ВИДЕО и ФОТО

azzaro

Потребител
Те и нашите не са по-умни от украинските управници ,ама ние сме овцете че ги търпим толкова време.Затова хората казват че от прасе мас и от комунист власт се взима с дране!
П.П Забравих да уточня че тия нашите изедници са толкова долни че и комунисти немогат да се нарекат,та се пишат -социалисти!
 

ECTOMORPH

Потребител
Вчера го гледах този филм, много се смях! Яко гавра и черен хумор! Велика простотия :lol:
Гледайте го няма да съжалявате.
 

andi

Редовен Потребител
Гледал съм преди време такова нещо , направиха доста по-голяма фигура .
Но е много жестоко спрямо животинките !
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Гениално ! Да сътвориш "красота", отнемайки дома и живота на беззащитни природни създания ! Апотеоз на човешката доминация над планетата ! Срам ме е, че съм човешки индивид от 21-ви век като го гледам този клип и не знам какво търси той в нашия форум ?!
 
Последна промяна:

Dominus

Редовен Потребител
А защо да не е?
Нали точно възмущенито ти те променя и прави различен.
Жестокостта си е присъща на хората.
 

Termina4

Потребител
такива форми са много търсени зад океана. пазара е неограничено и търсенето е голямо-дори и аз съм получавал запитване дали мога и искам да сътворя подобно нещо. Димитър Луканов е поставил 2 подобни скулптури на летището в New York имах честта да участвам в първия му проект :rolleyes: той самия всичко прави на ръка и затова е творец
наливане на разтопен алуминий в прокопани от животинките тунели не се прави от творци а по скоро от любопитни печалбари
Снощи бях на кино и гледах The Giver (Пазителя) Доста силен филм и точно по темата
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Относно качването на клипа - нямам предвид форумните правила, а смисъла от неговото присъствие тук. Лично аз считам, че под "Видео и фото" в настоящия форум се подразбират клипове и снимки, което имат поне някакво отношение към въздушното оръжие :).
 
Последна промяна:

FreeMan

Редовен Потребител
Мравките са като пчелите - жизнено необходими и полезни.
Избиването им по този жесток начин с цел печалбарство ще има невъзвратими последствия.
Китайците по цял ден висят по стълби да опрашват дърветата които измират. Измрат ли културите и човечеството ще измре от глад.
http://e-vestnik.bg/4253
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
https://www.youtube.com/channel/UC3wIwiuBV62wp29ZS1q1QQQ

Интересен канал за в.о. само че на руски.

Филмчетата са наистина интересни. Очаквам коментари от ФТ стрелците кои от техниките използват и кои смятат за незадължителни..




Не знам дали да не се преместят в темата за ФТ-то...
 
Последна промяна:

Dominus

Редовен Потребител
Ако питаш мен си е въпрос на личен комфорт. На мен тази стойка на руснака не ми е много удобна. Не съм на 15г. да се превивам как да е.
Най-важното според е всеки да открие най-удобната и стабилна поза, що се отнася до свободната позиция. Задължителните са ясни.
Не съм фен на подражаването. :)
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Хамстера добре се е получил надявам се да ти е удобен.:cheers:
 

anibis

Редовен Потребител
Някой може ли да ми каже каква е тая "шайба"?
Тия пушки "Егеръ" са правотокови,и клипа е с правотокова пушка,няма редуктор.
Измислена е много добре,от 300бр. до 100бр. в 4-5метров коридор.:eek::rambo:

 

anibis

Редовен Потребител
Някой може ли да ми каже каква е тая "шайба"?
Тия пушки "Егеръ" са правотокови,и клипа е с правотокова пушка,няма редуктор.
Измислена е много добре,от 300бр. до 100бр. в 4-5метров коридор.:eek::rambo:

Благодаря ти!:cheers:

пп Сега схванах каква е идеята на тая шайба.
Тука малко се получава както при изхлузен депингер към клапана,
постоянна скорост +- 2/3м.с.

Има клип и за БТ65 с такава шайба.
 
Последна промяна:
Нагоре