Бургаска група

Ian4o71

Новодошъл
Роска загубих ти телефона ако нети е проблем пратими го мисля че ше се сетиш кои съм
 

Dessso

Потребител
Здравейте някои може ли да даде съвет в Комлука имало бутилки оставяш 150 депозит и я ползваш само си я пълниш от там до кия било
 

Dessso

Потребител
Здравейте да ви попитам нов съм в групата събирате ли се някъде да стреляте на палатки примерно или в гората питници със стрелби и т.н и ако да къде и как се организирате ако може да се включа
 

njatanasow

Редовен Потребител
Има малки групички с пружинни пушки които ходят по "излети"....Тез които стрелят бенч по книжни мишени обикновено идват при мен!:cheers:
 

Dessso

Потребител
Да ви попитам намерих една бутилка 10 литра 300 бара каква ще е разликата във10л 300 бара и 10л 230 бара като разлика в пълненията и 2 то като зарядната станция ми е до 200 бара с 300 народа барова бутилка да не стане Алах Акбар и да се взривя
 

daniel_st

Новодошъл
Здравейте!
Търся човек с хронограф, при който да мога да си замеря оръжията. Обиколих Капчето, Випа, Аполото, и навъртях знайни и незнайни телефони - само ме пренасочват.
Ако някой има хронограф и има възможност да дойда при него да ги замерим, или знае къде се извършва тази услуга професионално, моля, нека каже!
Благодаря!
 

RANGER

Потребител
Здравейте ,Бургаска група. Трябва ми човек които ремонтирва-настроива оптически прицели, ако знаете знаете такъв, моля даите телефон за връзка с него.Предва рително благодаря на отзовалите се.
 

Ivalpetkov

Потребител
Здравейте колеги.Нов съм във форума.Искам да попитам има ли колега,който се занимава с тунинговане и ремонт на въздушно оръжие и изработка на ГП в Бургас??
 

Стефан83

Потребител
Здр.интересува ме има ли хора с PCP пушки и ходите ли някаде да стреляте
Изкам да си взема пцп та да дадете съвети какво от къде пък и да видя на живо пушкалата око да види ръка да пипне
 

pamo

Новодошъл
Колеги някой ще ходи ли на състезанието в Русе, да го използвам за куриер?
 

Валката

Потребител
Препоръчайте ми магазин в който има разнообразие благодаря предварително.
Не говоря за хатсани .
 
Здравейте група! Казвам се Димитър и съм поредния ентусиазиран новак...уж кризата на средната възраст я минах, но може да има рецидив! Та на въпроса! Макар и под пропусквателен режим и в ситуация на извънредност, имате ли определени сбирки, стрелкови разходки и излети или на стрелбища. Бих желал отблизо да го видя що е това ПЦП и толкова ли е зарибяващо както по клиповете?
 
Нагоре