Бенчрест състезание - 18.11.2012 - Ст.Загора

FreeMan

Редовен Потребител
Ок, ама нали се сещате че трябва да се съберем поне по 5 души в клас, иначе не можем да покрием купи, медали и грамоти ;)

Колкото до "Забранено свързването на предна и задна опора по какъвто и да е начин. Забранено стреляне от бутилка" всеки може да се съобрази с това а и е редно...

Ако ще има делене на класове по джаули, тогава да си остант по 3 мача в клас пак с местения по масите и жребие кой от къде стартира.
 

SAIGAA

Потребител
SVIREPIY написа:
Да забия един въпрос ?
30лв такса за участие?
За какво се плаща и какво се получава?

На мен таксата ми се вижда необосновано висока ,
преди време много хора казваха че стрелбище Диана дере кожи с такси 20лв.
А сега какво става ?, ново стрелбище ли се избива или новите маси на флоберкаджийте?


Мишени+медали +грамоти+съдийстване според мен излизат около 10 лв макс. при 10 участника .
другите 20 кентавъра къде потъват ,за наем на стрелбището ли ?
Баси сигурно има най малкото персонални стриптизьорки за всеки участник „танцуват на масата и ти правят бабалюга докато се сменя мишената ";)




Колега - когато почнеш да организираш мероприятия и почнеш да даваш пари от джоба си - само и само да събереш група хора на едно място тогава ми говори за пари и за такси , а и не мисля че ти си човека на който трябва да дам инфо защо таксата е 30лв
- Ето един пример - " Дано се съберете на 18.11.2012 / и аз ще дойда да гледам / но колега колко пари наем да ви взема за масите ?
- Знаеш ли колко е един цял ден да платиш стрелбишето ?
- Медали ?
- Грамоти ?

- Затова че таксата засега е нормална - когато почнем да избиваме вложеното таксите ще намалеят и тогава ще има наградни фондове

ДОЛОЖИХ


с Почит В.Чолаков
 

go_panch

Потребител
Чудесно,
Когато има определни правила да ти кеф да се запишеш на състезание а не да дадеш 150лв за да участваш в квартално надстрелване.
Записвам се са участие и в двата класа.
Ако стрелям в двата класа двой а такса ли ще плащам?
 

njatanasow

Редовен Потребител
Жоре,ти и три такси да платиш пак ще си усмихнат ;) :D :cheers:

Виделине,ти не се пали толкова ,при нас с ВО е така ;) :)
 

anibis

Редовен Потребител
И аз съм там,пък каквото стане. Важното за мен не са медали,грамоти важното за мен да съм в калабалъка. :rambo: ;)
 

Карлсон

Потребител
Моята маса така или иначе си седи в пълна бойна готовност в колата, барабар с предно торбе, заешки уши и др. Много ли държите на това стрелбище - питам просто с мисълта за провеждане на мероприятието "извънкласно"..., без да ангажирам някого с питането си... :cheers:
 

go_panch

Потребител
Карлсон написа:
Моята маса така или иначе си седи в пълна бойна готовност в колата, барабар с предно торбе, заешки уши и др. Много ли държите на това стрелбище - питам просто с мисълта за провеждане на мероприятието "извънкласно"..., без да ангажирам някого с питането си... :cheers:
За държането не държим. Трудно се намира поляна(плац, полигон или друга равна и хоризонтална площ) с дължина поне 60м, стойки за мишени, мишени( мишените за бенч са А3 формат), маси, столове и човек който да организира цялото това мероприятие.
 

Карлсон

Потребител
Нищо ме ми пречи да обиколя както си требе Бургаския околовръс да огледам за подобен плац, даже имам една две идеи... А мишени само ми кажете сайт и мога да печатам всичко до А0 включително... Не Се сещам в момента какви точно са стойките за мишените... Само кажете и паля колата и тръгвам, ще снимам с фотоапарТа и мога да публикувам снимки на подходящи места
 

SAIGAA

Потребител
go_panch написа:
Чудесно,
Когато има определни правила да ти кеф да се запишеш на състезание а не да дадеш 150лв за да участваш в квартално надстрелване.
Записвам се са участие и в двата класа.
Ако стрелям в двата класа двой а такса ли ще плащам?

За съжаление е така - всеки клас се заплаща поотделно / или всяка дистанция / - тези който ме познават могат да кажат че аз 2-3 години се състезавах в Ловния и Спортния клас и си плащах Класовете поотделно

- Само да кажа къв резил стана в Хасково - уж беше само една такса / платих я / а после се оказа че в Спортния клас бях на 6 - 7 място а в Ловния Клас на Първо - и не получих нищо защото съм си платил една такса

- Нестава въпрос за парите или за медалите и грамотите - но щом си отишал там значи си се подготвил , вложил си нещо от себе си , имаш мерак и ако постигнеш нещо редно е да бъде наградено / дори и с лист хартия /
 

FreeMan

Редовен Потребител
ангел иванов написа:
Ще донеса една маса.И червено вино и змеевски пелин.

Масите са осигурени от организаторите.
Все пак утре ще се чуем с Иван Касабов за да изговорим всичко и да сме сигурни:
- Маси, столове, мишени, съдии...
- Потвърждение на датата и часа
- Минимум участници в клас и съответно при колко - какъв награден фонд ще бъде (купи, медали, грамоти...)
- Други

Карлсон написа:
Много ли държите на това стрелбище - питам просто с мисълта за провеждане на мероприятието "извънкласно"..., без да ангажирам някого с питането си... :cheers:
Нищо ме ми пречи да обиколя както си требе Бургаския околовръс да огледам за подобен плац, даже имам една две идеи... А мишени само ми кажете сайт и мога да печатам всичко до А0 включително... Не Се сещам в момента какви точно са стойките за мишените... Само кажете и паля колата и тръгвам, ще снимам с фотоапарТа и мога да публикувам снимки на подходящи места

По принцип не знам някой да държи на определено стрелбище. Просто ни се стреля... не съм стрелял по хартия от месеци и вече е крайно време ;)
Малко е далече Бургас от София, но ако се планира отнапред и се посъберат мераклии, може да се дръпнем една кола от Шопландия...
Добре е местото да е с дължина поне 65м и широко поне за 5 коридора. Зад мишените да е обезопасено или да има големи безопасни дистанции. Не е зле и да се огради отстрани с лента.
Самите мишени трябва да са закрепени статично и центъра им да е на нивото на пушките.
Ако можеш да печаташ А3 картон ще ти пратя файл за мишените.
Маси и столове всеки да си носи...
Ветроуказатели ще измислим.
След това остава да купим медалите и купите и сме готови. Дипломите мога и аз да отпечатам.

Колеги, колкото до това състезание в Ст.Загора с този ентусиазъм или изчакване - нищо няма да се получи.
Едва се събираме за един общ клас. Ако не се съберем повече хора ще трябва или да имаме един общ клас или да се отказваме. Засега общо сме 5 души ???
Моля ако смятате да участвате и не сте заявили ясно своето участие все още (и вашето име не е в първия пост в темата) го заявете сега.
Няма да се чакаме до последно.
 

Карлсон

Потребител
Лошото в случая е че не мога да печатам на картон, но мога пълноцветно, ако е от значение.. Другото е че по това време на годината ветровете по морето са отвратителни - силни, непостоянни.. Верно пе е много на изток, просто го предлагам като вариант, като най отговорно се ангажирам да потърся подходящо място и до няколко дни да пиша повече инфо по въпроса...
 
A

Anonymous

Гост
SAIGAA написа:
SVIREPIY написа:
Да забия един въпрос ?
30лв такса за участие?
За какво се плаща и какво се получава?

На мен таксата ми се вижда необосновано висока ,
преди време много хора казваха че стрелбище Диана дере кожи с такси 20лв.
А сега какво става ?, ново стрелбище ли се избива или новите маси на флоберкаджийте?


Мишени+медали +грамоти+съдийстване според мен излизат около 10 лв макс. при 10 участника .
другите 20 кентавъра къде потъват ,за наем на стрелбището ли ?
Баси сигурно има най малкото персонални стриптизьорки за всеки участник „танцуват на масата и ти правят бабалюга докато се сменя мишената ";)




Колега - когато почнеш да организираш мероприятия и почнеш да даваш пари от джоба си - само и само да събереш група хора на едно място тогава ми говори за пари и за такси , а и не мисля че ти си човека на който трябва да дам инфо защо таксата е 30лв
- Ето един пример - " Дано се съберете на 18.11.2012 / и аз ще дойда да гледам / но колега колко пари наем да ви взема за масите ?
- Знаеш ли колко е един цял ден да платиш стрелбишето ?
- Медали ?
- Грамоти ?

- Затова че таксата засега е нормална - когато почнем да избиваме вложеното таксите ще намалеят и тогава ще има наградни фондове

ДОЛОЖИХ


с Почит В.Чолаков


Много неща знам колега .
В две три съм организатор
В много състезания съм участвал .
В повечето победих с първо място.
Май не се сещаш с кой си се здрависвал тук там.
http://forum.airguns.bg/http://forum.ai ... ic.php?t=9
 

piperov_pipi

Потребител
Спрете с празното говорене. Има заявено състезание, има определена такса за участие, има ясни правила за БР турнира така, че който ще участва да се запише...
На 20.10.2012г. на същото стрелбище имаше турнир и останах много доволен от професионалното провеждане на състезанието...
 

Карлсон

Потребител
Дали на стрелбището, дали по поляните - на мен ми се стреля... Както кажете така ще го направим, ако кажете още утре сутринта ще се кача на колата и тръгвам да обикалям за терен по Бургаско, ако кажете и в Лом ще дойда, само смотания ми началник да ме пише "почивка" на 17-ти и 18-ти...
 

SAIGAA

Потребител
njatanasow написа:
Видьо,вие да не вземете тертип от Румен /Хасково/,ще объркате конците май ;)

Ние конците няма да объркаме njatanasow - даже ще става по - добре и по - добре :) , надявам се и с ваша помощ , нали целта е да се стреля :rambo:
 

SAIGAA

Потребител
SVIREPIY написа:
SAIGAA написа:
SVIREPIY написа:
Да забия един въпрос ?
30лв такса за участие?
За какво се плаща и какво се получава?

На мен таксата ми се вижда необосновано висока ,
преди време много хора казваха че стрелбище Диана дере кожи с такси 20лв.
А сега какво става ?, ново стрелбище ли се избива или новите маси на флоберкаджийте?


Мишени+медали +грамоти+съдийстване според мен излизат около 10 лв макс. при 10 участника .
другите 20 кентавъра къде потъват ,за наем на стрелбището ли ?
Баси сигурно има най малкото персонални стриптизьорки за всеки участник „танцуват на масата и ти правят бабалюга докато се сменя мишената ";)




Колега - когато почнеш да организираш мероприятия и почнеш да даваш пари от джоба си - само и само да събереш група хора на едно място тогава ми говори за пари и за такси , а и не мисля че ти си човека на който трябва да дам инфо защо таксата е 30лв
- Ето един пример - " Дано се съберете на 18.11.2012 / и аз ще дойда да гледам / но колега колко пари наем да ви взема за масите ?
- Знаеш ли колко е един цял ден да платиш стрелбишето ?
- Медали ?
- Грамоти ?

- Затова че таксата засега е нормална - когато почнем да избиваме вложеното таксите ще намалеят и тогава ще има наградни фондове

ДОЛОЖИХ


с Почит В.Чолаков


Много неща знам колега .
В две три съм организатор
В много състезания съм участвал .
В повечето победих с първо място.
Май не се сещаш с кой си се здрависвал тук там.
http://forum.airguns.bg/http://forum.ai ... ic.php?t=9

- Мойте почитания Шампионе :-[
- Но небъркай Флоберките с Въздухарките
Нали трябва да започнем от някъде , мисля че тази година се постави едно добро начало поне за 22lr - така че засега ще е така , но нещата леко полеко ще влезнат в релси и Влака ще запуши с пълна сила :)
 

SAIGAA

Потребител
Е за едно мога да ви кажа ЕВААЛА , гледах клипове и снимки от мероприятието на яз.Копринка - нямате равни чесно
Все така да се веселите и да се събирате - от година на година все повече и повече , но чета че на някой му е липсвала Спортната част :) - наблегнете повече на :rambo:

Ей за тва много ме накефихте - БРАВО ДРУЖИНА
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
SAIGAA написа:
Е за едно мога да ви кажа ЕВААЛА , гледах клипове и снимки от мероприятието на яз.Копринка - нямате равни чесно
Все така да се веселите и да се събирате - от година на година все повече и повече , но чета че на някой му е липсвала Спортната част :) - наблегнете повече на :rambo:

Ей за тва много ме накефихте - БРАВО ДРУЖИНА
Другия път се чувствайте поканени :cheers: Относно спортана част не мисли, че чак толкова е липсвала, но все пак за другия път ще гледаме да я има както подобава. Ще измисля интересна програма, и всяка тукашна среща ще гледам да не си прилича с предната, само да сме живи и здрави. Пък в Стара Загора може и да намина да позяпам ако приемате кибици ;)
 
Нагоре