Бенчрест 08-09. 11.2014

anibis

Редовен Потребител
Здравейте колеги!
Пускам едно състезание,за да закрием годината.
Състезанието ще се проведе на Белослав,както миналата година.
Ще се стреля на 25м 16дж и неограничения клас.
Стрелбата ще се проведе от маса,със задна и предна упора,двуногите ще са разрешени.
Ще се стрелят х-2 мишени,но ако остане време и 3-та мишена ще пусна.
За тези които ще преспиват,хижа Разделна,миналата година бяхме там,цените са добри.
Ще помоля някой ако има телефоните на хижата да ги пусне тук,в темата,благодаря!
Очаквам да се съберем,и да повторим НС,наистина там си прекарах много добре!:bravo:
.....................................ОЧАКВАМ ВИ!:cheers:..........................................................
 

poacher

Потребител
Аууу, как ми се идва пак там... но на тези дати съм възпрепятстван.
Дано си изкарате яко.
:cheers:
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Мен ще ме водят баш тоя уикенд някъде на спа. Подарък, не се отказва!
 

anibis

Редовен Потребител
Приказвах с пазарджиклии, както знайте момчетата ще ми помагат за това състезание,и трябва да се съобразя и с тях.
Все пак Злати,и Оги ще проверяват мишените,а аз ще следя самото състезание да мине както трябва,без някой сакътлък.
Мога да дръпна мероприятието с една седмица 08-09. 11. но вие трябвана ми кажете дали ви устройва датата за да дойдете.
Ако ли не, ще си остане както е обявена,но трябва да знам за да е променя или да си остане същата дата.
За тези които ще идват за първи път на Белослав,не се притеснявайте от дъжд или от лошо време,стрелбището ни е закрито.
 

poacher

Потребител

Propar

Потребител
Приказвах с пазарджиклии, както знайте момчетата ще ми помагат за това състезание,и трябва да се съобразя и с тях.
Все пак Злати,и Оги ще проверяват мишените,а аз ще следя самото състезание да мине както трябва,без някой сакътлък.
Мога да дръпна мероприятието с една седмица 08-09. 11. но вие трябвана ми кажете дали ви устройва датата за да дойдете.
Ако ли не, ще си остане както е обявена,но трябва да знам за да е променя или да си остане същата дата.
За тези които ще идват за първи път на Белослав,не се притеснявайте от дъжд или от лошо време,стрелбището ни е закрито.


Последно коя ще е датата ?
 

anibis

Редовен Потребител
Датата за мероприятието във Варна ще е на 08-09. 11.
Все пак ще има огнестрелен Бенч турнир на 02.11 в Ст Загора и смятам да го посетя.
Поздрави!:cheers:
 

anibis

Редовен Потребител
Пламка на Белослав има маси,но масите ни не са кой знае какви.Но както е по правилника,ще стреляме ВСИЧКИ от едни и същи маси.
Каквото е за теб,такова е и за мен.То и аз имам хубава маса,но няма да е ползвам все пак всичко да е по-равно,после думи не ща да чувам.
Нали знаеш какво ще стане,еди си кой,стрелял от хубава маса,а някой си друг, стрелял от лоша маса и резултатите му не биле хубави и...
 

Карлсон

Потребител
Не бе, бат Миро, за помагачка ще я взема а и си имам стойка за далекогледа да мога да си зяпам какво рисувате по мишените... Ако кажеш нищо няма да взимам да не стане тясно
 

dberov

Редовен Потребител
Мирко ако ще се стреля от масите които направи миналата година не можеш ли да ги стегнеш малко че много се клатиха и може ли да се лепне на всяка маса по едно парче лента с отличаващ цвят и същия цвят лента да има над мишената срещу масата че разстоянието между масите и мишените е сантиметри, да не станат пак грешки да се стреля по съседната мишена. Ако нямаш лента а е позволено аз ще взема да си лепна над моята мишена когато стрелям.
 

anibis

Редовен Потребител
Мите масите ще ги стегна,но за отличителни знаци не ти обещавам,просто ще внимаваш тоя път.Всяка мишена е с номер,и името на колега.Прочиташ името си, и това е твоята мишена,почваш да стреляш.Моля те внимавай, не искам пак да ми стреляш по моята мишена.:lol:
пс. Вземи си каквото тиксо искаш и си го залепи на мишената.
 
Последна промяна:

methaa

Редовен Потребител
Ама на вас двамата точките са почти еднакви, по-скоро трябва да теглите чоп :D
 

братушка

Редовен Потребител
събота ще е за прострелка,и раздумка,а пък в неделя ще е самото състезание
Значи няма да стане да се пийне за победителите и събота вечер ще се напива без повод? Лошо...

за отличителни знаци не ти обещавам
По едно самозалепващо "глупаче" с номер с дебел маркер на маса и над мишената...

както е по правилника,ще стреляме ВСИЧКИ от едни и същи маси
Предполагам, че наличните маси така и така не отговарят на правилника... А за да са наравно всички ще трябват и еднакви рестове, пушки...
Лично оборудване е част от подготовката - защо не и масите?

Всъщност за колко маси има място там?
 

SAIGAA

Потребител
Anibis - " Но както е по правилника,ще стреляме ВСИЧКИ от едни и същи маси "
- прочетете правилника и стига с Атанасов сте се яли за тея маси , никъде не пише че трявба да се стреля от едни и същи маси , пише какво е изискването към масите и къде и как се поставя пушката на масата .

Като дойдеш в СТЗ аз ще наредя 8 чина да са еднакви :) и приказката с масите приключва
 

dberov

Редовен Потребител
прочетете правилника и стига .................с тея маси , никъде не пише че трявба да се стреля от едни и същи маси

А за да са наравно всички ще трябват и еднакви рестове, пушки...
Лично оборудване е част от подготовката - защо не и масите?

Ако в правилника не пише че е задължително да се стреля от еднакви маси то има резон в думите на братушка + това масите от които стреляхме не бяха еднакви щото едната биваше, две се клатиха а четвъртата беше като люлка.....
Ако масите се стегнат и станат както трябва ОК, но ако пак се люшкат нека участниците да имат право между почивките да си сложат собствена маса, мисля че няма да е проблем при 20 метра празно пространство зад зоната за стрелба.
Всеки е вложил труд и средства за оборудване и ако не може да ги използва какъв е смисъла.
 
Последна промяна:

poacher

Потребител
Здраво наблягате на състезателната част. Няма лошо.
Лично аз ще стрелям от каквато маса и какъвто рест има свободни.
Относно пиенето събота вечер без повод - ще си позволя да не се съглася.
Та какъв го-хубав повод то срещата с приятна компания и сладка приказка.
:cheers:
 

братушка

Редовен Потребител
За среща с приятели аз обикновено пия петък вечер :) Събота вечер пия по-здраво за здравето на победителите :) Обикновено едва ли не до зори...
След което в неделя се отспивам до към обяд и като събудя хич не ми е до състезанията. По-скоро вече си мисля за стягане на багажа и дългия път до вкъщи... Ща не ща - по обяд трябва да тръгна...
А имам и наблюдения, че не само аз така...
 

Карлсон

Потребител
Преди 5 мин говорих с хората от хижа Петрича, към момента е празно, заключено и неотоплено... Казва че иска да знае бройка няколко дни предварително, да отвори, затопли и така...
 
Нагоре