Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
petkof написа:
fatalen написа:
petkof написа:
Ти не караш ли БМВ? :)

Карам.
Като не е в сервиз.
Благодаря за откровеният отговор!И аз така карах едно време. ;)
:cheers:

Не страдам от комплекса "тоя се е пр..бал" и за това си трае.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
anibis написа:
fatalen написа:
petkof написа:
Ти не караш ли БМВ? :)

Карам.
Като не е в сервиз.
ПП Модела на БМВ можеш ли да ми кажеш? ???


E46 320d от последните произведени.

За приятели и познати няма да коментирам.



А зимно време, ако има сняг, може да върши работа само на Беър Грилс......
Да спи на топло вътре.
 

lynx

Редовен Потребител
fatalen написа:
Карам.
Като не е в сервиз.

Амчи махкай го тогас! :)
Те, колите са 2 вида, такива които те возят и такива, които ти ги возиш /на пътна помощ/.
На колите от втория вид само един майстор може да им оправя всичките проблеми, казват му Нотариус.
Следващия собственик да си сърба попарата.
 

anibis

Редовен Потребител
lynx написа:
fatalen написа:
Карам.
Като не е в сервиз.

Амчи махкай го тогас! :)
Те, колите са 2 вида, такива които те возят и такива, които ти ги возиш /на пътна помощ/.
На колите от втория вид само един майстор може да им оправя всичките проблеми, казват му Нотариус.
Следващия собственик да си сърба попарата.
ПП Също и застрахователната агенция. ;)
 

staif

Редовен Потребител
anibis написа:
lynx написа:
fatalen написа:
Карам.
Като не е в сервиз.

Амчи махкай го тогас! :)
Те, колите са 2 вида, такива които те возят и такива, които ти ги возиш /на пътна помощ/.
На колите от втория вид само един майстор може да им оправя всичките проблеми, казват му Нотариус.
Следващия собственик да си сърба попарата.
ПП Също и застрахователната агенция. ;)

А това предложение на anibis ми хареса ;) :събираш аверите за свидетели и го забутвате в стената ;) :cheers:
 

anibis

Редовен Потребител
Не ама и така става. Най хубавичко сега покрай тея палежи в София да се пални БМВ.Ама да има задалжителна застраховка против палеж,иначе ти ще хапнеш сопата. ;)
 

barbaron

Редовен Потребител
:offtopic:

fatalen написа:
E46 320d от последните произведени.

За приятели и познати няма да коментирам.

320d - 150kоня(т.н. фейслифт) ... /сори сигурно го знаеш вече/, ама това е най-куция кон на БМВ... В немските сайтове е пълно с такива (даже са с по-ниска цена от предходника (Е36))...Попаднал си на лош мотор като цяло... За зимата не трябва да търсиш косур в колата има си тракшън контрол (ама може и да няма)...Само с хубави гуми - иначе няма как да си сигурен...Адреналина върху БМВ винаги е на макс!!! За това се кара от бивши моторджии...
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Нямам намерение да споря и да давам примери от познати и приятели с няколко различни модела на БМВ.
А за тракшън-а (дори с чисто нови, последен модел, скъпи гуми) така говориш, защото не си карал със сигурност.
Спирам до тук.

Нека някой админ да премести мненията в "Моя автомобил".
 

barbaron

Редовен Потребител
Признавам си! Е46 не съм карал никога!!!... не искам да споря и аз... Желая ти най-искренно да намериш решение на проблема с колцата!

Вярно е, че тук не е нашата тема!
 
A

Anonymous

Гост
И аз да се включа с ямаха вр 450 и Бмв е46 :) Бях за 5години без мотор с е 36. Взех е 46цата ама влечението към адреналина не можа да ми го задоволи, и понеже досега не бях карал ендуро /крос/ взех една 125ца покарах я, но както всичко останало и тя ми писна и взех вр-а есента. Сега чакам с нетърпение пролетта да подкарам, че още не съм му се нарадвал :)
 

Loki

Потребител
Те такива класически реплики ме кефят мнооо.. :metal: (от 12г не съм се качвал на мотор... :-[)
 

Attachments

  • the-french-connectio-9_800x0w.jpg
    the-french-connectio-9_800x0w.jpg
    60.5 KB · Прегледи: 40
  • the-french-connectio-4_800x0w.jpg
    the-french-connectio-4_800x0w.jpg
    64.3 KB · Прегледи: 28
  • the-french-connectio_800x0w.jpg
    the-french-connectio_800x0w.jpg
    63.5 KB · Прегледи: 29
Нагоре