Благодаря!

Niki

Редовен Потребител
Благодарности на колегата Щангата за подадената информация за продажбата на КНО, което търсих от доста време!
 

Ctan4o

Потребител
Искам да благодаря на Беров за пушката която ми продаде. Отдавна не бях влизал тук и още по-отдавна не бях стрелял. След 9 месеца кротко стоене в куфара днес излязох с щуреца. Закачих хронографа, пуснах 2 контролни изстрела и останах учуден. Редуктора и всичко останало продължават да работят както когато я купих преди 6 години.

Благодаря Митак.
 

Attachments

  • IMG-4db16ee97c12e7105b1dc164e6e5e194-V.jpg
    IMG-4db16ee97c12e7105b1dc164e6e5e194-V.jpg
    149.7 KB · Прегледи: 55

Niki

Редовен Потребител
Искам да благодаря на Беров за пушката която ми продаде. Отдавна не бях влизал тук и още по-отдавна не бях стрелял. След 9 месеца кротко стоене в куфара днес излязох с щуреца. Закачих хронографа, пуснах 2 контролни изстрела и останах учуден. Редуктора и всичко останало продължават да работят както когато я купих преди 6 години.

Благодаря Митак.
Каква е пушката?9месеца??Човек,тая пушка те е намразила?

Да ,кажа и аз отново две добри думи за Джони,отново се включи да обработи една експресна поръчка.Жив и здрав ,Джонка!
 

Rumpelstiltskin

Потребител
Благогарности на Gadnqra и ivodoc за спасената цев! Безценни колеги за всички тук! :winner:
Бях и наранил нарезите при дулото след невнимателно вадене на заседнал самоделен слъг.



(Не се смейте, преди намесата им беше трагедия)
След известно време, като се омаже пак цевта с олово, се надявам да свия групата.
Благодаря още веднъж! :cheers:
 

Gadnqra

Редовен Потребител
И аз искам да благодаря на моя приятел Камен Делчев - kamoto, за един подранил коледен подарък. Това е авторски нож на Янко Драгинов, с кания, изработена от Камен. Бате Камене, нямам думи! Благодаря!
 

Attachments

  • 20221222_220545.jpg
    20221222_220545.jpg
    327.3 KB · Прегледи: 92
  • 20221222_220532.jpg
    20221222_220532.jpg
    168.7 KB · Прегледи: 93
  • 20221222_220501.jpg
    20221222_220501.jpg
    355.5 KB · Прегледи: 88
  • 20221222_220452.jpg
    20221222_220452.jpg
    371 KB · Прегледи: 82
  • 20221222_220339.jpg
    20221222_220339.jpg
    330.4 KB · Прегледи: 78
  • 20221222_220341.jpg
    20221222_220341.jpg
    387.6 KB · Прегледи: 88

Gadnqra

Редовен Потребител
Използвам случая, за да кажа, че изработката на канията е на много високо ниво. Виждал съм и други изделия на Камен и твърдя, че са уникални. Надявам се скоро да видим тема, с негови кании и изделия тук във форума. Убеден съм, че ще е полезна за всички тук.
 

tvt1968

Редовен Потребител
Сърдечни благодарности на Павката /shaman/ затова, че помогна една моя мечта да се реализира...
Павка, Господ здраве да ти дава, остани все така отзивчив, истински и отдаден на хобито!
Съжалявам само, че времето и обстоятелствата ми попречиха да прекарам повече време с човек, който може да покаже много и да научиш много, но съм обещал, че при първа възможност и това ще стане....
 

Laferrari63

Редовен Потребител
Благодаря! Благодаря на @gary m за това, че ми подари не една, а цели ДВЕ чисто нови кутии JSB Jumbo Beast 2.2g. Помолих го да му ги платя, но рече и отсече! Радвам се, че все още има такива хора - истински!

I really appreciate what you’ve done Gary! It was more than a nice gesture to me! I will return the favor with pleasure. Anything you need buddy, you can count on me. Cheers!

Best regards,
Kaloyan’

89F9396A-F994-46A3-A94D-72824AFB0B3B.jpeg
 

milen milkov

Редовен Потребител
Благодаря! Благодаря на @gary m за това, че ми подари не една, а цели ДВЕ чисто нови кутии JSB Jumbo Beast 2.2g. Помолих го да му ги платя, но рече и отсече! Радвам се, че все още има такива хора - истински!

I really appreciate what you’ve done Gary! It was more than a nice gesture to me! I will return the favor with pleasure. Anything you need buddy, you can count on me. Cheers!

Best regards,
Kaloyan’

View attachment 111706
Ако случайно не ти допаднат, моя Вулкан ги харесва много ! Поздрави на колегата gari ,нека има повечко хора като него!
 

БоянП

Редовен Потребител
Така позитивна тема.. накара ме да се сетя за първите ми контакти свързани с хобито.. та за това благодаря на @PUNISHERvw за това че се отзова още при първия ми пост за хронограф и от тогава не е спрял да помага със ВСИЧКО! Както и на @Laferrari63 със който се мъчехме да изстрелваме слъгове от първото ми пцп хасан були, нямаше група, но ГРУПА сформирахме :) и на всички коректни колеги които помагат във форума, не само на мен :) поздрави!
 

jackfen

Новодошъл
Искам да благодаря на Павката - Шамана и на Пепи - Пунишер . На Павката за експресната доставка преди няколко месеца на мойта Шведка а и на всички тунинг части - включително и хеви лайнер 700мм . Благодаря ти Павка !!! На Пепи Тенев благодаря че ми сглоби хеви лайнера и постави удължител на цевта .Благодаря ти Пепи !!! Също така благодаря и на двамата за безцениите съвети , отзивчивоста и търпението което проявиха към мен въпреки че не се познаваме лично . Респект момчета железни сте , бъдете живи и здрави - имате моето уважение !
 
Последна промяна:
Нагоре