БАФТ - финанси

братушка

Редовен Потребител
Дайте ми файл на визитки и аз ще ги разпечатя на лазерен цветен принтер безплатно. Колкото трябва.
 

luft9waffe

Редовен Потребител
нови постъпления от чл внос:
-еро-20лв чл внос 2009
-GTD-25лв встъп. вноска и чв 2009
-killer-25лв вв и чв 2009
 

luft9waffe

Редовен Потребител
това са хората в БАФТ в момента:


1.ininia-0001-почетен член
2.cdman-0002-почетен член(без неговото изрично съгласие)
3.dj boby-0003-20лв ЧВ2009
4.братушка-0004-материали за бенчрест маси
5.mdinkov-0005-25лв ВВ2009
6.luft9waffe-0006-20 ЧВ2009
7.ERO -0007-20 ЧВ2009
8.s73ro1d -0008-20 ЧВ2009
9.bor1968 -0009-ЧВ2009(под формата на 6 хронометъра)
10.shooter-0010-20лв ЧВ2009
11.poacher-0011-чакам ЧВ2009
12.GTD -0012-25 ВВ2009
14.killer -0014-25 ВВ2009
15.SilentAssassin-0015 25 ВВ2009
16.Dejmos- 0016 20+20 ЧВ2009/2010
17.HOBOS-
18.MsPropar-
19.ssivo-с подадено заявление за членство

така,че от есенната среща до момента в касата са постъпили 350лв кеш,от които са изхарчени 50 за 4 падащи мишени,на които в момента се правят планки за закрепване на дърво.+1бр черен спрей.
материалната част се допълва още с:
-3бр гамовски мишени
-рогат хронограф
-6бр хронометри
-5бр бенчрест маси
-колчета,табелки,ленти
моето желание е да договоря изработването на още 11 падащи мишени с борко на приемлива цена.3-месечната експлоатация на 2 от тях ме убеди,че са абсолютно надеждни,лесни за обслужване и транспортиране и мн здрави.
по този начин за пролетната среща в русе ще разполагаме с 45 падащи мишени,а БАФТ ще може по всяко време да разчита на 35(18 на асоциацията+17 на русенската група.
 

lynx

Редовен Потребител
luft9waffe , очаквай много нови молби за членство.
Всички българи които искат да се състезават на Световното по ФТ 2010 в Унгария ще трябва да станат членове на БАФТ и ще им трябват различни бумаги издадени от федерацията.
 

luft9waffe

Редовен Потребител
lynx написа:
luft9waffe , очаквай много нови молби за членство.
Всички българи които искат да се състезават на Световното по ФТ 2010 в Унгария ще трябва да станат членове на БАФТ и ще им трябват различни бумаги издадени от федерацията.
това не е точно така.
първо БАФТ още не е член на WFTF.поддържам връзка с д-р Бекеши,президент на унгарската асоциация и понастоящем вице на световната федерация.доста документи трябва да се преведат на анhлийски и да се изпратят на г-н Йохансон ,президента на WFTF.
второ,предполагам,че ще има квоти за свободни стрелци,макар,че съм оптимист относно членството ни и сформирането на отбор от наистина най-добрите фт-шутъри за дебрецен2010.
 

братушка

Редовен Потребител
Имаме обещано спонсорство от Община Хайредин в размер на 500лв за изработка на БР маси.
Планирам с тези пари да направя общо 20 маси.
Първата партида от 5бр маси е почти готова.

Така, че членската вноска за 2010 ще си платя на общи начала.

ПС: гати годината... работя в една стая с унгарец от Дебрецен... а кажете сега - мога ли да не отида там?
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
lynx написа:
luft9waffe , очаквай много нови молби за членство.
Всички българи които искат да се състезават на Световното по ФТ 2010 в Унгария ще трябва да станат членове на БАФТ и ще им трябват различни бумаги издадени от федерацията.

Рачо, къде го пише това???
 

lynx

Редовен Потребител
Fatalen, изчетох изискванията на унгарците за чужденците , които желаят да се включат и това ми се видя най-лесния и безпроблемен начин да се състезават нашенци на Световното в Унгария.
Може и да има бройки за "Свободни стрелци", но едва ли някой ще се наеме сам да тръгне, при положение, че маджарите са толкова учтиви и ще помогнат с каквото е нужно.
Важно е да се знае какъв е режима за пренасяне на въздухарки над 7,5 джаула в Унгария.
Тук организаторите са написали най-важните неща със съвети към гостите:
http://www.vasnyul.hu/forum/viewtopic.php?p=9698#9698
Тези които смятат да участват , нека да прочетат указанията внимателно .
Може и отделна тема да се направи, която да касае събитието и нещата които се изискват от участниците.
Цитат:
"When in Hungary please always have these with you if the police stops you:
- letter of invitation
- police permit
- the certificate of the country Field Target Association."
 

luft9waffe

Редовен Потребител
нови членове на БАФТ:
-gunman-оръжеен магазин "Бункерът", Плевен
-valens1968-В.Търново
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Тази тема трябва да се рефрешне малко защото знам, че има нови много готини членове на БАФТ.
 
Нагоре