Бенчрест турнир 01.12.2013г Варна

rashko

Редовен Потребител
st_beer написа:
Рашко се закани другия път да вземе челна позиция със скакауееецццц

При това,не спомена че позицията ще е седнал,крак връз крак.

С поздрави от пивоварите на Старопрамен !!!
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
lynx написа:
Това май е първото бенч състезание от доста време насам, в което Еър Уолфовете бяха избутани от първите места.
Този път при 16-ките е Air Arms, при FAC-а e WEIHRAUCH.

Предлагам спешно да се върне старото Лого(пушката горе) на Форума! ;) ;) ;)
 

rashko

Редовен Потребител
MAD MAX написа:
lynx написа:
Това май е първото бенч състезание от доста време насам, в което Еър Уолфовете бяха избутани от първите места.
Този път при 16-ките е Air Arms, при FAC-а e WEIHRAUCH.

Предлагам спешно да се върне старото Лого(пушката горе) на Форума! ;) ;) ;)


Напролет,щурци ще пеят,по мишени ще рисуват.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Ако някой бърза да си купува Дейстейт, нека изчака следващото състезание по бенчрест!
Ще ги има на цена "за резервни части" ;) ;) ;)
 

rashko

Редовен Потребител
fatalen написа:
Ако някой бърза да си купува Дейстейт, нека изчака следващото състезание по бенчрест!
Ще ги има на цена "за резервни части" ;) ;) ;)

Събрани от земята не стават и за резервни части.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
rashko написа:
fatalen написа:
Ако някой бърза да си купува Дейстейт, нека изчака следващото състезание по бенчрест!
Ще ги има на цена "за резервни части" ;) ;) ;)

Събрани от земята не стават и за резервни части.


Намерил съм мобилен сервиз на Дейстейт. Ще отворят края на март или началото на април (зависи кога е състезанието).

Повече подробности на клипа по-долу:

SSI's The "Hippie" Bug Shred (WIDESCREEN VERSION)
 

rashko

Редовен Потребител
fatalen написа:
rashko написа:
fatalen написа:
Ако някой бърза да си купува Дейстейт, нека изчака следващото състезание по бенчрест!
Ще ги има на цена "за резервни части" ;) ;) ;)

Събрани от земята не стават и за резервни части.


Намерил съм мобилен сервиз на Дейстейт. Ще отворят края на март или началото на април (зависи кога е състезанието).

Повече подробности на клипа по-долу:

SSI's The "Hippie" Bug Shred (WIDESCREEN VERSION)

Малиии,мнго са добри,пращайти ги.
 

dinkata

Редовен Потребител
Дейстейтъри, как може да не отвръщате на удара с удар ?! Стоите и търпите такива бъзици.... аз ако ми се гавреха така с пушката или щях или да я заложа на една мишена от рода "който бие взема пушката на другия" или щях да я я ползвам за колче за доматите ;) ;) ;) :lol: :no:
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
А бе напролет ще взема да домъкна и CZто във Варна, че той Светльо и без това е сложил за лого на форума CZ, какво да го тормозим да го сменя. ;) ;) ;)
 

dberov

Редовен Потребител
Като гледам тука какви отрови сте, представям си на маса как ще е ;)

Хайде и от мен една макар че вече съм го поствал някъде из форума

Air Wolf vs KalibrGun
 

st_beer

Редовен Потребител
Ето този клип ще ме накара да си взема скауеццццццц. Тя велика тая пушка бе беров ;) ;) ;) ;)

П.п Сядам веднага да драсна някой ред на белобрадия старец да ми докара една за Коледа.
И внимавайте в гората по какво стреляте да не убиете елените на Дядката ;) ;) :cheers: :cheers:
 

stelibg

Потребител
st_beer написа:
Ето този клип ще ме накара да си взема скауеццццццц. Тя велика тая пушка бе беров ;) ;) ;) ;)

П.п Сядам веднага да драсна някой ред на белобрадия старец да ми докара една за Коледа.
И внимавайте в гората по какво стреляте да не убиете елените на Дядката ;) ;) :cheers: :cheers:

И аз се замислям - да не си взема. Правоточната пушка е с по-добро плато от редукторната :)
 

rashko

Редовен Потребител
dinkata написа:
Дейстейтъри, как може да не отвръщате на удара с удар ?! Стоите и търпите такива бъзици.... аз ако ми се гавреха така с пушката или щях или да я заложа на една мишена от рода "който бие взема пушката на другия" или щях да я я ползвам за колче за доматите ;) ;) ;) :lol: :no:

Нерви - Nervi - KuCHeK - 2013 (( ERCAN AHATLI - Official - Video )) ku4ek Аско Кючек
 

petkof

Редовен Потребител
dberov написа:
Противоотрова!!!
може и да ти потрябва другия път като отиваш на гости при Морските Вълци ;)

:meat: :mcdonalds: :strecher:
Рецептата на Морските Вълци за добро представяне е чист Мавруд с Варненски мискет за разредител! ;) ;) ;)
Питай Рашко ако не вярваш? :cheers:
 

rashko

Редовен Потребител
Много хубав все едно че ядеш мискет :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:,само десетки цели дори и с хасан ?+?

Трябва да си направим една чат тема за мега простотий.


Време е ?? ;)
 

anibis

Редовен Потребител
Ееее то голяма радост 5 пъти Дейстейт на челното място,нека един път и някоя друга пушка да се зарадва ;)
То бива ли все тая фирма да печели :p
 
Нагоре