Бенчрест Турнир 09.06.2013 Пазарджик

Milen

Потребител
Много ми е рано още да знам със сигурност дали ще мога да дойда, но поне за сега имам желание. Ако дойда аз, ще дойде и Никито от селската група! За другите селяци ще видим. :cheers:
 

piperov_pipi

Потребител
Това за 25м. е много добре и заслужава адмирации...Що се отнася до 16дж и над 16дж. може да се помисли. Например 4.5мм. до 27дж. както е навсякъде по света и 5.5мм. Или още по простичко 4.5 и 5.5мм. Както знаете много хора стрелят на метан, как ще стане, ще им замервате пушките по време на стрелба ли...? Много от пушките могат да се регулират бързо...Затова най добре е 4.5 и 5.5мм.
Не се страхувайте от много 10 - ки, нали това е целта...? Нека да има повече близки резултати, така интригата от състезанието ще е по голяма, така ще се увеличи интереса и хъса за стрелба, така ще се привлекат повече желаещи да участват в турнирите...
 

оги-пз

Редовен Потребител
16-ките и факовете ще са отделно ,като на факовете резултатите ще се смятат пе мишени и правила за 25м.
 

FreeMan

Редовен Потребител
piperov_pipi написа:
Както знаете много хора стрелят на метан, как ще стане, ще им замервате пушките по време на стрелба ли...? Много от пушките могат да се регулират бързо...Затова най добре е 4.5 и 5.5мм.

Аз съм за да се мине с хроното по позициите и да се мери на място - ако е над 16 да си корегира за да влезе в класа и да се лепи хартиено тиксо с подпис на съдията, а и нали хората ще са наоколо... иначе винаги ще има недомлъвки и приказване зад гърба!
Аз също съм на метан с 16-ката, но съм я намалил за да влиза в лимита.

Хайде че ми се върти в главата за едно на 75 или на 100м. Тогава ще е интересно. Може да ги разделим на .22 и .25
 

оги-пз

Редовен Потребител
Нека всеки ,който ще идва да пусне на лични данни.
Име пушка модел и в кой клас ще ущаства или дали и в двата класа.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Нека и всеки който мисли да стреля от собствена маса да ми каже ,да не разнасяме маси и столове напразно.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Никой не каза дали ще си носи маса.Приемам че носенето е от нас. :crazy: :cheers:
 

andi

Редовен Потребител
Дават го приятно време за стрелби - успешно състезание за всички участници :bravo:

Пазарджик
26°-14°Променлива облачност и слаби превалявания от дъжд
Вятър: 1.8 m/s
лек полъх
 

anibis

Редовен Потребител
оги-пз написа:
Никой не каза дали ще си носи маса.Приемам че носенето е от нас. :crazy: :cheers:
Оги,то остана и масата да помъкна чак от Варна :confused: нали затова сте организатори на събитието,всичко да си е както трябва. :cheers:
Пазарджик
26°-14°Променлива облачност и слаби превалявания от дъжд
Вятър: 1.8 m/s
лек полъх
[/quote]
А дано всичко да си е както трябва,да минем бъз дъжд. :worship:
 

оги-пз

Редовен Потребител
За маси и столове имам бол та не ми е проблем и 20 маси да докарам с буса 2-3-4 курса ще ги прекарам.Просто ще е гадно да помъкна масите и после да не се ползват за това питам.
Масите са стабилни тежки и ще са удобни за стрелба.
 

anibis

Редовен Потребител
Да попитам за последно,от рест ли ще се стреля или е разрешено от двунога? :cheers:
 

оги-пз

Редовен Потребител
Айде момци не остана ,давайте по смело със записванията. :crazy: :cheers:

Да двуногите ще са разрешени ,защото не всеки има рест.
 

FreeMan

Редовен Потребител
Ще има ли някой от София който да пътува.
Аз ще тръгвам 8:20 от 4-тия километър, ако има мераклии може да пътуваме заедно, а и е по-рентабилно.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Забравих да спомена ,че ако някой се замота из града мога да помагам и без това ще снова с колата от единия край на града до другия :crazy: :cheers: тел.0878179565-оги
 

go_panch

Потребител
Благодаря за страхотното състезание и компания! Извинявам се на организаторите и победителите, че не можахме да останем за награждаването но напоследък цял свободен ден не ми се полага.
Неограничен клас на 25м се оказа по-голямо предизвикателство отколкото очаквах.
 
Нагоре