Бенчрест, Бургас, 20-21 март 2010

братушка

Редовен Потребител
Поканени сме да вземем участие в състезание по Бенчрест в Бургас на 20-21 март 2010г.
Състезание засега се организира като за .22LR, но организаторите ни поканиха и ако ще има участие от наша страна ще организират отделен клас за пневматиката.

Повече информация ето тук:
http://www.thegunman-bg.com/forum/viewtopic.php?t=3597
 

lynx

Редовен Потребител
Тюх, да го бяха направили през юни до септември, за да го съчетаеме с посещение на плажа :p
 

братушка

Редовен Потребител
s73r01d написа:
Хохо, аз съм в кюпа. Ще ида, пък ако трябва с флоберките ще се състезавам.
Няма да стане - правят за нас отделен клас.
Но пак ще е много интересно да сравним нашите резултати с тези на флоберките.
Отдавна мечтая за такава възможност и няма да я изпусна.

Няма ли при нас юнаци да покажем какво можем ? ! ? !
 

lynx

Редовен Потребител
Има майстори! Примерно Гената, но той до състезанието вече ще е продал Валтера и ще ни изложи със Суматрата :-X
Има и още един майстор, но няма да го споменавам, защото вече се има за дърт за ходене по състезания :yes:
 

njatanasow

Редовен Потребител
:)Хей ,млади момко не се "базикай" със старците ;)Забрави ли,че съм от Бургас.Ще ми бъде особено приятно да проверим какво можем двамата :mad:
 

lynx

Редовен Потребител
njatanasow написа:
:)Хей ,млади момко не се "базикай" със старците ;)Забрави ли,че съм от Бургас.Ще ми бъде особено приятно да проверим какво можем двамата :mad:
Eeee, аз нарочно не те издадох, но ти сам скочи в трапа.
Сега като си от Бургас и нямаш оправдание че няма да участваш, ще трябва да отсрамиш пневматиците на състезанието и най-вече на "специалните мишени" ;)
Регламента го знаеш:
5 изстрела, 5 отрязани карти от 50 метра
dsc00595k.jpg

dsc00596nd.jpg

;)
dsc00597b.jpg

На "ножа" може и да не играеш.
Ще ти изпратя 10 колоди с карти , за да тренираш. :cheers:
 

братушка

Редовен Потребител
Никой май не е опитал просто да го направи с РСР на 50м, че да казваме че не става.
Иначе виждал съм на клипове да правят този номер с пневматика, но на по-малки дистанции. Но там въпросът беше не да се мъчат да го улучат, а гарантирано да не пропускат за да снимат на забавен каданс.

Таман в Бургас ще го изтестване, ако не и по-рано :) Само да се постопли малко :)
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
@братушка чакаме инфо какви са им правилата - какво ще стреляме: 50м за група 7х5 , 5х5; BR-50 или нещо друго? Двата дена ли ще стреляме или само неделя? Също така и как ще става записването при теб и ти да дадеш списъка?...............
 

братушка

Редовен Потребител
Не съм разпитвал за програмата, каквото знам е от тяхната тема. Аз съм само "информационен посредник" :)
Ние ще стреляме същото, което и огнестрелчици, всичко е на 50м, само ще имаме отделно класиране.
Което ще рече за група 3х5 и една мишена БР50 за точки (25 изстрела за 25мин) в задължителната програма. А какво точно ще има после в "мастер класа" ще видим. Следете "онази" тема по въпроса.

Заявките пращайте на организатора по ЛС във форума на ГънМен или по и-мейла на "kdb1 @ abv . bg".
В заявката посочете имената си и с какво ще стреляте: пневматика или флоберка.

Могат да ни организират резервация в приемлив хотел, но този въпрос още не съм уточнявал подробно.
Но сигурно можем и ние да го решим за нас си отделно - виждам, че има бургазлии между нас.
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
@братушка знае ли се кой ден какво ще се стреля и от колко часа? Върти ми се една идея свързана с голямо пътуване и голямо :rambo: :cheers:
 

lynx

Редовен Потребител
valens1968 , доста голямо пътуване ти се заформя ;)
 

братушка

Редовен Потребител
Програмата още я доуточнявам , но състезанието ще е в събота , към 8-9ч. най късно записване , така че до към 10ч. при всички случай да сме почнали стрелби. Общо взето организацията ще гледаме да я направим по стегната , понеже се очертава цял ден нон-стоп стрелба , и ако се замоткаме някъде , може да не стигне времето.
Има условия , и могат да се пуснат до 9 участника наведнъж да стрелят.
 

братушка

Редовен Потребител


http://www.thegunman-bg.com/forum/viewt ... 3052#53052


Въпрос към тези, които ще ходят там: ще правим ли някаква организация за централизирано настаняване?

Огнестрелчици като цяло ще се настаняват самосиндикално. Имат планове за общ купон след стрелбите, но всеки сам се настанява за спането както може.
 

andi

Редовен Потребител
^-^ ^-^ ^-^ Вероятно ще има Пловдивска група и в Бургас !
Сега проучваме условията и таксите и сроковете . Ако организираме евтино спане , ще е супер . Съфорумците от Бургас могат ли да измислят нещо ?
Кой друг ще ходи - София , Варна (начело с новия модератор ) , В.Търново, Русе , Монтана , Ямбол , Сопот , Ст. Загора , ... , ... ?
 
Нагоре