Бенчрест Турнир гр. Пазарджик 04,05,2014г

оги-пз

Редовен Потребител
Събират се доста почивни дни и за това решихма да ви поканим на пролетен бенч.
Ще се стреля на 25м. до 16дж. и 50м. фак.
Мисля и една изненада да има ,но незнам колко хора ще се съберем ,и за това ще я издам малко преди мероприятието.
Турнирчето ще го направим на обичайното место.
Във старата тема е описано всичко необходимо ,само дето тука фака ще е на 50м. също и местоположението където ще се проведе мероприятието.
http://forum.airguns.bg/http://forum.airguns.bg/phpBB3/viewtopic.php?t=6

Ще има допълнителни състезания освен бенча и голяма(малка) награда.
Ще се радвам да се съберем повече народ ,за да ни бъде по весело. :cheers:
 

anibis

Редовен Потребител
Re: Бенчрест Пазарджик 04,05,2014г

Там съм! :yes: :cheers:
А лятото съм аз,нали искаш бенч на плажа с преспиване,ама с тия маси малко ще е...абе ще видим! :cheers:
 

azzaro

Потребител
Ще трябва да постреляш на открито,само менгемето няма да е достатъчно /не се заяждам/,пазарджишкия вятър е кофти!
 

оги-пз

Редовен Потребител
Да ви подсети за мероприятието и да кажа ,че е време вече да зопочнем да се организираме.
Стрелба в единия клас. 10лв
В двата класа общо 15лв.
Пак да кажа ,че ако хванем някой нарочно да прецаква мишените ще има дисклалификация.
Ако има желаещи за скара можем и нея да направим , ако няма достатъчно мераклий всеки да си носи нещо за ядене , че наблизо няма.
Ако има въпроси съм на разположение. :cheers:

Няма да мога да спретна допълнителгите благинки. Тях ще ги направя допълнително лятото.
 

aandreev

Потребител
оги-пз написа:
Да ви подсети за мероприятието и да кажа ,че е време вече да зопочнем да се организираме.
Стрелба в единия клас. 10лв
В двата класа общо 15лв.
Пак да кажа ,че ако хванем някой нарочно да прецаква мишените ще има дисклалификация.
Ако има желаещи за скара можем и нея да направим , ако няма достатъчно мераклий всеки да си носи нещо за ядене , че наблизо няма.
Ако има въпроси съм на разположение. :cheers:

Няма да мога да спретна допълнителгите благинки. Тях ще ги направя допълнително лятото.
Какво се има предвид: прецакване на мишените?
 

aandreev

Потребител
Масичките и стойките за пушки от участниците ли се осигуряват, или от организаторите?
 

anibis

Редовен Потребител
aandreev написа:
Масичките и стойките за пушки от участниците ли се осигуряват, или от организаторите?
По принцип Огнян ги носи масите и столовете,но ако си имаш твоя маса нямаш проблеми да си участваш с нея,рестове и заешките уши си ги носим ние,но ако нямаш,никакъв проблем да ти осигурим. :cheers:
 

оги-пз

Редовен Потребител
Столове ,маси ,стойки за мишените ние си усигуряваме. От вас се иска да си носите рестове и заешки уши , но по принцип повечето носят и ,който няма ползва чужди.Разрешени са двуноги чувалчета с пясък или ориз , само не разрешаваме предна и задна упора на са свързани.
 

aandreev

Потребител
оги-пз написа:
Столове ,маси ,стойки за мишените ние си усигуряваме. От вас се иска да си носите рестове и заешки уши , но по принцип повечето носят и ,който няма ползва чужди.Разрешени са двуноги чувалчета с пясък или ориз , само не разрешаваме предна и задна упора на са свързани.
T.e. не може стойката да е от тип "кръстачка" ?
 

go_panch

Потребител
И аз ще дойда! Ще играя в неограничения клас а в 25м ще се пусна ако има място с FWB 300SU.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Има вариант за скара на место или мога да пекна едно прасенце ,ако има желаещи.Мислех за агнешко ,но сега по празниците ядохме и ми се вижда по-добре едно прасенце да хапнем.
Ще дойде макс по 15 лв на човек ако сме 10 тина желаещите ,ако сме повече може и 2 бр. :rambo: :rambo: :rambo:
 

dberov

Редовен Потребител
Ако има желаещи за скара можем и нея да направим , ако няма достатъчно мераклий всеки да си носи нещо за ядене
Има вариант за скара на место или мога да пекна едно прасенце ,ако има желаещи

Сякаш скарата ще е най добре като предния път, всеки да заяви предварително какво ще иска (пържола, кюфтета, кебапчета) и по колко броя за да не остават артък или пък да не стигнат пък ако се съберат желаещи за прасенце то да бъде като екстра.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Дъжд няма да ни плаши утре отивам да гледам едно хале да видя дали ще стане за нашата цел.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Не е ли време за преброяване!
Нещо и за някакво прасенце се шушкаше ???
То дъжда няма да ни подмине, ама поне да запълним приятно времето освен с раздумки и с нещо цър-пър.
 

anibis

Редовен Потребител
Аз и Беров пътуваме тая вечер /сутринта/ 2:00ч или 2:30ч.Смятам там да сме към 7:00-8:00ч след това кафенце, и Оги да ни закара до хотела. :cheers:
 

оги-пз

Редовен Потребител
Утре ще купувам мръвки ако някой иска да казва. За прасе е вече късно сама пържоли и кебапи :cheers:
 
Нагоре