвам. Съгласявам се с lynx, че ако се правеха цели изделия все щеше да се знае.
Ако има някой колега от Габрово да каже има ли няма ли.
 
Последна промяна:

lynx

Редовен Потребител
Доколкото знам, в Габрово има и друга оръжейна фирма, но там е заложено на изработката на огнестрелни оръжия.
Не мисля, че продават готови въздухарки. Но може и да са сътворили нещо.... ;)
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Ето едно клипче на което попаднах днес, на неизвестна за мен турска марка ПЦП. На клипчето има стрелба по мишена на 50м, и резултата е впечатляващ. :)

Форумът си има правила!!!
3. Не публикувайте клипове или линкове до тях със стрелба по животни, снимки на убити животни, както и всякакъв друг вид материали или линкове показващи насилие!
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Уау.... На кое?
Изделието? Направено е да е мощно за калибъра си. Има "модерната" визия, голяма задредукторна камера, работи с високи налягания, и естествено може да изкара мощности.
Но да се кефиш на звука от удара в тенекето, как дигал прах проектила(чашката), как целиш капачки на 34 и 44 м.....
Твърде първичен ентусиазъм, който нищо уау не показва.
Нароиха се такива изделия под път и над път с цено от 700 до 6000 лв.
Но да показват че стават за "плинкинг" не е нищо необичайно и по-различно от другите.
 
Нагоре