Hidden
Редовен Потребител
В Перник така го бяха изпускали през лятото преди години, после нямаше дъждове и имахме няколко незабравими месеца режим на водата между 2019 и 2020.
Иначе наскоро научих, че постепенно язовирите се запълват от наносите на реките, които ги пълнят. Дано в някои случаи да са ги изпразнили за да ги изгребат ....
Иначе наскоро научих, че постепенно язовирите се запълват от наносите на реките, които ги пълнят. Дано в някои случаи да са ги изпразнили за да ги изгребат ....
,отделно продължават ремонти на някой участъци,вчера видях на Хемус един багер и един напет багерист да се почесва..
