Бенчрест Турнир 09.06.2013 Пазарджик

оги-пз

Редовен Потребител
Здравейте ,със Злати (Свирепия) решихме да спретнем еднин турнир за желаещите да се видим и постреляме на 09.06.2013 г в Пазарджик.

Ще има два класа 16дж. и над 16 дж.

Тази вечер пускам само мухата ,заинтересованите да следят темата.Утре ще напиша повече подробности. :cheers: :cheers: :rambo:

1-Класовете ще са два 16дж. на 25м и над 16дж. на 25м.Дистанциите ще бъдат старателно измерени с рулетка.
2-Ще са разрешени двуноги ,рестове, чувалчета и тн. стига да не са свързани предна и задна упора.
3-Всеки ще има право да участва и в 2-та класа деня е дълъг и мисля ,че няма да е проблем
4-Мероприятието ще започне в 10ч , така че е желателно към 9 ч да сте на линия.
5-Таксата за участие ще е 8лв а за участие в 2-та класа ще е12лв
Мястото на което ще се проведе мероприятието има хубава сянка през целия ден ,за това не си носете чадъри :)
Имам достатъчно часи и столове за всички , но ако някой иска да си донесе негови също ще е разрешено.
Местото е подходящо и зd BBQ ,така че и това може да се уреди ако има желаещи.
Ако има пътуващи от далече и искат в събота да им помагнем с хотел и това ще уредим.
За сега това ако се сетя нещо друго или вие се сетите казвайте да се обсъди.
6-Мачовете ще са три , но ако има много желаещи да стрелят в двата класа може да ги направим 2
7-Ще има медали и в двата класа за 1-во 2-ро и 3-то място.

По късно ще дам снимки и местоположение.

Мястото на което ще се проведе мероприятието е това

http://maps.google.bg/maps?saddr=42.188008,24.289572&hl=bg&sll=42.187753,24.289532&sspn=0.001117,0.002642&t=h&mra=mift&mrsp=0&sz=19&z=19

Координати-42.188008, 24.289572

Това са нимки на горичката
 

Attachments

  • 2013-05-11-543.jpg
    2013-05-11-543.jpg
    321.1 KB · Прегледи: 31
  • 2013-05-11-544.jpg
    2013-05-11-544.jpg
    309.9 KB · Прегледи: 27
  • 2013-05-11-545.jpg
    2013-05-11-545.jpg
    320.7 KB · Прегледи: 25
  • 2013-05-11-546.jpg
    2013-05-11-546.jpg
    311.3 KB · Прегледи: 29

FreeMan

Редовен Потребител
Браво!
Ще може ли един участник да участва и в двата класа?
 

anibis

Редовен Потребител
Eeeee браво Злати, :clap: малко ми е далечко но ще се постарая да дойда :sniper2: :cheers:
 

Dominus

Редовен Потребител
Мнооого сте ми далече, иначе не бих пропуснал.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Първия пост ще го редактирам докато мога до тогава следете него ,защото има информация която забравям и после ми идва на акъла или някой ме подсеща.
 

go_panch

Потребител
братушка написа:
Има 3 вида СТАНДАРТНИ за точки.
Според Световната федерация по бенчрест има една мишена за 25м и една мишена за 50м за точки. Колегите от Пазарджик разполагат точно с тях.
Би ли ни разказал кои са трите вида СТАНДАРТНИ мишени ( предполагам че СТАНДАРТНИ е различно от стандартни).
 

братушка

Редовен Потребител
Няма да споря. Не отивам на Световно, а в Пазарджик...

Очаквах просто една фраза: "Ще се стреля за точки по ето тези мишени...". И няма значение, дали мишените там ще бъдат "световни" или собствени, измислени....
На конкретно състезание всички ще стрелят по еднакви мишени и не принципиално какви точно. Просто е добре да се знае какви ще са...

Всъщност... дотатъчно е, че знаем - за точки.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Получихме интересно предложение да се стреля и в двата класа на 25м. ,но класовете ще си бъдят отделни за 16 дж. и над 16 дж.
Така мислим ,че ще е по интересно. :crazy: :cheers:

А за да няма повече въпроси относно мишените утре ще снимам една и ще я пусна тук да се вижда.
Ще се стреля па мишени за 25м дистанция.
 

njatanasow

Редовен Потребител
оги-пз написа:
Получихме интересно предложение да се стреля и в двата класа на 25м. ,но класовете ще си бъдят отделни за 16 дж. и над 16 дж.
Така мислим ,че ще е по интересно. :crazy: :cheers:

А за да няма повече въпроси относно мишените утре ще снимам една и ще я пусна тук да се вижда.
Ще се стреля па мишени за 25м дистанция.
БРАВО! най после едно добро предложение.Ще ми е много любопитно,дали ще има само десетки ако има вятър ;) Независимо от джанките :)
 

оги-пз

Редовен Потребител
Тази седмица ще се пробва ,аз мисля ще ще са доста х-совете. :cheers:
 

andi

Редовен Потребител
Е сега вече имаме и правила по Пазарджишки : ФАК пушки , които доскоро гордо се състезаваха на 50 метра с малокалибрените сега ще се връщат в първи клас на 25 метра ХА, ХА, ХА :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Всъщност май е повече тъжно, отколкото смешно, нали ?
Или просто е една подигравка и унижение към пушките с " неправилни" ( неанглийски, немеждународни и неаристократични а прости Български ) джаули :eek: :eek: :eek:
 
A

Anonymous

Гост
Не забравяйте правилото-КОЙТО ОРГАНИЗИРА -КАЗВА КАК И КОГА.
На който не му харесва да си стой в къщи. Дияне ..........
 

оги-пз

Редовен Потребител
andi написа:
Е сега вече имаме и правила по Пазарджишки : ФАК пушки , които доскоро гордо се състезаваха на 50 метра с малокалибрените сега ще се връщат в първи клас на 25 метра ХА, ХА, ХА :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Всъщност май е повече тъжно, отколкото смешно, нали ?
Или просто е една подигравка и унижение към пушките с " неправилни" ( неанглийски, немеждународни и неаристократични а прости Български ) джаули :eek: :eek: :eek:
Ще се радвам да дойда на състезание организирано от теб и по твои правила.
 
Нагоре