Бонсови поляни

TeXHo

Потребител
Страхотно аз сега научавам че ще има състезание. Ако не мине котка път, утре ще съм на линия с барбекюто в ръка и пушката в другата.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
TeXHo написа:
Страхотно аз сега научавам че ще има състезание. Ако не мине котка път, утре ще съм на линия с барбекюто в ръка и пушката в другата.
Е то само с къдрене не става :).
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
scandalo написа:
TeXHo написа:
Страхотно аз сега научавам че ще има състезание. Ако не мине котка път, утре ще съм на линия с барбекюто в ръка и пушката в другата.
Е то само с къдрене не става :).


Той е нашия "стилист Капанов" ;) ;) ;)
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
От цялото състезание, тая част дето Паната е гол до кръста най-ми хареса! :D
 

lynx

Редовен Потребител
:yes: :quiet:
028662200.jpg
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
shstanchev написа:
:bravo:
Отлични снимки... съжалявам че не дойдох :pardon:
Рачо пропусна състезателната част, но ни зарадва с тази прекрасна фото и видео хроника. Баво и от мен :bravo: !
Принципът "Който не помага ще гледа отстрани" сработи перфектно:

Получи се супер-експедитивно състезание: разгръщане, хронотест, два кръга по 30 мишени и пълно събиране на инвентара - всичко това до 14.30ч. Чак след прибирането на последната табелка в чантата нападнахме барбекюто на Паната :meat:. Макар и клас "поляна" трасето предлагаше неочаквани трудности и изненади. Поздравления към колегите от ФТКС за хубавото мероприятие и до нови срещи :cheers: !
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Ааййй, Божо що си зарязал фитнеса, брат?
Поздравления за мероприятието :bravo:

п.п. Тренирайте, тренирайте....че като се върна ще ви напукам кофите ;)

Поздрави и наздраве от Родопите
 

TeXHo

Потребител
Екстра беше състезанието. Чудесно време, интересен вятър, готина компания.
Мога да споделя и резултат от един експеримент. Кутия Monster Energy преди състезанието има брутален ефект. За пръв път ми треперят дори краката при стрелба прав. Така че, фенове на кофеина, замислете се преди да си изпиете сутрешното кафе преди следващото мероприятие.

Макси, аз мислех цялото състезание да го изкарам гол до кръста, ама реших да проявя уважение към останалите. Колкото до барбекюто, мисля че беше на достойно ниво. Новата придобивка се справя отлично.
 

Loki

Потребител
TeXHo написа:
Макси, аз мислех цялото състезание да го изкарам гол до кръста, ама реших да проявя уважение към останалите. Колкото до барбекюто, мисля че беше на достойно ниво. Новата придобивка се справя отлично.

Ами те професионалистите са голи до кръста... ;) ;)
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Класирането.
 

Attachments

  • klasirane 07.10.2012.JPG
    klasirane 07.10.2012.JPG
    195.8 KB · Прегледи: 104
  • Klasirane 07.10.2012.xls
    38.5 KB · Прегледи: 21

ininia

Потребител
ФТКС
Браво Пламене!За пореден път доказваш,че малката Фани е достоен съперник на ПЦПтата :cheers:
 

lynx

Редовен Потребител
Как малка Фани?
Това определено е най-дългата пушка във форума, някои от мишените ги стреляше от упор ;)
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
lynx написа:
Това определено е най-дългата пушка във форума
Благодаря ти Рачо, че официално отбелязваш водачеството ми в класацията за най-дълга ФТ пушка :cheers: ! Като ги наложихме в Троян твоята Баба Ева беше с 1см по-дълга, но ти спортсменски признаваш, че това се дължи на цевния кожух-заглушител на Евата :yes:.
 

lynx

Редовен Потребител
Моята отдавна е резана карабина, клъцнах едно киуО жеуЕзо от предницата :)
Ето "преди и след" :
index.php
 

lynx

Редовен Потребител
Еми какво да се прави?
Почнаха подмятанията, че съм стрелял с 1 метър пред другите и не играя честно.
Като Панчо с препаските ;)
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Рачо :(
Преди мязаше на пушка, а сега на средство.
Подмени чара за сметка на практичноста.
Но пушката си е твоя. А това е моето мнение :pardon:

п.п. Нали съм мускетар, наблягам на мускетите ;)
 
Нагоре