Dominus
Редовен Потребител
Проблема е в Самсунг. Тези почнаха да бълват все по-нискокачествена продукция. Като гледам руснаците как реват от телевизорите им ми става лошо, че и аз имам един. Матрици масово се скапват, чак вече ги каталогизират по серии. В коя серия издъхват матрици, къде подсветки. То май Китайските вече са по-читави.Телефона е Самсунг Галакси A 56 5G,купен юли месец. За мен дефекта е в батерията, защото на зарядното му няма нищо. Все още тел. е някъде в Европейска лаборатория, за да установят причината