Бенчрест турнир 28.06

оги-пз

Редовен Потребител
Бенча ще бъде направен, както до сега, само местото ще е друго, заради изсичане на старата горичка.
По късно ще кача координати и описание до новото место.За идващите по магистрала Тракия ще е много по-лесно.
Качвам файл с правилата и по-подробно описание как ще се проведе състезанието.
Тука вече новото е ,че ще има бенч и за големите топове над 5.5мм.
4.5мм и 5.5мм ще стрелят за точки на 25м.
от 5.5мм на горе ще стрелят за групи по 5 изтрела в група на 80м 3 мача по 5мишени ще разполагат както другите с 30мин.
Това го правим ,защото смятаме ,че има доста класни пушки в големите калибри ,където могат да се спуснат.
Ще помоля за по-лесно и по-добро организиране на времето всеки, който мисли да участва да се запише предварително, за да знаем колко коридора да потготвим, да не се проточи състезанието и да има време спокойно да се направи награждаването.
За сега е това със сигурност съм забравил нещо, но ще допълвам, ако има нещо неясно питайте.
GPS Кординатите.
42.247144, 24.278979
Линк към мапса.
https://maps.google.bg/maps/myplaces?dg=feature
 

Attachments

  • ГРАФИК и правилник за турнир.doc
    48.5 KB · Прегледи: 49
Последна промяна:

aandreev

Потребител
Хора, качете един файл с мишена за разпечатване, да се пробвам, преди да взема решението дали да се запиша :)
Ако е удобно, разбира се...
 

Dominus

Редовен Потребител
Такива имаше доста в една тема. Доста хора са си поиграли в това число и аз да съберем всички на А4, тъй като оригиналните мишени за си за А3.
 

Attachments

  • DBRV-Benchrest-25-Meter-Target.pdf
    180.2 KB · Прегледи: 49
  • DBRV-Benchrest-50-Meter-Target.pdf
    183.2 KB · Прегледи: 31
  • BR 25.pdf
    1.4 MB · Прегледи: 32

оги-пз

Редовен Потребител
Ето по тези ще се състезаваме, това си е оригиналната мишена.
 

Attachments

  • DBRV-Benchrest-25-Meter-Target.pdf
    180.2 KB · Прегледи: 48

methaa

Редовен Потребител
Имам предложение участниците за всеки мач да се избират чрез жребий.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Тази е за 50м. за флоберка не става за 16j или поне точките не могат да се сметнат точно.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Напомням за предстоящото мероприятие и уточнявам , че стрелбата с големите калибри ще бъде осъществена при минимум 4 участника.
Ако няма 4 учасника записани за едрокалибрен бенч преди състезанието няма да има състезание с големи топове.
 

dberov

Редовен Потребител
А може ли да се пуснат 4 участника с 2 пушки например.
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Aко трябва да се записвам предварително (да не мине котка път) ще участвам
Пушка FWB C62, 4,5мм, 16 дж.
 

sts1969

Редовен Потребител
Има ли срок за записване? Аз мисля да изчакам малко...че за мен лафа с черната котка важи с тройна сила:wall:
 

Карлсон

Потребител
И аз съм мераклия като Светльо, ама ми е далеч за един ден отиване и връщане... Може би ще пътувам от София към Бургас по служба в седмицата на състезанието, ще стане ясно до края на седмицата и най-вероятно тогава ще се запиша..
 

оги-пз

Редовен Потребител
Може да се записвате до 25.06 включително.
Не че след това ще върнем някой, но е добре да имаме ориентир.
 
Нагоре