Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

klegein

Потребител
Хайде господа,зимен мото събор кс.Камчия-Варненско.Кажи речи всички дърти моторджии,(които оцеляхме) ще сме там.Повече подробности четете в мото зоната,защото хич не обичам да пиша.
 

anibis

Редовен Потребител
Кажи ми моляте на коя дата ще се проведе мото събора/зимен/ :sos: За първи път чувам, зимен мото събор. :cheers: Малеее ще има кибабчиЯЯта,кИфтета и много,много :cheers: :baraban: :dazzed:
 

staif

Редовен Потребител
klegein написа:
Хайде господа,зимен мото събор кс.Камчия-Варненско.Кажи речи всички дърти моторджии,(които оцеляхме) ще сме там.Повече подробности четете в мото зоната,защото хич не обичам да пиша.

Хе хее..може да сме от дъртите ама не се даваме ;) едно време-93-95г.) редовно се събирахме на барчето до лятно кино Тракия.От тогава останаха около 10-ина човека от старите, които познавам ,дето карат все още.
Събора мисля че ще е на 17 ф...ще има и свинска хирургическа операция на живо ;)
 

anibis

Редовен Потребител
staif написа:
klegein написа:
Хайде господа,зимен мото събор кс.Камчия-Варненско.Кажи речи всички дърти моторджии,(които оцеляхме) ще сме там.Повече подробности четете в мото зоната,защото хич не обичам да пиша.

Хе хее..може да сме от дъртите ама не се даваме ;) едно време-93-95г.) редовно се събирахме на барчето до лятно кино Тракия.От тогава останаха около 10-ина човека от старите, които познавам ,дето карат все още.
Събора мисля че ще е на 17 ф...ще има и свинска хирургическа операция на живо ;)
Eeee много добре го помня това прочуто мото барче на ул.Отец Паиси аз бях тогава на 15г но здраво карах VT-250 HONDA.Сега от старите кучета останаха малко.
 

staif

Редовен Потребител
klegein написа:
Малко,ама все читави люде.

:yes: Така е,за последно се видяхме пак на събора на Камчия отминалото лято :cheers:..Интересно ми стана това че прди си падаха по чопари а сега чекнат кокали по кросаци, на дърти години ;) с две думи подмладяват се :cheers:
п.п klegein ,тъй -кат' гледам почти сме набори,възможно е и стеб да се знаем от тогава-ако си карал по онова време...? ;)
 

klegein

Потребител
По него време карах Урал,изчопардисан удължаван с пламъци ;) ;) ;).Сън не съм спал месеци наред,докато го правихме.Все още го имам,сърце не ми даде,да го продам.После Intruder и той с пламъци,ама и с черепи :lol:.След туй TL1000S разни други времянки и от 2005 търкалям Varadero1000.Сякаш приключиха броженията ми по разни марки и модели.М/у другото събираме се на цирковата,от време на време и на морска гара.Бонбона го стопанисва и тоя бар :pardon:.За съжаление освен Akela и аз никой не стреля и с въздушно.
 

staif

Редовен Потребител
Е тогава урала си беше хит..И аз карах урал по него време(единствения от Добрич беше) и идвах да черпя опит от вас :D-динама от жигули,после от заска,бутала от лада,дисагите Ицо асансйорния т. ми ги спретна ;)Не съм сменял много мотори след урала(него го продадох на един егптиянин ;))бях попрекъснал малко но от миналата година пак съм в хобито с една Ямашка максим.
п.п Раздайте на вашите моторджии по една "китаика" и вмъкнете в програмата на някои събор-стрелба по бирени шишета ;) поне половината ще се запалт и по това хоби ;)
 

anibis

Редовен Потребител
klegein написа:
По него време карах Урал,изчопардисан удължаван с пламъци ;) ;) ;).Сън не съм спал месеци наред,докато го правихме.Все още го имам,сърце не ми даде,да го продам.После Intruder и той с пламъци,ама и с черепи :lol:.След туй TL1000S разни други времянки и от 2005 търкалям Varadero1000.Сякаш приключиха броженията ми по разни марки и модели.М/у другото събираме се на цирковата,от време на време и на морска гара.Бонбона го стопанисва и тоя бар :pardon:.За съжаление освен Akela и аз никой не стреля и с въздушно.
А бонбона го познавам, малкия и големия.Но не съм ги виждал отдавна. :pardon: Да правси за всички сега карат само Ендуро ;) навремето много се кефех на Урала на Ламбо и на Вальо гипса :eek: ПП И аз стрелям с въздухарка, но искам да си искарам документ за огнестрелно.Че с Красьо дългия да има лов и риболов. :rambo:
 

mdinkov

Редовен Потребител
Хайде хора стягайте се , идва 22.ІІІ . Незнам как е в другите градова но в Пловдив се сабира огромна множество от мотори , затваря се пътищата в самия град и до Бачково включително и в Асеновград , моторите ги води патрулка до манастира шоуто е неописуемо . И Аз с мъжете на ролерчето . :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:
 

staif

Редовен Потребител
Не знам защо няма масово производство на такъв тип моторсайкъли :) - прототипи колкото щеш ;) :cheers:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Много ми се ще да видя как туй нещо движещо се със 100 ще спре, ако внезапно изскочи нещо на пътя...
 

staif

Редовен Потребител
CaMyPau написа:
Много ми се ще да видя как туй нещо движещо се със 100 ще спре, ако внезапно изскочи нещо на пътя...

Е , защо па да не спре ???Щом моя спираше ,макар че бяха ми се поизтъркали подметките на ботушите ;)-това е все пак нова "тяехнология" ;)
 

boceto84

Потребител
Знаете ли някои да продава CBR 919 ili 929 в състояние което си заслужава парите.Един приятел се разби да търси и нищо :wall:
 
Нагоре