България Оупен 2020

Ludjev77

Редовен Потребител
ФТКС
Това да не е някое от състезателните трасета за VIP участници...? ;)
Нормални човешки условия ,които и "не ВИП участници" могат да си позволят веднъж в годината предвид ранга на съсъезанието:cheers:
 
Последна промяна:

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Честито на победителите.
Огромно благодаря на всички съпричастни към организацията на това събитие.
Вече съм сигурен, че ще се превърне в традиция. А всичко тръгва от една мечта на няколко човека.
 
Последна промяна:

astra

Редовен Потребител
Вече съм в Пловдив, а мислите и сърцето ми са още във Вършец :)
Благодаря ви приятели, за добрата воля, за труда и всеотдайността ви да организирате и проведете това прекрасно състезание!
Честито на победителите!
До скоро в Нови Извор!
 

NaDeTo

Модератор
Модераторски Екип
ФТКС
Страхотно състезание се получи въпреки ситуацията и отлагането.
Честито на победителя! Заслужи си го, въпреки цялото тичане по организиране, редене и прибиране, Део успя.
Честито и на останалите отличени с медали. Продължавайте в същия дух.
Благодаря на всеки допринесъл, това състезание да се случи. Догодина пак ;)
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Момци не искам да се повтарям много много, но си изкарах прекрасно.
Състезанието беше организирано на много високо ниво, евала на всички допринесли за това.
Браво на всички във призовите места, беше доста ожесточена надпревара.
Део респект Приятелю, не се отказа до последно и това ти се отплати.
Забавата си я можем това сме го доказали много пъти.
Айде др година пак :).
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Получи се нещо което не съм си и представял , за мен от организационна гледна точка - световно по Български което ще рече организация от световна класа с българско гостоприемство и купон ,танци , хора, духова музика , награди , и усмивки по лицата на всички .
Благодаря на всички , които помогнаха това да се случи : хорато които бяхме на терен седмица и редихме и чистихме в дъжда , Надя и Пепи зад клавиатурите без тях нямаше да се справим (защото сме ламери), Симо за аранжировката на трасетата (просто топ , 3 коренно различни , но балансирани ) , всички които оставаха след състезанието и идваха преди за да събираме и чистим или опъваме въжета, всеки един който успя да доиде и среля с нас въпреки скапания вирус (без хора нищо не става). Също и на тези които не успяха ,но имаха желание и ни подкрепяха както могат . Благодаря и на Милко за помоща с машините за косене и трактора . Благодаря на Тони и Милен за страхотните 3 дни по трасето , под такова напрежение не съм и мислил че ще стрелям някога .
Благодаря на Пламен Иванов за страхотната награда изненада :)
На Ники който не успя да стреля въпреки че имаше най голямо желание от всички , но помогна всичко това да се случи .
На всички приятели за поздравите и невероятните емоции вечерта за мен е нещо незабравимо .
Няма да ги споменавам поименно просто ще кажа на братята ми :)
 
Последна промяна:

Jethro

Редовен Потребител
ФТКС
По Коледа ставали чудеса ... не знам, не е проверено.
Но във Вършец стават - доказано е, за втори път дори !
Ако миналата година беше върхът, тази година беше бая отгоре, въпреки редицата пречки и най-вече "КоБидО"(ковид 19) .
Стана страхотно и като трасета и като стрелба и като емоции. Направо шашнахме чужденците ... пък и нас самите !
Заслугата разбира се е на организаторите и няколко помощника. Анонимността я забравяме и карам директно с имената на героите.

И те са:
Део и Любака(Кобидо) които цяла година живяха в главите и сърцата си с опън 2020 и работиха неуморно. Нищо не може да ги спре !
Героите в сянка Пепи, Надето и Ники Коновски.
Доказаните вечни ентусиасти Влади и Ицо.
Коравия мъж Альоша(Симо Георгиев), който не помръдна от трасетата 9 дни и ги нарисува като ренесансов художник.
Железният Хайри - човек на който мога да се доверя за всичко на 100%.
Младата надежда Детелин (Дети), който уверено върви по стъпките на бате Хайри.
Гергушкия магьосник - неотменим и деен във всяко ФТ събитие.

Ако пропуснах някого, нека ме извини и анатемоса публично и официално!

Опън 2019 грееше душицата ми повече от година, а сега ми е по-топло и няма да се мръзне до опън 2021 - гаранция ! :)

Благодарен съм, че съм част от всичко това, че съм един от ФТ "сбирщината" ... чувствам се жив в залеза на живота си !

п.п. Поклон пред силата на духа на Гари Мъри !!!
Видях как всеки коридор изстисква силите му, но той не спря и знам, че и през ум не му е минало.
 

astra

Редовен Потребител
чувствам се жив в залеза на живота си !
Не бързай да "залязваш"! Нужен си ни още много защото... Край тебе се чувстваме, поне аз, малко повече жив и много повече засмян :)
Очакването до следващото събиране на "ФТ сбирщината" е по-леко след подобно събитие в подобна компания. И ти, бате Джетро, имаш своя принос за това :)
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
По Коледа ставали чудеса ... не знам, не е проверено.
Но във Вършец стават - доказано е, за втори път дори !
Ако миналата година беше върхът, тази година беше бая отгоре, въпреки редицата пречки и най-вече "КоБидО"(ковид 19) .
Стана страхотно и като трасета и като стрелба и като емоции. Направо шашнахме чужденците ... пък и нас самите !
Заслугата разбира се е на организаторите и няколко помощника. Анонимността я забравяме и карам директно с имената на героите.

И те са:
Део и Любака(Кобидо) които цяла година живяха в главите и сърцата си с опън 2020 и работиха неуморно. Нищо не може да ги спре !
Героите в сянка Пепи, Надето и Ники Коновски.
Доказаните вечни ентусиасти Влади и Ицо.
Коравия мъж Альоша(Симо Георгиев), който не помръдна от трасетата 9 дни и ги нарисува като ренесансов художник.
Железният Хайри - човек на който мога да се доверя за всичко на 100%.
Младата надежда Детелин (Дети), който уверено върви по стъпките на бате Хайри.
Гергушкия магьосник - неотменим и деен във всяко ФТ събитие.

Ако пропуснах някого, нека ме извини и анатемоса публично и официално!

Опън 2019 грееше душицата ми повече от година, а сега ми е по-топло и няма да се мръзне до опън 2021 - гаранция ! :)

Благодарен съм, че съм част от всичко това, че съм един от ФТ "сбирщината" ... чувствам се жив в залеза на живота си !

п.п. Поклон пред силата на духа на Гари Мъри !!!
Видях как всеки коридор изстисква силите му, но той не спря и знам, че и през ум не му е минало.

Аааа няма се разберем така, макар и съвсем умишлено да си се пропуснал, не е редно :).
Редом всички други и ти вися 9 дни по тези трасета за да стане това, което стана.
Но накрая всички са еднакво важни, участници и организатори и едното без другото не може.
Ако нямаше кой да уважи нечовешкия труд то файда :).

До нови срещи пиЧое :)
 
Последна промяна:

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Германците вчера си бяха в леглата. Украинците след нови 2400км. и 29 часа зад кормилото също благополучно се прибраха. Изпращат ни поздрави и са готови веднага да тръгнат обратно!
Благодаря от все сърце на представителите и на двата отбора за мъжкарското отношение!
Благодаря на всички участвали в това състезание! Благодаря за усмивките ви! Те са най голямата награда за нас!
Благодаря на екипа.И тази година времето не пожали. Поваля ни, подуха ни. Е- Джелезни сте! Нямаше хър мър. Нямаше не мога не искам. Можем да направим европейско и световно!
Честито на победителите! Чудесни резултати!
Део респект! Знаех,че си "куче",но наистина се събра и издържа до последния изстрел и даже стигна до лоби бара:bravo:

Благодаря ви приятели!
 

Ludjev77

Редовен Потребител
ФТКС
Браво на всички,които бяха съпричастни с целта ,състезанието да се превърне в традиционно.Дебнене,изчакване,игра на нерви ,но успяхме да уловим най-подходящия момент в 2020г. за да подтвърдим традицията.
Благодаря на всички уважили събитието въпреки положението, в което се намира света.
Честито на победителите и на тяхните подгласници във всички класове.
Браво на шампиона за 2020г.
Работата по подготовката за " ФТ България Оупън 2021" започна да тече в края на миналата седмица.
За 2020г. ни остава само да закрием сезона в Асеновград както подобва:cheers:
 
Последна промяна:

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Като превъртя лентата назад през годините се сещам за една фраза:
"Една малка стъпка за човека – един огромен скок за човечеството"
но в случая бих казал, че това е 2-та стъпка към това да покажем пред света на ФТ, че в България сме готови не само за Опен, а и за нещо повече - Европейско и даже Световно. И сме готови не за друго, не защото сме най-проспериралата и богата държава, а защото сме обиденинени и задружни, защото сме единни, защото сме горди Българи, защото имаме хора като организаторите, които с много нерви и усилия показаха, че можем. Защото имаме хора отдадени на идеята и спорта от зараждането му в България, които им помагаха, и лишиха от отпуски и лично време за пореден път да се случи всичко това! Защото имаме добри стрелци, и най-вече хора, които показаха, че освен да стрелят, умеят и да се забавляват! И най-вече защото сме приятели и хора! Голям Поклон пред хората осъществили тази мечта за много хора, показали, че всичко е възможно само да има желание!
С нетърпение очаквам Опен 2021 :cheers:
 
Нагоре