БР ТУРНИР

anibis

Редовен Потребител
Бях се зарекал да не правя повече състезания но... Шило в торба не стои!
Бях помолен от колеги,да спретна едно БР състезание във Варна с.Китка
Та ако има желаещи, освен пазарджишката група нека да ми пишат на ЛС за да ги запиша.
Трябва да се съберем около 6-7човека в клас,за да стане интересно.
Знаете го мястото,прохладно,сенчесто,има си заслон с 4 маси,и течаща вода.
Турнира смятам да го направя средата на Август месец,но задължително трябва да сме около 12-14-човека да се разделим в двата класа.
Състезанието ще се проведе ако има желаещи.
09.08.2015г БР Турнир гр. Варна.:winner:
 
Последна промяна:

Карлсон

Потребител
Миро, нека се записваме в темата да не стане като едно друго мероприятие преди няколко дни... Само уточни клас до 16дж или над 16дж. и съм се записал...
 

sts1969

Редовен Потребител
Миро, нека се записваме в темата да не стане като едно друго мероприятие преди няколко дни... Само уточни клас до 16дж или над 16дж. и съм се записал...
Миро, и аз съм съгласен с Пламен, нека се вижда има ли желаещи, че да не се отказват хората като си мислят че няма да има участници. Аз също съм на линия до 16J. Ако някой не е запознат с мястото, намира се на не повече от 10км. от плажа на Камчия. :cheers:
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Абе и аз и жената може да участваме 2 бр до 16 дж, но много зависи от точната дата !!!
 

sevdaka80

Редовен Потребител
Ако все още съм в Бялгария и аз ще доида.Над 16 волта.;)
 

anibis

Редовен Потребител
Дата на меруприятието ще сложа след седмица,нека да се види колко човека ще участват./със сигурност!
Васко/vas2308/,Севдо/sevdo80/,кажете на вас коя дата ви е удобна?
Нека датата да бъде на всички удобна,все пак е края на лятото и предстоят почивките.
Миро, нека се записваме в темата да не стане като едно друго мероприятие преди няколко дни... Само уточни клас до 16дж или над 16дж. и съм се записал...
Пламене,както писах и в двата класа ще се играе,само да има желаещи.
Трябва да се съберем поне в един клас 6-7човека,за да стане интересно.
Да наистина нека тука да е записването,за да знам колко човека ще участват за да мога да направя наградите.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
99% ще се пробвам да присъствам в клас над 16j.
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Аз от 20.08 до 24.08 съм на световното по ФТ
 

anibis

Редовен Потребител
Ако някой не е запознат с мястото, намира се на не повече от 10км. от плажа на Камчия. :cheers:


След мероприятието,можем да отидем и да направим един плаж,целия стрелкови батальон.:D
 

anibis

Редовен Потребител
Васко щом си на Световно по ФТ на 20-24
датата ще е обсъдим и с другите колеги.
Но предполагам че ще е или 15-16-ти или 29-30-ти,нека датата да е удобна на всеки.:rambo::cheers:
 

sevdaka80

Редовен Потребител

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
29-30 не е лошо като дати,тъкмо ще направим 2-3 дена не предвидено море да са доволни всички.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Ако е в началото, аз съм на Константин и Елена от 1-ви до 10-ти август... Нямам пушка за бенч, но със сигурност ще мина да ви видя ако е тогава...
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Ако е в началото, аз съм на Константин и Елена от 1-ви до 10-ти август... Нямам пушка за бенч, но със сигурност ще мина да ви видя ако е тогава...
Че защо ти е спец. пушка за бенч - аз и жената миналото състезание си стреляхме с ФТ пушката ми, с оптика дигната на 8,20 см - само махнах куката отзад
 

Карлсон

Потребител
Оги, ако се наканиш да минеш ще ти дам която искаш от подписа ми да се пуснеш и ти на състезанието... Аз мога да стрелям и в двата класа, мога и да не стрелям...
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Куфара на Хамерлито ми почти не се побира в колата, а ще съм на море.. Жените ще мъкнат целия гардероб с тях преполагам.. А ще нося и 2 бутилки за хидротест.. Ако все пак остане място ще я взема... Важно е коя дата ще бъде.
 
Нагоре