Бенчрест турнир 01.12.2013г Варна

anibis

Редовен Потребител
Бенчрест турнир 01.12.2013г Варна
Мястото е Белослав закритото ни стрелбище,ще има два класа до 16дж и над 16дж ще се стреля на 25м и на 50м
GPS данни за местонахождението на стрелбището ни в Белослав.
https://maps.google.bg/maps?client=fire ... CCwQ8gEwAA
 

оги-пз

Редовен Потребител
Пу за мен :cheers: :cheers:

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Радвам се ,че се реши .

ПП Момчета давайте по-сериозно,записвайте се смело.

ПП-2 От Пазарджик сме 3-ма ,третия е изненада.
 

оги-пз

Редовен Потребител
anibis написа:
оги-пз написа:
Пу за мен :cheers: :cheers:

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Радвам се ,че се реши .

ПП Момчета давайте по-сериозно,записвайте се смело.

ПП-2 От Пазарджик сме 3-ма ,третия е изненада.
На мен ми е ясно кой ще е /малкия/ Коста. :cheers:

Хайде колеги не му мислете много,това може да е последното състезание до пролетта така че заповядайте ни на гости! :cheers:

Ако малкия го пусне баща му ставаме 4 човека.
Третия е тайна. :crazy: :cheers:
 

FreeMan

Редовен Потребител
Страхотно Миро!
По принцип неделите ми са заети, съботите са ми по лесни, но дано успея да се домъкна да постреляме заедно и да се видим :)

Ако можеш пусни малко повече инфо:
- Точно място на провеждане - как се стига, карта и т.н...
- От колко часа започва
- Позволени и забранени моменти... правила...
- Кажи за медалите които подготвяш, дипломите - мотивират допълнително ;)
- Направи някоя и друга снимка да се види вътре как е - ще е интересно...
- Маси столове?...
- Такса участие... за 1 клас за 2-та класа...
- колко коридора
- Можем ли да помогнем с нещо - има ли нужда от помощ и каква

Миро - не се и съмнявам че ще е страхотно състезание!
Ентусиазма ти и силното желание е предпоставка за това!
Успех!!!
 

anibis

Редовен Потребител
Татеос смятаме от събота да сме там/тренировка/с Пазарджиклии пък който дойде в събота още по добре.
Медали ще има поръчал съм ги така че ще има стимул не се притеснявайте,в стрелбището има 5-коридора но става тесничко и ще пусна 4 коридора да си е по свободно.
Самото състезание смятам да е към 10:00ч да започне е-е-е ако закъснее някой ще го пуснем към 10:30ч да започне самото състезание, както казах има 5 маси но ще пусна само 4 маси да е по-свободно. Масите са тип Бенч и са доста удобни столовете са обикновени но си пасват идеално с масите.
Има 3-реста и куп заешки уши в стрелбището,но ще е позволено да се стреля и от двунога само без стрелба от бутилка,това е за сега.
В неделя ще сме на стрелбището и ще направя снимки да се добие представа за какво иде реч стрелбището е затворено отвсякъде не е като в Ст.Загора или в Бургас. Таксата ще бъде символична все пак трябва да го обсъдя и с другите колеги.
Смятам да пусна и в двата класа до 16дж и над 16дж по две мишени но ако има желаещи и ни остане време ще има 3-та мишена, а пък десерта ще е много,ама много сладък. Разцепване на 5-карти с по 10 изтраела и късане на въженце,смятам че ще ни остане време но не се притеснявайте стрелбището е осветено да закъснейме това нас не ни бърка лампи има доста. :yes:
Таксата ще бъде 5лв.за двата класа 10лв
Ще се радвам ако се съберем и постреляме заедно както на Пазарджик или в Ст. Загора. Очаквай те снимки от самото ни стрелбище за да се види за какво иде реч. :cheers:

Ето и мястото
До фабриката "ИНХОМ" - комплекс от жълтеникави сгради - се стига по два пътя: след Аспарухов мост по крайезерния през с.Константиново и като влезете в Белослав, сградата е втората промишлена в дясно (пресича се само едно локално платно), и втория - по крайезерния от тази страна през с.Тополи и с.Казашко стигате до ферибота, пресичате езерото с него и той ви стоварва пред портала почти, отново се пресича локалното платно. Има асвалтово пътче до портала. Като влезете държите само в ляво край фабриката(покрай самото езеро) и стигате задната й страна, където има паркингче и там е входа.
Ето GPS координатите на мястото в Белослав:
43°11'38.66"N
27°42'50.33"E
 

big_dragon

Редовен Потребител
Мишените ще са закачени на тези стойки:
 

Attachments

  • IMG_20131011_135403.jpg
    IMG_20131011_135403.jpg
    601 KB · Прегледи: 121

adro

Потребител
Бройте ме и мен, категорията ще видим по късно. Крайно време беше за един бенч във Варна, поздрави на Миро за начинанието!
 

pavkata_1234

Потребител
Досега не съм участвал в подобно мероприятие, и ако има някой от Русенската група с радост ще се включа!
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Миро, има още време до тогава, но ми се струва, че ако ви се изсипем повече от 16 човека, ще трябва двудневно да го обявяваш. ;) Няма да стигне неделята само за 16-ките, а като гледам и в другия клас има мераклии. Нищо чудно, ако се появят 3-4 Щуреца. ;)
 

azzaro

Потребител
Ако не ми мине котка път и аз съм на линия ,ще изтупам праха на Фанито до тогава.Мишените като пазарджишките ли ще са???
 

sts1969

Редовен Потребител
Може ли да присъствам като зрител? Иначе нямам шанс да видя на живо толкова различни пушки на едно място :)
 

Карлсон

Потребител
Абе в състезанието няма да участвам, ама ще донеса една 5 литрова дамаджанка да ми опитате виното и да ви размътя малко хикс-овете, ;) Бургаската група има огромен опит в подобни ситуации... :cheers:
 

Dominus

Редовен Потребител
До Декември я камилата я камиларя. Ако има възможност ще дойда и аз. Малко път гъз да види, а гледам и адаша мераклия. Варна барем е близо. Пък и някой друг нотариус може да почерпи ;) :cheers:
 

sts1969

Редовен Потребител
Който не му се качва на ферибота може да мине през Падина и Разделна за Белослав.
 

big_dragon

Редовен Потребител
На когото му е удобно през ферибота, просто да си мине през ферибота,
досега не съм чул да е спрял поради повреда. Има си планови и профилактични спирания, но те не съвпадат с датата на мероприятието.
Освен това ферибота е резервиран с пасажерски кораб и ако нямате багаж, който не се носи в ръка, не си струва да обикаляте цялото езеро с колата. стрелбището е до самият ферибот на южният бряг, а паркинга е достатъчен и безплатен, както и ферибота.

ПП На хората от вътрешността на страната ще е интересно да се качат на кораб с колата си, освен това крайезерният път от северната страна е рехабилитиран в по-голямата си част, а от южната сега върви ремонт.
 

anibis

Редовен Потребител
Ето ги и обещаните снимки на самото стрелбище в Белослав.


nnmi.jpg


2w47.jpg


qup7.jpg
 
Нагоре