Бенчрест Турнир гр. Пазарджик 04,05,2014г

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Мръвки ще трябва да си носим сами! Оги каза, че ще осигури само голяма скара, но пържоли не е предвидил.
 

methaa

Редовен Потребител
Някой ще си вземе ли половинката на състезанието защото моята се двоуми?
 

Dominus

Редовен Потребител
И ние се прибрахме по живо, по здраво. Разката ми се ма.... от път 780км.
Беше готино, интересно и поучително. Отново научих нещо полезно. Ще тренираме и се надяваме да се срещнем отново :)

П.П. Днес, докато пътувахме Станчев отсече. "От днес тази пушка ще се казва Wolfhound" :eek:
 

Dominus

Редовен Потребител
Браво, много снимки на различни ситуации :cheers: и най важното непринудени.
 

Fire Horse

Потребител
Кога ще може да видим цялото класиране?
Че, май, русенска атака е имало :D
 

anibis

Редовен Потребител
Fire Horse написа:
Кога ще може да видим цялото класиране?
Че, май, русенска атака е имало :D
Спиране на състезанието поради дъжд.Поради тая причина се взе общо решение да се гледа само първата мишена.
Иначе то се вижда,Коста,Вальо имат най хубав резултат. :quiet:
 

Dominus

Редовен Потребител
Миро, разбирам болката ти. Ако смяташ че при мен има нещо незаслужено, кажи на кого да го пратя и още първия работен ден го пращам. Това за мен не е фикс идея, а и това решение не съм го вземал аз. Също така не съм имал намерение да стрелям в този клас, но пушката заслужаваше да постреля след толкова път.
Някой неща не се променят цял живот.
 

azzaro

Потребител
Павка , каквото е това е ,който има претенции на следващото състезание. На истина имаше два варианта за класиране в 16J ,просто или който не беше стрелял втора мишена да отпадне от класирането или да се вземат само мишените от кръга в който всички са стреляли.Е реши се да е по втория начин -това е.Този път толкова ,следващия повече.
 

st_beer

Редовен Потребител
Dominus написа:
Миро, разбирам болката ти. Ако смяташ че при мен има нещо незаслужено, кажи на кого да го пратя и още първия работен ден го пращам. Това за мен не е фикс идея, а и това решение не съм го вземал аз. Също така не съм имал намерение да стрелям в този клас, но пушката заслужаваше да постреля след толкова път.
Някой неща не се променят цял живот.
Павка не се ядосвай за такива неща. Знаеш,че има хора които се готвят усилено за подобни мероприятия и трудно преглъщат загуба от хора на които стрелбата и въздушните пушки им е все още хоби и просто си доставят удоволствие от стрелбата. :cheers: :cheers:
 

anibis

Редовен Потребител
Павка болка нямам никаква. ;)
Просто обясних на Анди какво точно са е случило на състезанието. :cheers:
Знаеш,че има хора които се готвят усилено за подобни мероприятия и трудно преглъщат загуба от хора на които стрелбата и въздушните пушки им е все още хоби и просто си доставят удоволствие от стрелбата. :cheers: :cheers:
Бира,защо си мислиш че трудно преглъщам загубите? Къде ме видя че такъв извод си направи?
И ако се вгледаш в резултатите,ще видиш че съм ама мнооого далеч по точки от първите 3 места. ;)
 

оги-пз

Редовен Потребител
Не се карайте дъжда прецака всичко. Но и всички сте много страхливи 30мин. след като си тръгнахте пекна слънце и до вечерта времето беше страхотно.
Това беше състезанието ,ако има претенций от някой да заповяда да се докаже другия път.
Ако има недоволни да направят нещо по въпроса и да ни поканят на тяхно състезание.
Решението беше взето и всички бяха съгласни , знаеше се че ще има недоволни ,но каквото и решение да бяхме взели все щеше да има недоволни.
Останете със здраве и до другия път , ако има такъв. :cheers:
 

methaa

Редовен Потребител
Аз си прекарах чудесно :yahoo:
Това ми беше първото състезание и първото явяване на такава сбирка.

Благодаря на организаторите за положения труд и веселите емоции :bravo:
 

Fire Horse

Потребител
оги-пз написа:
Не се карайте дъжда прецака всичко......................
...................Останете със здраве и до другия път , ако има такъв. :cheers:
Организирането на такова мероприятие крие рискове, най-големият от които е неподходящото време. Националната среща на косъм се разминахме от провал заради лошо време.
Но и за това има решение - намерете Почетен Шаман за определяне на времето и всичко ще е ОК (по нашите земи djboby е носител на тази титла). Поздравявам организатора/ите за инициативата и се надявам при следващото му мероприятие (сигурен съм, че ще има и друг път) времето да е с него - най-малкото за да няма недоволни стрелци.
 

dberov

Редовен Потребител
Но и за това има решение - намерете Почетен Шаман.......
На Пазарджиклии Шаман не им трябва, те и в дъжда искаха да се стрелят. :crazy:
На тайна вечеря преди състезанието присъстващите на масата решиха да стрелят на криво щото всеки път все едни и същи хора взимат медалите. ;)
Това е шега разбира се, нека не се чепкаме за глупости.
Лично аз си изкарах прекрасно въпреки умората от дундуркането по пътищата и безсънните нощи. Имах възможността да пострелям доволно с едни от най добрите пушки в България за което благодаря на колегите, видях и научих още нови и полезни неща които обогатиха познанията ми, видях се с приятели, запознах се снови колеги.....какво по хубаво от това. :hi:

Искам да благодаря на организаторите Женя, Оги и Злати за посрещането, настаняването ни, шетането и всичкото бягане покрай това състезание. Да сте живи и здрави и до нови срещи! :cheers:

 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Проблема не беше във времето(метереологичното) а в липсата на достатъчно стойки и маси. Май Оги не се надяваше на толкова участващи. При наличие на 10 маси като друг път, имаше достатъчно време даже и по 3 пъти да се изредим.
Наличието на повече маси никога не е в минус. Дори и само 10 участника при 10 маси, демек по един път да се напълнят масите, пак е от полза - всички ще стрелят при еднакви условия и ще се стреля докато позволи времето или свърши мерака.
Нека да се приеме като градивна критика.
И все пак благодарности, че все още имат желание за организиране на такива мероприятия.
Макар и знаещите и можещите да не ги определят като истински Бенч състезания, имайки своите минуси, те са един ГОЛЯМ ПЛЮС за Хобито ни.
 
Нагоре